Yeni
Ücretsiz Kargo

Pembe 0+ ay 270 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yenidoğan akış var tekli bpa hayır evet var var

1.599,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo

Mavi 0+ ay 270 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yenidoğan akış var tekli bpa hayır evet var var

1.599,00 TL
Yeni

Şeffaf 0+ ay 270 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yenidoğan akış var tekli bpa hayır evet var var

499,00 TL
Yeni

Şeffaf 0-3 ay 60 ml yuvarlak uçlu silikon cam yenidoğan akış var tekli belirtilmemiş hayır evet var var

599,00 TL
Yeni

Şeffaf 3+ ay 270 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yavaş akış yok tekli bpa hayır evet var var

499,00 TL
Yeni

Şeffaf 0+ ay 270 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yenidoğan akış var tekli bpa hayır evet var var

499,00 TL
Yeni

Şeffaf 0+ ay 150 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yenidoğan akış var tekli bpa hayır evet var var

499,00 TL
Yeni

Şeffaf 0+ ay 150 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yenidoğan akış var tekli bpa hayır evet var var

499,00 TL
Yeni

Şeffaf 0-3 ay 60 ml yuvarlak uçlu silikon cam yenidoğan akış var tekli belirtilmemiş hayır evet var var

649,00 TL
Yeni

Pembe 0-6 ay 250 ml simetrik silikon pp (polipropilen) belirtilmemiş var 5 belirtilmemiş hayır hayır var belirtilmemiş

349,00 TL
Yeni

Mavi kız 0-6 ay 250 ml simetrik silikon cam belirtilmemiş biberon var 5 belirtilmemiş hayır hayır var belirtilmemiş

399,00 TL
Yeni

Pembe 0-6 ay 250 ml simetrik silikon cam belirtilmemiş var 5 belirtilmemiş hayır hayır var belirtilmemiş

399,00 TL
Yeni

Mavi 0-6 ay 250 ml simetrik silikon pp (polipropilen) belirtilmemiş var 5 belirtilmemiş hayır hayır var belirtilmemiş

349,00 TL
Yeni

Unisex plastik 125 ml biberon aksesuarlı bebek manuel yok evet

129,99 TL
Yeni

Beyaz unisex 1+ ay 260 ml biberon bebek manuel var evet

429,00 TL

Beyaz unisex 0-6 ay tekli simetrik silikon cam 250 ml biberon standart cam yok

159,99 TL

Beyaz unisex 0-6 ay tekli simetrik silikon cam 250 ml biberon standart cam yok

159,99 TL
Yeni

Pembe unisex 0-6 ay cam 240 ml tekli 240 ml simetrik 240 ml biberon standart bebek manuel tekli yok

299,00 TL
Yeni

Pembe unisex 0-6 ay cam 120 ml tekli damaklı kauçuk 120 ml biberon standart bebek manuel tekli yok

249,99 TL
Yeni

Sarı unisex 0-6 ay tekli damaklı kauçuk biberon aksesuarlı standart bebek silikon tekli yok

49,99 TL
Yeni

Yeşil unisex 0-6 ay cam 240 ml tekli simetrik silikon cam 240 ml biberon standart bebek cam manuel yok

299,00 TL

Mavi unisex 0-6 ay tekli simetrik silikon orta akış 120 ml biberon bebek manuel tekli yok

249,99 TL
Yeni

Mor unisex 6+ ay plastik 265 ml tekli silikon bardak standart bebek plastik

339,00 TL
Yeni

Lacivert unisex 6+ ay plastik 265 ml tekli silikon bardak standart bebek plastik

339,00 TL
Yeni

Turuncu unisex 6+ ay plastik 265 ml tekli silikon bardak standart bebek plastik

339,00 TL

Kırmızı unisex 0-6 ay 125 ml tekli 125 ml yuvarlak uçlu pp (polipropilen) yenidoğan akış 125 ml biberon standart bebek plastik

129,99 TL
Yeni

Gri unisex 4+ ay plastik 90 ml tekli 90 ml mama kaşığı standart bebek plastik

199,99 TL
Yeni 25%

Şeffaf unisex 6-18 ay tekli yuvarlak uçlu silikon emzik standart bebek silikon

39,99 TL 29,99 TL
12%

Turuncu unisex 6+ ay cam 210 ml 210 ml silikon cam 210 ml biberon standart bebek

294,00 TL 259,99 TL
25%

Şeffaf unisex 6+ ay plastik 180 ml yuvarlak uçlu silikon 180 ml biberon standart bebek silikon tekli

