22%

Standart kadın doğumdan itibaren plastik 200 ml süt saklama poşeti yenidoğan bebek

89,99 TL 69,99 TL
İnternete Özel

Kadın doğumdan itibaren süt saklama poşeti yetişkin

689,00 TL
7%
İnternete Özel
578,00 TL 537,98 TL
6%
İnternete Özel
319,98 TL 299,98 TL
22%

Kadın doğumdan itibaren 60 ml beslenme gereçleri

899,00 TL 699,00 TL
20%

Kadın doğumdan itibaren süt saklama poşeti

124,99 TL 99,99 TL

Şeffaf doğumdan itibaren 200 ml süt saklama poşeti

289,00 TL
25%
359,00 TL 269,00 TL
21%
329,00 TL 259,00 TL

Şeffaf süt saklama poşeti

159,99 TL

Anne ile bebek arasındaki bağın temelini anne sütü kurar. Bu değerli besin bir annenin bebeğine sunabileceği en kıymetli armağanların başında gelmektedir. Bir besin olmaktan çok daha fazla faydalar sunar. Bebeğin gelişimini ve bağışıklığının desteklenmesi için anne sütünün ilk 6 ay bebeğe mutlaka verilmesi gerekir. Ancak bazen her ne kadar tüm anneler zamanlarının tamamını bebekleriyle birlikte geçirmek istese de şartlar ayrı kalmalarını mecbur kılabilir. Bu durumlarda süt saklama gereçleri devreye girer.

Aktif olarak çalışan anneler için bu gıdayı bebeklerine ulaştırma konusunda yorucu bir durum yaşayabilir. Bu sırada bebeğini nasıl besleyeceği düşüncesi kendini gösterir. Süt saklama gereçleri bu durumlarda annelerin yardımına koşar. Anne sütünün değerini korumak üzere hijyenik koşullarda üretilen bu ürünün kullanımı oldukça basittir.

Süt saklama gereçleri anne sütünün besleyicilik ve hijyen sorununu ortadan kaldırır. Bebek açısından da olumlu yönleri bulunan bu ürünler anne sağlığı için de önem taşır. Göğüste biriken sütlerin emzirme haricinde periyodik şekilde boşaltılması gerekir. Boşaltılmayan göğüslerde birikme yaşanarak oldukça can yakıcı bir rahatsızlık oluşabilir.

Göğüs pompası yardımı ile sağılan sütler poşetlere aktarılarak kullanım süresi göz önünde bulundurularak buzdolabı ya da derin dondurucuda muhafaza edilebilir. Steril gereçler içindeki sıvıyı sızdırmaz özelliği ile bilinir. Bu ürünlerde sütü oda sıcaklığında 3 saat tutmanın yanı sıra buzdolabında 3 gün kadar saklamanız mümkündür.

İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller değeri kaybolmadan saklama imkânı sağlar. 30 ml ile 180 ml arasındaki sıvılar bu gereçlere rahatlıkla doldurulabilir. Dolum yaptığınız günü not edebilmeniz için üzerinde özel bir alan yer alır. Böylece saklama süresini hatırlamanız mümkün olur.

Anne Sütü İçin Süt Saklama Gereçleri

Süt saklama gereçleri başka nedenlerden ötürü gün içinde bebeğini emzirme imkânı olmayan anneler için oldukça pratiktir. Herhangi bir nedenle, besinin muhafaza edilmesi için hayat kurtarıcı niteliktedir. Ürünler doğrudan pompa ucuna monte edilerek kullanabileceği gibi harici olarak da kullanabilir.

Bazı süt saklama gereçleri, sağma ve saklama işlevleri ile besleme fonksiyonunun da tek ürün üzerinden yapılmasını sağlar. Bunların üretiminde kullanılan maddeler sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. Saklama poşetleri içinde BPA, PVC, BPS ve ftalat gibi sağlığa zararlı maddeler kesinlikle bulunmaz. Isıya ve soğuğa belirli ölçüde dayanıklı olan bu ürünler sayesinde bebeğinizin kıymetli gıdasını güvenle saklayabilirsiniz.

Pratik Süt Poşetleri

Pratik süt saklama gereçleri içerisinde önemli işlevlere sahip süt poşetleri anne sütünün muhafaza edilmesi için tasarlanmıştır. Annelerin her an süt temin edememesi durumlarında kolaylık sağlayarak bebeklerin beslenmesine yardımcı olur. Bu ürünlerin önemli özelliklerden biri besin değerlerini maksimum düzeyde korumasıdır.

