Yeni

Turuncu unisex elle kontrol 0+ ay tekli diş kaşıyıcısı 3 yaş çocuk sezonsuz türkiye 392690979017

119,99 TL
Yeni

Kahverengi kız elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik sweet girls 211 hayır hayvanlar hayır

449,00 TL
Yeni 20%
İnternete Özel Ücretsiz Kargo

Pembe kız elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik sweet girls 492 hayır belirtilmemiş hayır

1.799,00 TL 1.439,20 TL
Yeni

Kırmızı unisex elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik fire rescue 309 evet itfaiye hayır

699,00 TL
Yeni

Kahverengi unisex elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik mining 105 hayır madencilik hayır

299,00 TL
Yeni

Mor kız elle kontrol 3-8 yaş çocuk plastik sweet girls 255 hayır belirtilmemiş hayır

579,00 TL
Yeni

Yeşil kız elle kontrol 3-8 yaş çocuk plastik sweet girls 166 hayır belirtilmemiş hayır

399,00 TL
Yeni

Kırmızı erkek elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik mining 104 hayır madencilik hayır

229,99 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo

Mor kız elle kontrol 3-8 yaş çocuk plastik sweet girls 319 hayır meslekler hayır

999,00 TL
Yeni

Kırmızı erkek elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik mining 207 hayır madencilik hayır

549,00 TL
Yeni

Kırmızı erkek elle kontrol 6+ yaş çocuk plastik fire rescue 71 hayır meslekler hayır

109,99 TL
Yeni 20%
İnternete Özel Ücretsiz Kargo

Sarı erkek elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik mining 603 hayır madencilik hayır

1.799,00 TL 1.439,20 TL
Yeni 20%
İnternete Özel

Kız elle kontrol 3-8 yaş çocuk plastik sweet girls 250 hayır belirtilmemiş hayır

459,00 TL 367,20 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo

Kırmızı erkek elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik mining 594 hayır madencilik hayır

1.599,00 TL
Yeni

Kırmızı erkek elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik mining 229 hayır madencilik hayır

599,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo

Kırmızı erkek elle kontrol 6+ yaş çocuk plastik fire rescue 949 hayır meslekler hayır

1.999,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo

Mor kız elle kontrol 3-8 yaş çocuk plastik sweet girls 335 hayır meslekler hayır

999,00 TL
Yeni 20%
İnternete Özel Ücretsiz Kargo

Kırmızı erkek elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik mining 347 hayır madencilik hayır

999,00 TL 799,20 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo

Mor kız elle kontrol 3-12 yaş çocuk plastik sweet girls 502 hayır belirtilmemiş hayır

1.299,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo

Kımızı erkek elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik mining 343 hayır madencilik hayır

999,00 TL
Yeni 20%
İnternete Özel

Yeşil kız elle kontrol 3-8 yaş çocuk plastik sweet girls 310 hayır meslekler hayır

799,00 TL 639,20 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo

Kırmızı erkek elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik mining 365 hayır madencilik hayır

999,00 TL
Yeni

Mor kız elle kontrol 3-8 yaş çocuk plastik sweet girls 190 hayır meslekler hayır

399,00 TL
Yeni

Yeşil kız elle kontrol 3-8 yaş çocuk plastik sweet girls 82 hayır hayvanlar hayır

179,99 TL
Yeni

Sarı erkek elle kontrol 6+ yaş çocuk plastik construction 198 hayır meslekler hayır

359,00 TL
Yeni

Turkuaz kız elle kontrol 3-8 yaş çocuk plastik sweet girls 96 hayır meslekler hayır

219,99 TL
Yeni 20%
İnternete Özel

Erkek elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik mining 98 hayır madencilik hayır

249,99 TL 199,99 TL
Yeni

Kırmızı erkek elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik mining 149 hayır madencilik hayır

369,00 TL
Yeni

Sarı kız elle kontrol 3-8 yaş çocuk plastik sweet girls 172 hayır belirtilmemiş hayır

399,00 TL
Yeni

Pembe kız elle kontrol 3+ yaş çocuk plastik sweet girls 153 hayır belirtilmemiş hayır

399,00 TL
Yeni

Mavi kız elle kontrol 3-8 yaş çocuk plastik sweet girls 140 hayır belirtilmemiş hayır

389,00 TL
Yeni

Pembe kız elle kontrol 5-10 yaş çocuk plastik sweet girls 113 hayır belirtilmemiş hayır