399,00 TL 299,00 TL
20%
İnternete Özel

Şeffaf 0-3 ay 150 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yavaş akış var tekli bpa hayır evet var belirtilmemiş

469,00 TL 375,20 TL

Biberon aksesuarları, bebek bakımı konusunda önemli bir yere sahip olan ürünlerin başında gelmektedir. Bu kategori, bebeklerin sağlıklı büyüme süreçlerine katkı sağlayan ve ebeveynlerin günlük yaşamlarını kolaylaştıran ürünleri içermektedir.

Civil, bebek aksesuarları biberon konusunda öne çıkan kaliteli ürünleriyle bilinmektedir.  Her biri de modern tasarımı ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bebek Biberon

Günümüzde birçok ebeveyn, bebek biberon modellerini incelemekte ve ürünler arasından seçim yapmaktadır. Önemli olan ise kaliteli bir bebek biberonu bulmaktır. Bunun için biberon aksesuarları konusunda da araştırma yapmalısınız. Böylelikle bebeğiniz için en doğru ürünü kolaylıkla bulmuş olursunuz.

Farklı renk ve desenler, birbirinden ayrı boyutlarla sunulan biberon modellerini incelerken kalitesini de deneyimleyebilirsiniz. Bebeğiniz artık sütü ve suyu severek içecek, o da bu biberon modellerini çok sevecektir. Civil farkı ile her bir modele daha yakından bakmaya ne dersiniz? Peki bebek biberonu seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle ürün yorumlarını okumalısınız. Kullananlar memnun mu, bebekler bu ürünü sevmiş mi detayları ile öğrenmelisiniz. Yorumlar her zaman iyi bir satın alma yönlendiricisi olacaktır. Biberon aksesuarları seçerken de biberon seçimindeki ayrıntıları göz önüne almalısınız. Örneğin parçaları kolay bulunan bir biberon tercih etmek daima daha mantıklı olacaktır. Olası bir durumda dilediğiniz parçayı anında bulabilirsiniz.

Ürün içeriği önemlidir. Kanserojen bileşenler içeren biberonlardan uzak durmakta fayda var. Özellikle organik içeriğe sahip malzemelerden yapılmış ürünleri incelemelisiniz. Bebeğiniz için böylesi daha iyi olacaktır. Biberon seçimi yaparken ürünün uzun ömürlü olup olmadığına dair bilgi alınız.

Biberonlar hiçbir şekilde sızdırma yapmamalıdır. Kapağın sıkı kapanıp kapanmadığını kontrol etmelisiniz. Renk ve desenler de ürün satın alma esnasında önem arz eder. Bebeğinize cıvıl cıvıl bir enerji verecek renkleri tercih edin. Böylelikle süt içmek daha keyifli hale gelecektir. Bebe mavisi, pudra pembe ve turuncu gibi renklere odaklanabilirsiniz.

Biberon, ne çok küçük ne de fazla büyük olsun. Orta boyuta sahip biberonlar her zaman daha işlevsel bir performans sağlar. Fiyat konusunda bütçenizi zorlamayacak seçeneklere bakabilirsiniz.

Bebek Biberon Aksesuarları

Bebek biberon aksesuarları, bebek bakımının önemli bir parçasını oluşturan ve ebeveynlerin günlük hayatını kolaylaştıran araçlardır.

●       Biberon aksesuarları arasında biberon kapakları, bebek biberon emzikleri, sızdırmazlık halkaları ve temizlik fırçaları gibi ürünler bulunmaktadır.

●       Biberon kapakları, besinleri dış etkilerden koruyarak hijyen sağlar. Emzikler ise bebeklerin beslenme sürecini daha konforlu hale getirir.

●       Biberon aksesuarları arasında yer alan sızdırmazlık halkaları ise biberonların sağlam bir şekilde kapatılmasını sağlar. Böylelikle taşıma esnasında olası sıvı sızıntılarını engeller.