Pratik süt poşetlerine sahip olmak veya incelemek için Civil ürünlerine göz atmanız yeterlidir. Civil kategorilerinde her ihtiyaca yanıt veren pratik süt poşetleri bulunur. Bu ürünlerle annelerin bebekleri üzerinde sahip oldukları sorumluluklarını yerine getirmek daha kolay olur.

Süt Saklama Gereçleri ve Poşetlerinin Özellikleri

Süt saklama gereçleri ve poşetleri, annelerin sütlerini güvenle depolamalarını ve bebeklerine sağlıklı bir şekilde sunabilmelerini sağlayan önemli bir araçtır. Genellikle özel olarak tasarlanan bu poşetler, anne sütünü hijyenik bir şekilde muhafaza etmek için tasarlanmıştır. Genellikle sızdırmaz ve steril malzemelerden üretilen süt saklama poşetleri, kullanımı kolaydır ve içerdikleri sütü dış etkenlerden korur.

Özellikle bebek sahibi anneler için pratiklik sağlayan bu poşetler, sağlık standartlarına uygun olarak üretilir ve genellikle dondurucu özelliklere sahiptir. Ayrıca, ölçümlü tasarımları ile süt miktarını doğru bir şekilde belirleme olanağı sunar. Anne sütünün besleyici özelliklerini kaybetmeden saklanmasını sağlayan süt saklama gereçleri, bebek bakımında kolaylık sağlayan önemli bir yardımcıdır.

Süt saklama poşetleri çift kilit sistemi sütün içindeki protein seviyesinin sürekli aynı oranda kalmasını sağlar. Hava alınmasını engellediği için bozulma, kokma gibi sorunlar engellenir. Sağılan besinlerin rengi günden güne farklılık gösterebilecektir. Ancak bu normal bir durumdur.

Bebeğine taze bir şekilde besin sunmak isteyen anneler bu ürüne ilgi gösterir. Üzerinde yer alan tarih ve saat yazmaya olanak sağlayan bölüm ürüne olan güveni olumlu etkiler. Modeli itibariyle farklı renk, desen ve boyutlara sahip olan bu malzeme saklanan besinlerin sınıflandırılmasını sağlar. Aynı zamanda görsel yönden güzel bir sunum oluşturur.

Kullanıma hazır olarak tasarlanan bu ürünler bebek sağlığını korumak için üretilir. Biberona aktarım sırasında besinin etrafa dökülmemesi için ağız kısımları özel olarak dizayn yapılır. Her durumda annenin rahatını ve bebeğin sağlığını ön planda tutar.

Süt Saklama Gereçleri Modelleri

Süt saklama gereçleri farklı şekillerde ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan ürünlerden oluşur. Bu modeller poşet sayısı veya tasarımı gibi özelliklere bağlı olarak değişebilir. Örneğin, bazı markalar içeriğinde 50 adet poşet bulundurur. Bazıları ise 25 adet içeren paketler halinde satılır. Ayrıca süt saklama şişeleri ve emzirme destek sistemi gibi ürünlerde bu gereçlerle aynı kategoride yer alır.

Uluslararası standartlarda üretilen bu ürünler birden fazla hijyen testine tabi tutulur. Böylece bebek sağlığını kesinlikle riske atmaz. Civilim süt saklama gereçleri kategorilerini incelemek sizlere ihtiyaçlarınız konusunda tavsiyeler verir. Bu ürünler farklı adetleri ve özellikleri ile açıklama kısmında tanıtılır. Böylece hangisini almanız gerektiği konusunda size yardımcı olur.

Süt Saklama Gereçleri Fiyatları

Anne ile bebek arasında oluşan sevgi bağı ilk süt damlasıyla kurulur. Karın doyurma işlevinin yanı sıra derin katkıları olan anne sütünün uygun koşullarda saklanabilmesi çok önemlidir. Fizyolojik gelişimin bir numaralı destekçisi olan bu değerli besin için süt saklama gereçleri oldukça koruyucu bir görev üstlenir.

Bez, kıyafet, oyuncak gibi pek çok ihtiyacın yer aldığı bebek çantası içinde olmazsa olmazlar arasında bulunur. Her bütçeye uygun süt saklama poşeti fiyatlarına ürünlere rahatlıkla sahip olunabilir. Süt saklama gereçleri fiyatlarını incelemek ve bilgi almak için ürünlere göz atabilirsiniz.  Ayrıca civilim.com web sitesinden rahatça ve güvenli bir emzirme atleti,  emzirme sütyeni ve  emzirme önlükleri gibi pek çok ürünü satın alabilirsiniz. Civilim’in kalitesi ve uygun fiyat avantajları arasından seçimler yapmak için hemen tıklayabilirsiniz.