Yeni 38%

Mavi belirtilmemiş hayır

39,99 TL 24,99 TL

Turkuaz unisex 2+ ay banyo süngeri bebek

119,99 TL

Beyaz unisex banyo süngeri

21,99 TL
30%
379,00 TL 265,30 TL
İnternete Özel
69,99 TL

Mavi erkek banyo süngeri

249,99 TL

Sarı unisex banyo süngeri

249,99 TL
89,99 TL

Yeşil unisex banyo süngeri

89,99 TL
89,99 TL

Sarı unisex banyo süngeri

89,99 TL

Mavi unisex 0-3 kg elle kontrol pamuk 0-13 kg doğumdan itibaren 2 yıl pamuk std sabit tek yönlü banyo süngeri bebek

69,99 TL

Turuncu unisex 0-3 kg elle kontrol pamuk 0-13 kg doğumdan itibaren 2 yıl pamuk std sabit tek yönlü banyo süngeri bebek

69,99 TL

Beyaz belirtilmemiş hayır

29,99 TL

Beyaz belirtilmemiş hayır

29,99 TL

Sarı unisex banyo süngeri

21,99 TL

Beyaz unisex 0+ ay banyo süngeri standart bebek

29,99 TL

Pembe kız banyo süngeri

249,99 TL

Bebek süngerleri, bebeklerin banyo zamanlarını kolaylaştırmak için kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Banyo süngerleri, genellikle emici bir malzemeden yapılır. Bebeğin veya çocuğun yıkanırken oturması için banyo küvetinin içine yerleştirilir. Bu sayede, bebeklerin banyo sırasında daha sağlam durmasını sağlar. Aynı zamanda küvetin içine yerleştirildiği için onları kaymaktan korur.

Banyo süngeri sayesinde olası banyo kazalarının önüne geçilmesi mümkün hale gelir. Bunun yanı sıra söz konusu ürünlerin pek çok farklı işlevi bulunmaktadır. Örneğin, banyo süngerlerinin su emici özellikleri sayesinde çocukların ciltleri banyo sırasında kurumaz. Böylece çocuğunuzun cildi her zaman yumuşacık kalır.

Ayrıca bazı modeller bebeğin veya çocuğun vücuduna özel olarak tasarlanmış ergonomik maddelerden yapılmıştır. Bebeğin veya çocuğun banyo sırasında daha rahat ve konforlu hissetmesini sağlayan bu süngerler, banyo zamanını ebeveynler için de oldukça kolay bir hale getirir.

Bebek Banyo Süngeri

Bebek banyo süngerleri, bebeğinizin hassas cildini nazikçe temizlemek için tasarlanmış yumuşak ve emici süngerlerdir. Bebeğiniz için en uygun bebek banyo süngerini seçmek çok önemlidir çünkü çok sayıda seçenek vardır. Neyse ki Civilim sayesinde çocuğunuza en uygun banyo süngerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bebek süngerini kullanmadan önce su altında ıslatarak kullanmanız önerilir. Islak sünger, bebek cildiyle temas ettiğinde daha iyi temizler. Ardından, süngere bebek şampuanı veya sabun eklemelisiniz. Bu, süngerin bebek cildine yumuşak bir şekilde temas etmesini sağlar.

Bebeğinizin cildini nazik dairesel hareketlerle temizleyin. Bu yöntemle birlikte, bebeğin cildini temizlerken yumuşak bir masaj yapmış olursunuz. Süngerin üzerinde kalan şampuan veya sabunu iyice durulamak da çok önemlidir. Bebek cildi hassastır. Bu nedenle süngerin üstünde birikmiş olan köpük veya sabun parçacıklarından zarar görebilir.

Son olarak temiz su ile süngeri iyice durulamalı ve kurumaya bırakmalısınız. Sağlıklı bir banyo için düzenli olarak sünger değiştirmek bebeğinizin sağlığı için faydalı olacaktır. Eskimiş veya hijyenik olmayan süngerler, bebeğin cildine zarar verebilir veya enfeksiyonlara neden olabilir. Sonuç olarak, süngerinizi düzenli olarak değiştirmek çok önemlidir.

Bebek Yıkama Süngeri

Bebek yıkama süngeri, bebeklerin hassas cildini nazikçe ovuşturmak ve temizlemek için özel bir araçtır. Bu süngerler, genel olarak yumuşak ve emici malzemelerden yapılır. Bu sayede bebeklerin sabun veya şampuan ile birlikte cildini temizlemeye yardımcı olur. Yumuşak yapısı sayesinde bebeğin cildine zarar vermeden yumuşak bir şekilde temizler.