●       Temizlik fırçaları da biberon ve emziklerin hijyenik bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Bebek sağlığını en iyi şekilde koruma amacını taşır. Bebek biberon aksesuarları, ebeveynlerin bebeklerinin beslenme süreçlerini daha güvenli bir deneyim haline getirmesini destekler.

●       Tabii her şeyden önemlisi, tüm biberon aksesuarları güvenilir şekilde temin edilmelidir. Civil, bu konuda da her zaman yanınızdadır.

●       Biberon aksesuarları biberon ile tam anlamıyla uyumlu olmalıdır. Bu detayı hiçbir zaman es geçmeyin deriz. Örneğin bir biberonun kapağı tamamen kendisi ile uyumlu olmalıdır. Yoksa kapak kısmı kapanmaz ve süt, su gibi birçok sıvı dışarı sızar. Bu tür durumların yaşanmaması adına muntazam şekilde oturan aksesuarlar almalısınız. 

Bebek Biberon Çeşitleri

Bebek biberon aksesuarları deyince akla doğrudan biberon çeşitleri gelecektir. Civil bünyesinde yer alan biberon modellerini inceleyebilirsiniz:

●       Lansinoh Natural Wave PP biberon, 160 ml’lik boyutu ile gayet yeterli bir üründür. Tek parçadan oluşur ve son derece ergonomik bir yapısı vardır. BPA, BPS gibi zararlı bileşenler içermemektedir. Bu nedenle de sağlığı koruma konusunda etkili bir ürün olacaktır.

●       Chicco Naturalfeeling PP biberon ise bebeğin emme hareketlerine göre yön değiştirir. Bu da bebeğin kendini daha rahat hissetmesini sağlar. Eğimli emziği ile dikkat çeken bu ürünü yakından incelemeyi unutmayınız.

●       Mamajoo Silver biberon, 150 ml boyutu ile bilinir. Son teknoloji ile üretilmiş olan bu ürün, AB standartlarını sağlamaktadır. BPA içermez. Doğum itibarıyla kullanılması uygun olmaktadır. Emzik S boyuttadır. Ufak parçaları olmadığı için rahatça temizlenebilir. Üzerinde bulunan birtakım göstergeler vardır. Her biri tam ölçüm yapar ve bebeğin ne kadar beslendiğini görmenizi sağlar. Ölçü birimi ml ve oz olmaktadır. Sızdırma yapmaz, her yeri tamamen kapalı halde sunulmaktadır. Seyahate çıkarken de rahat ettirir. Biberon emziği kısmında tat ve koku yoktur. Kavis kısmı ergonomik ayrıntılar içerir.

●       Sıra Bebedor yavaş akış silikon emzikli cam biberon modeline geldi. Yuvarlak hatlara sahip olduğu için kullanımı kolaydır. Biberon üstünde hassas ölçüm işaretleri yer alır. İçerisinde besinin kokusunu muhafaza etmektedir. Çizilmez bir yapısı vardır ve cam formda sunulur. Şeffaf ve bir o kadar da sağlıklıdır.

●       Baby Soft geniş ağız kulplu PP biberon, hiçbir kanserojen madde içermez. Süt ve suyun tadını taze tutar. Ebeveynlere de bebeklere de kendini iyi hissettirir. Kaliteli, son derece dayanıklı bir üründür. Farklı renk ve desen seçenekleri ile dikkat çeker. Uzun ömürlüdür.

Bebek Biberon Aksesuar Fiyatları

Bebek biberon aksesuarları hakkında en sık merak edilen konu fiyat meselesidir. Ürün fiyatları tamamen dönemsel olarak güncellenmektedir. Fakat yüksek kalite, uygun fiyat anlayışının benimsendiğini bilmelisiniz. Civil ürünlerinin senelere dayanan eşsiz niteliğini duymayan yoktur diye düşünüyoruz.

Biberon aksesuarları konusunda Civilim kalitesinin verdiği güveni de es geçmemek gerekir. Her daim bütçe dostu fiyatlarla yanınızda olan marka, yaşamınıza konuk olmaya devam ediyor. Birbirinden özel ve sağlıklı parçaları bir arada bulabileceğiniz Civil ürün portföyünü ve fiyatlarını incelemenizi öneririz. Mutlaka size uygun bir fiyat skalası bulacağınızdan şüpheniz olmasın