229,99 TL

Bebekler doğdukları ilk andan itibaren motor gelişimlerine katkı sağlayacak aktivitelere ihtiyaç duymaktadır. Dokunma, kavrama, sıkma hareketi gerektiren bu aktivitelerle ilk aylardan itibaren gelişim gösterirler. Bebekler annelerine dokunarak gelişim süreci gösterir. Büyüdükçe farklı eşyalara yönelim gerçekleşir. Dokunarak tanımaya başladığı nesneleri kavramayı başardıktan sonra ağızlarına götüren bebekler için uygun seçenekler olan oyuncak seçimleri ay ve yaş gelişimine göre değişir.

Tutma ve kavrama yeteneklerinin gelişmesi bakımından fayda sağlar. Ayrıca bunun yanı sıra diş kaşımaya yarayan çıngıraklı oyuncaklar 3 aylık, 4 aylık, 6 aylık bebek oyuncak tasarımları arasında yer alan ilk oyuncaklardandır.

Bu aylardan hemen önce işitme refleksini, görme kabiliyetini geliştirmek için sesli ve hareketli oyuncak tasarımları kullanılabilir. Çocuk odalarında veya beşik kenarına sabitlenerek kullanılabilecek bu seçenekler uykuya geçişi de kolaylaştırdığı için annelere kolaylık sağlar.

Bebek Oyuncak Modelleri

Dikkat çekici, eğitici, geliştirici özelliklerle donatılıp satışa sunulan bebek oyuncakları ay gelişimine göre değerlendirilmelidir. Aynı zamanda gelecekte kullanabilmesi göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Çok farklı özelliklere sahip oyuncaklar içeren fakat ilk aylarda sadece ses ve görüntü açısından fayda sağlasa yeterlidir. Ancak bu tasarımlar, çocuk büyüdükçe çok işlevsel halde kullanılabilir olmalıdır.

Küçük yaşlarda kavramayı ve yönetmeyi öğrendikleri oyuncak tasarımları ile büyüdükleri zaman yaratıcı fikirler geliştirebilir. Öğrenim süreçlerine olumlu yönde katkı sağlayan oyuncaklar çocuğunuzun ilk sahibi olduğu modellerden biri olacaktır. Hareket edildiğinde takdirde ses çıkartan bu modeller çocuklara kavrama, gibi tepkilerle orantılı güç kullanma gibi birçok şey öğretecektir.

Dişlerin olmadığı bu dönemde kullanılan çıngıraklı tasarımlar, dişleri çıkma sürecine girdiğinde daha çok işe yarar. Örneğin diş kaşıma aparatı olarak kullanılabilir. Ayrıca banyo oyuncakları onların duş sürecini daha keyifli hale getirir. Tamamen tercihe göre seçilebilecek bu modeller ile fonksiyonel bir ürüne sahip olabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde de kullanıma uygun olan oyuncak modellerini alarak çocuklarınızın bu oyuncakları uzun yıllar severek kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuklarda eğitim, gelişim ve yetenekleri keşfetmek bakımından uygun seçenekler olan çocuk oyuncak modelleri çeşitli materyaller ile üretilmektedir. Peluş, ahşap, plastik, kauçuk gibi materyallerin kaliteli alternatifleri ile üretilen tasarımlar alerjik reaksiyonlara neden olacak maddeler içermemektedir.

Yaş gruplarına uygun göre seçenekler sunan bu ürünler özellikle küçük yaşlarda ağıza alınacak kadar küçük parçalar içermemeye özen gösterir. Yumuşak, silikon, peluş, organik oyuncaklar gibi birçok materyaller ile sizlere sunulur. Ayrıca bu modeller insan sağlığı göz önüne alınarak özenle üretilir.

Ürün tercihi sırasında bazı noktalara mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. Etiket bölümünde ya da açıklama kartında ürünün hangi yaş grubuna hitap ettiği belirtilir. Böylece oyuncak hediye edilecek ise bu bölümün okunması, hediyenin doğru seçilmesi konusunda etkili hale gelir. 

Bebek Oyuncak Çeşitleri

Bebek oyuncakları, miniklerin dünyasında sevgi, eğlence ve öğrenmeyi bir arada sağlayan birbirinden çeşitli ürünlerden oluşur. Bu oyuncak tasarımları; bebeklerin duyusal, motor ve zihinsel gelişimlerini desteklemek amacıyla özenli bir şekilde tasarlanır.