Su emici özelliklere sahip olan bu süngerler, şampuan veya sabunu banyo sırasında bebeğin cildine uygulamak için mükemmeldir. Bebek yıkama süngeri, bebeklerin banyo yapmak için daha rahat olmasını sağlar. Bebeğin banyosu, yumuşak dokusu ve yumuşak ovma hareketleri sayesinde daha eğlenceli hale gelir. Ek olarak, yıkanabilir ve temizlenebilir malzemelerden yapılmış olmaları, hijyenik bir bebek banyosu için çok önemlidir.

Bebek banyosu için bebek yıkama süngeri gibi ürünlerin yanı sıra havlu bornoz ve yıkama torbası gibi ürünlerin de kullanılması önerilir. Bebeğinizi banyodan sonra kurulamak ve korumak için bu ürünler idealdir. Bebeklerinizin kişisel bakım ürünlerini düzenli ve hijyenik bir şekilde saklamak için bir yıkama torbası edinmek oluşabilecek hijyen kaynaklı sıkıntıların önüne geçmenizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca havlu ve bornoz sayesinde onları daima sıcak ve kuru tutacak bu sayede de üşütmelerinin önüne geçebileceksiniz.

Bebek Yıkama Süngeri Çeşitleri

Civilim markasının bebek yıkama süngeri çeşitleri, bebeklerin hassas cildini nazikçe temizlemek ve ovuşturmak için tasarlanmıştır. Bu çeşitler arasında bulunan yumuşak pamuk süngerler, bebeklerin cildine zarar vermeden yumuşak bir şekilde temizlenir. Pamuk malzemesi, bebeklerin banyo sırasında daha rahat hissetmelerini sağlar ve cildini tahriş etmez.

Pamuktan yapılmış bebek yıkama süngerlerinin yanı sıra silikondan üretilmiş bebek yıkama süngerleri sıklıkla tercih edilmektedir. Silikon bebek yıkama süngerleri daha dayanıklıdır ve kolay temizlenir. Yapıları sayesinde kolayca durulanabilir. Bu sayede, durulanamama gibi durumlardan kaynaklı oluşabilecek bakterilerin önüne geçilmiş olur ve hijyenik bir temizlik sağlar.

Civilim markasının bebek yıkama süngerleri, bebeklerin sağlığı ve güvenliği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bazı bebek yıkama süngerleri, bebeğin vücuduna uyum sağlayacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Bu da onları banyo sırasında daha rahat ve güvenli hissetmelerini sağlar. Aynı zamanda ergonomik şekilde üretilmiş bebek banyo süngerleriyle birlikte bebek banyo mama oturağı kullanıldığında bebeklerin banyoda geçirdiği vakit daha eğlenceli hale gelecektir. Ayrıca, renkli ve eğlenceli tasarımlar, onların banyo sırasında daha çok eğlenmelerine sebep olur.

Bebek Yıkama Süngeri Fiyatları

Bebek yıkama süngerlerinin fiyatı, marka, malzeme kalitesi, boyut ve tasarıma bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Basit ve standart banyo süngerleri genellikle daha ucuzdur. Ancak daha kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmış bebek yıkama süngerleri daha pahalıdır. Markanın popülerliği ve ürünün kalitesi genel olarak fiyatı etkileyen faktörler arasındadır.

Bununla birlikte, bebek yıkama süngerinin güvenilirliği, kalitesi ve bebek cildi için uygun olup olmadığı çok önemlidir. Bu sebeple, fiyattan ziyade bebeğinizin sağlığı için kaliteli ürünler ve markaları seçmeye özen göstermelisiniz. Civilim markasının uygun fiyat politikasıyla beraber müşterilerine sunduğu kaliteli ürünler sayesinde ebeveynlerin işi oldukça kolaylaşmaktadır.

Bebek yıkama süngerlerinde kullanılmakta olan tasarım, malzeme kalitesi ve diğer özelliklere bağlı olarak fiyatları değişebilir. Örneğin, basit pamuktan yapılmış süngerler genellikle daha ucuzdur. Ancak daha dayanıklı ve su emici malzemelerden yapılmış süngerlerin fiyatlarında genellikle biraz daha artış gözlemlenmektedir.

Bebeğinizin hassas cildini korumak için kaliteli, doğal sünger seçmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Bebeğiniz için en uygun yıkama süngerini seçmek istiyorsanız Civilim web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Civilim mağazalarında yapılan kampanyalar, indirimler veya promosyonları takip etmek de daha uygun fiyata alışveriş yapmanızı kolaylaştıracaktır.