World Mobil’e özel Civil’de 50 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın!
World Mobil’e özel Civil’de 500 TL ve üzeri işlemlere 50 TL Worldpuan! Üstelik 9 aya varan taksit fırsatı! 
 
World Mobil’e özel 1-31 Ekim 2023 tarihleri arasında Civil mağazalarından tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 50 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir. Her müşteri kampanya süresince kampanyadan, Worldpuan avantajından yalnızca ilk harcamasında yararlanabilecektir. Her müşterinin kazanabileceği maksimum Worldpuan 50 TL’dir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerlidir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.
 
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, Vakıfbank Worldcard`lar, Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar, eko kartlar, ön ödemeli kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır. Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 7 Kasım 2023 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 7 Aralık 2023’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 8 Aralık 2023 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
 
Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, 1-31 Ekim 2023 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır.
 
Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.