Yumuşak peluş oyuncaklar, bebeklerin ilk dostları olma özelliği taşımaktadır. Sevimli ve yumuşak oyuncaklar, renkli karakterler ve dokusuyla bebeklere kucaklama ve güven hissi verir. Sesli oyuncaklar, egzersiz oyuncakları ise bebeklerin işitsel algılarını geliştirirken aynı zamanda eğlenceli bir oyun deneyimi sağlar.

Aktivite ve gelişim sağlayan oyuncaklar ise farklı özellikleri ile bebekleri keşfetmeye yöneltir. Bu oyuncaklar bebeklerin zaman geçirirken motor becerilerini ve kas gelişimlerini destekler. Renkli ve büyük tuşları olan oyuncak tasarımları, bebeklere renkleri, şekilleri ve basit sayıları öğretir. Aynı zamanda onların el-göz koordinasyonlarını güçlendirir.

Güvenli malzemeler ile üretilmiş olan bebek oyuncakları, ebeveynlerin endişesini azaltır. Bebeklerin sağlıklı bir oyun ortamında büyümelerine katkı sağlar. Her biri birbirinden farklı özellikleri ile bebeklerin öğrenme sürecini destekler. Sevgi dolu bir çocukluk için vazgeçilmez birer arkadaş olma özelliği taşır.

Gelişimi Destekleyen Bebek Oyuncakları

Eğitici oyuncaklar, bebeklerin ve çocukların duyusal, zihinsel ve motor becerilerini geliştirmek amacıyla tasarlanır. Bu oyuncaklar, 0-12 aylık bebeklerden başlar ve 12 yaşına kadar olan çocuklar için uyum sağlar. Çeşitli sağlıklı oyuncak markaları tarafından üretilen ve Civil kategorilerinde sunulan bu ürünler, bebeklerin öğrenme süreçlerine katkıda bulunur.  

Eğitici oyuncaklar arasında, doğal ahşap malzemelerden yapılanlar da fazlasıyla popülerdir. Bu oyuncak çeşitleri bebeklerin el-göz koordinasyonunu geliştirir. Aynı zamanda ince motor becerilerini geliştirmelerine konusunda destekler olur.

Gelişimi destekleyen oyuncaklar; bebeklerin mantık yürütme, problem çözme gibi zihinsel becerilerini geliştirir. Öğrenme tabletleri, eğitici oyunlar, oyun halısı bu kategoriye örnek olarak gösterilebilir. Son olarak, dikkat ve konsantrasyon becerileri geliştiren oyuncaklar da eğitici oyuncak kategorisinde yer alır.

Bu oyuncaklar bebeklerin odaklanma yeteneklerini artırmada çok etkilidir. Bu çeşitliliğe sahip oyuncaklar, bebeklerin hem bilişsel hem de duygusal gelişimine katkıda bulunur. Onların çok daha mutlu, meraklı ve öğrenmeye açık bireyler olmaları konusunda yardımcı olur.

Bebek Oyuncak Fiyatları

Bebek oyuncakları modelleri, sevimli tasarımları ve eğitici özellikleri ile bebeklerin gelişimine katkı sağlar. Bu çeşitli oyuncaklar sahip olduğu geniş fiyat aralığı ile ebeveynlerin ilgisini kazanır. Bebekler için tasarlanmış oyuncaklar, renkli ve yumuşak dokuları il bebeklerin duyusal algısını geliştirir.

Sevimli görüntüleri ile de onların güvenli bir oyun arkadaşı haline gelir. Sesli ve ışıklı olan oyuncaklar, bebeklerin işitsel ve görsel yeteneklerini destekleyerek onları eğlenceli bir yolculuğa çıkarır. Renkli kitaplar ve yumuşacık eğitici oyuncaklar, bebeklere temel kavramları öğretir. Aynı zamanda da el becerilerini güçlendirir. Bebek oyuncakları genel olarak uygun fiyatlı olup, ailelerin bütçelerine uyum sağlar.

Kaliteli malzemeler ile üretilen ve güvenlik standartlarına uygun olan bu oyuncaklar, bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümesine katkıda bulunur. Oyuncak fiyatları, çeşitli model ve markalara göre değişiklik gösterir. Ancak genel olarak uygun fiyatlı seçenekler sunarak ailelerin bebekleri için eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamalarına imkân tanır.