Yeni 32%

Şeffaf unisex 0-6 ay tekli yuvarlak uçlu silikon emzik standart bebek silikon

24,99 TL 16,99 TL
31%

Pembe kız 0+ ay tekli mama tabağı çocuk silikon

159,99 TL 109,99 TL
199,99 TL
İnternete Özel

Unisex 0+ ay yuvarlak uçlu silikon emzik 2'li standart bebek silikon yok

179,99 TL
İnternete Özel

Şeffaf unisex 9+ ay plastik kiraz uçlu silikon emzik standart bebek

179,99 TL
33%

Unisex 3+ ay plastik simetrik silikon emzik standart bebek silikon yok tekli

29,99 TL 19,99 TL
29%
69,99 TL 49,99 TL
İnternete Özel
179,99 TL
29%
69,99 TL 49,99 TL
29%
69,99 TL 49,99 TL

Şeffaf unisex 0+ ay silikon yenidoğan akış biberon standart bebek silikon yok

219,99 TL

Şeffaf unisex 6+ ay silikon hızlı akış

299,00 TL
20%

Unisex 0-6 ay damaklı kauçuk emzik bebek

49,99 TL 39,99 TL

Unisex 6+ ay silikon emzik

69,99 TL
İnternete Özel

Şeffaf unisex 9+ ay plastik kiraz uçlu silikon emzik 9+ ay bebek tekli silikon

179,99 TL
29%
69,99 TL 49,99 TL

Biberon emzikleri, bebeklerin süt ve suyu tüketmesine yardımcı olan önemli bebek ürünlerinden biridir. Silikon ya da cam gibi malzemelerden üretilen bu emzikler, bebeğin ağzına uygun tasarımlarıyla dikkat çeker. Bebekler için beslenme sırasında büyük bir rahatlık sağlar. Anne sütü alımı mümkün olmadığında, ek gıda dönemlerinde sıkça kullanılır.

Biberon emzikleri daima bebeklerin beslenmelerini daha keyifli hale getirir ve beslenme sürecinin verimini artırır. Siz de kaliteli bir biberon emziği satın almak istiyorsanız Civilim ürünlerinin her birini inceleyebilirsiniz. Böylelikle bebeğiniz de kendini konforlu hissetmeye başlar. Haydi gelin bu özel ürünleri hep birlikte incelemeye koyulalım. İşte bilmenizi istediklerimiz!

Biberon Emzik Çeşitleri

Piyasada farklı özelliklere sahip biberon emzikleri görürüz. En iyi seçenekler ise her zaman Civilim bünyesinde yer alır. Yeni doğan bebekler için özel tasarımlar bulunmaktadır. Antikolik emzikler, hava yutma riskini azaltan modeller ve farklı akış hızlarına sahip emzikler vardır.

Tüm bu çeşitler, ebeveynlere çeşitli opsiyonlar sunar. Bazı biberon emzikleri diş gelişimini destekleyen formda tasarlanmıştır. Bu çeşitlilik, her bebeğin ihtiyaçlarına uygun bir biberon emziği bulmayı kolaylaştırır. Birkaç örnek verebiliriz:

●       Wee Baby silikon damaklı biberon emziği, 18+ aylık bebekler için özenle tasarlanmıştır. Emzik ucu ortodontik özelliklerle bezenmiştir. Antikoliktir bu yüzden bebeğe devamlı beslenme işlevi sunmuş olur. Beslenme sırasında gaz oluşumu tamamen önlenir. Çünkü ürün hiçbir zaman içine hava hapsetmez. Tam aksine ferah bir deneyim sağlama konusunda uzmandır.

●       Mamajoo silikon biberon emziği, şeffaf saklama kutusu ile şık bir şekilde sunulur. Kolay sterilize edilebilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilen yapıdadır. Sızdırma yapmaz ve sütü de suyu da güvende tutar. 12+ aylık bebekler için uygun bir üründür.

●       Bebedor silikon biberon emziği, biberon emzikleri arasında sık sık öne çıkar. Yenidoğan bebeklere özel biçimde tasarlanan ürünlerin başında gelir. İlk kullanım öncesinde birkaç dakika suda kaynatmalısınız. Her kullanım öncesi temizlemelisiniz. Böylelikle ürünün temiz olup olmadığından bir kez daha emin olursunuz, içiniz rahat eder.

●       Baby Soft silikon akıtmaz suluk emziği ise biberonların olmazsa olmaz parçalarından biridir. Bebeğin kendini ıslatmadan su içme alışkanlığını geliştirmesine olanak tanır. Damla akıtmaz. Kokusu ve tadı yoktur, basit biçimde temizlenebilir. Günümüzde birçok ebeveyn bebeğine su içereceği zaman bu ürünü kullanmayı tercih eder. Böylelikle bebekler rahat rahat suyunu içebilir. Etrafa da herhangi bir biçimde su damlacıkları sıçramaz.

Besleme Kolaylığı için Biberon Emzik Tasarımları

Biberon emzik tasarımları, bebeğin beslenme sürecini daha kolay ve konforlu hale getirmek amacıyla geliştirilmektedir. Bazı biberon emzikleri, annenin memesine benzer şekillerle tasarlanarak bebeğin doğal emme refleksini destekler. Aynı zamanda, akıllı valf sistemleri sayesinde hava alımını azaltarak gaz problemlerini önleyebilir.

Biberon emzikleri malzemesi ve yapısal özellikleri, bebeğin konforunu ve sağlığını ön planda tutmalıdır. Böylelikle beslenme deneyimini rahatlıkla optimize eder. Dilerseniz Civilim bünyesinde bulunan bebek biberon modellerini de inceleyebilirsiniz. Sonuçta biberon emzik tasarımlarını incelerken biberon modellerine de bakmanız gerekir. Bunlar şu şekildedir:

●       Mamajoo Silver biberon, 150 ml boyuta sahiptir. BPA içermez ve PP malzemesinden üretilmiştir. Ağız kısmı geniştir o nedenle doldurmak zahmet gerektirmez. Tabanı geniş olduğundan devrilmesi düşük bir ihtimaldir. Hava yutmaz, bebeğin kendini konforlu hissetmesini sağlar. Tatsız ve kokusuzdur, mide bulantısını önler. Ufak parçalara sahip bir ürün olmadığı için basit şekilde temizlenebilir.

●       Wee Baby klasik cam biberon, 250 ml boyutu ile dikkat çeker. Mavi ve pudra pembe gibi renk seçenekleri ile çok beğenilir. Emzik ucu silikondan yapılmıştır. Biberon malzemesi ise tamamen camdır. 0-6 aylık bebekler için ideal bir seçimdir.

●       Chicco Naturalfeeling biberon ise 2+ aylık bebekler için uygundur. 250 ml’lik geniş bir hacmi vardır. Akış hızı orta düzeydedir. BPA içermemektedir. Bebeğin gelişimini doğal biçimde takip etmeyi kolaylaştıran bir yapısı vardır. Özel eğimlidir, bebeğin kendini iyi hissetmesini sağlar.

●       Chicco P5 Antikolik PP biberon, 300 ml boyutu ile ilgi çeker. Pembe, mavi ve beyaz renk seçenekleri ile sunulur. Esnek bir denge kapağı vardır. Bebeğin emme hareketlerine tamamen uyum sağlar. Her açıdan memnun edici bir ürün olma özelliği taşır. Emzik ucu tipi ise damaklı olmaktadır.

Biberon Emzik Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Biberon emzikleri arasından tercih yapacağınız zaman birkaç konuya dikkat etmeniz gerekir. Bunlar:

●       Ürünün uzun ömürlü olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

●       Katkı maddeleri içeriyor mu bakmalısınız.

●       Bebeklerin damak yapısına uygun olup olmadığını incelemelisiniz.

●       İçine hava alıyor mu yoksa hava almıyor mu bunu incelemekte fayda var. Çünkü içerisine hava alan bir biberon emziği bebeklerde gaz sorununa neden olabilir.

●       Biberon emziği seçtikten sonra internette yer alan ürün yorumlarına bakılmalıdır. Buna göre en iyi ürün bulunabilir.

Biberon Emzik Fiyatları

Biberon emzikleri; farklı malzeme ve özelliklere göre değişen fiyat aralıklarına sahiptir. Kaliteli ve özel tasarımlı emzikler daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olabilir. Ancak ekonomik seçenekler de mevcuttur. Bu da unutulmamalıdır.

Ebeveynler, biberon emzikleri arasında fiyat performans dengesini bulmak için ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun seçenekleri değerlendirebilir. İndirimli satışlar da bu ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşma imkanı sunar. Civilim bünyesinde yer alan biberon emzik fiyatlarını araştırabilirsiniz.

Ayrıca bebek biberon aksesuarları arasından seçim yapmayı da unutmamalısınız. Bu ürünlerin de fiyatı kaliteye göre değişmektedir. Siz de biberon ya da biberon emzikleri seçeceğiniz zaman fiyat konusunu da düşünüyorsanız titiz davranmalısınız.

Bebeğinizin sağlığını korumak adına doğal malzemelerle sorunsuzca üretilen bebek biberon emzikleri tercihiniz olabilir. Bebeğinizin sağlığına herhangi bir anlamda zarar vermeyen, aksine bebeğinizi koruyan tüm ürünler Civilim’de sizleri bekliyor!