20%

Beyaz unisex pamuk cibinlik 2 x 4 m

149,99 TL 119,99 TL

Bir ortamı ne kadar hijyenik tutarsanız tutun, dışarıdan gelen tozlara maruz kalabilirsiniz. Özellikle bebek odası dekorasyonunda bu duruma dikkat etmek gerekir. Bebeğinizin tozlardan korunması ve kendini rahat hissetmesi için Civilim tarafından sunulan perde cibinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Tasarım detayları ile dikkat çeken bu ürünler, bebeğinizin odasını olduğundan daha şık göstermek için tercihiniz olabilir. Renk, model ve desen seçenekleriyle bu ürünler arasından seçim yaparak odanın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Bebek Odası için Perde Seçiminde Tercih Edebileceğiniz Renk ve Desenler

Bebek odası için perde seçerken, huzur ve sakinlik hissi uyandıran renkleri tercih etmek gerekir. Bebek mavisi, fıstık yeşili ya da çeşitli pastel tonlardaki perdelere bakabilirsiniz. Bu renkler rahatlatıcı bir atmosfer yaratmanızı kolaylaştırır.

Desen olarak ise sevimli hayvan figürleri, yıldızlar ya da kalpler kullanabilirsiniz. Odanın genel dekoruna uyum sağlaması için mobilya ve duvar renkleriyle uyumlu bir perde seçilmelidir. Bebeğinizin odasına farklı bir ambiyans katmış olursunuz. Her şey gözünüze daha estetik görünür, perde seçimi önemlidir.

Bebek Odası Perdelerinde Kullanılan Malzemelerin Kullanım Avantajları

Bebek odası perdelerinde kullanılan malzemeler hem estetik görünür hem de pratik avantajlar sunar. Hafif yapıya sahip olan kumaşlar, bebek odasına hoş bir atmosfer katar. Ayrıca odanın genel görünümünü de tamamlar.

Karartma özelliğiyle sunulan perdeler, bebeğin rahat bir uyku çekmesine yardımcı olarak gece gündüz döngüsünü düzenler. Organik pamuklu kumaşlar, bebek odası perdelerinde sık tercih edilen malzemelerden biridir. Bu malzeme, bebeğin hassas cildini her zaman korur.

Bebek odası perde cibinlik modellerinde kullanılan malzemeler, bebek pike takımları ve bebek nevresim takımları çeşitleri gibi kolay temizlenebilen kumaşlardan meydana gelir. Makinede yıkanabilirler. Sizlere pratik bir çözüm sunarak temizlik sürecini kolaylaştırır ve hijyen standartlarını korur.

Renk seçenekleri ve desenlerle zenginleştirilmiş malzemeler, odanın dekorasyonuna uyum sağlar. Tüm bu avantajları elde etmek için Civilim perde cibinlik ürünlerini incelemeyi unutmayın. Her bir modeli çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Perde Alışverişi Sırasında Bebek Odası Dekorasyonuna Uygun Seçim Nasıl Yapılır?

Perde alışverişi yapacağınız o özel gün nihayet geldi. Peki bebeğiniz için perde cibinlik modelleri arasından hangilerini seçmeniz gerekir? Doğru ürünü bulmak aslında çok kolaydır. Size önereceğimiz birkaç detay sayesinde siz de bebek odası dekorasyonuna uygun bir perde stili bulacaksınız.

●       Bebeğinizin odasının duvar rengine göre bir perde cibinlik seçmelisiniz. Duvarlar bej ya da beyaz gibi açık renge boyandıysa mavi, pembe renkte perdeler kullanabilirsiniz. Pürüzsüz bir görüntü oluşur.

●       Erkek bebek odasında mavi perde cibinlik modellerine yer verebilirsiniz. Kız bebek odalarında ise pembe renk hakim olabilir. Perde, odaya ekstra bir enerji katar.

●       Odanın temasına uygun bir tercih yapmak gerekir. Gezegenler, yıldızlar kısacası uzay temasının hakim olduğu bir odaya yakışacak cibinlik bellidir. Mavi ve gri gibi renklere sahip perde cibinlik modelleri bu özel temayı öne çıkarmanızı sağlar. Siz de bebeğinizin odasında hangi tema yer alıyorsa buna göre bir perde bulabilirsiniz.

Civilim Bebek Odası Cibinlik Koleksiyonundaki Güvenli ve Zarif Modeller

Civilim bebek odası perde cibinlik koleksiyonundaki modelleri çok seveceğinizi düşünüyoruz. Çünkü her biri de bebeğinizin odasına harika şekilde uyum sağlar. Yuar Baby lüks cibinlik tülü; pembe, mavi ve yeşil renkleri ile dikkatleri üzerine çeker. Ürün, bütün mobilya beşikleri ile uyum sağlar. 4 metrelik yüksekliği ile bebeğinize ferah bir alan sağlar. Büyük bir beşikte kullanılacaksa boyu da değiştirilebilir.

Bu tür modeller işlevsel bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Her birini de mutlaka incelemelisiniz. Perde cibinlik üzerinde yer alan kumaş ise %100 pamukludur. Moje kristal cibinlik tülü ise Civilim’in en sevilen ürünlerinin başında gelir. Kahverengi, gri ve beyaz renk seçenekleri ile sunulur. Tüm bebek mobilyaları ile kusursuz uyum sağlar. 4 metre boy ve 2 metre en ölçüsü bulunur.

Bebek Odası Cibinliklerinde Kullanılan Malzemeler ve Bebek Sağlığı İlişkisi

Bebek odası perde cibinlik modelleri genellikle hafif ve nefes alabilir malzemelerden üretilir. Pamuk ve benzeri malzemeler cibinlik yapımında sık tercih edilir. Bu malzemeler, bebeğiniz için rahat bir uyku ortamı oluşturmanızı sağlar. Bebek odası cibinlikleri; zararlı kimyasal maddeler içermeyen, bebek sağlığına uygun malzemelerle oluşturulmalıdır. Ürünün alerjen içermemesi ve bebeğin cilt sağlığını olumsuz etkilememesi gerekir.

Cibinlikler, bebekleri böcek ısırıklarından korumak amacıyla da kullanılır. Böylelikle bebekler, potansiyel enfeksiyonlardan ve rahatsız edici ısırıklardan korunarak daha huzurlu bir uyku deneyimi yaşarlar.

Bebek odası cibinliklerinin düzenli aralıklarla temizlenmesi de bebeğin sağlığı açısından önem arz eder. Cibinliği konumlandıracağınız zaman bebeğinizi rahatsız etmeyecek bir pozisyonda yerleştirildiğinden emin olmalısınız.

Perde ve Cibinlik Kombinasyonları ile Bebek Odası Dekorasyonu

Perde cibinlik kombinasyonları, bebek odası dekorasyonuna muhteşem bir katkı sağlamanıza imkan tanır. Toz pembe, bebe mavisi ve açık yeşil gibi iç açıcı renklerde perdeler kullanabilirsiniz. Dekorasyona tam uyum sağlayacak perde ve cibinlik modellerini Civilim bünyesinde her zaman bulabilirsiniz.

Burada yer alan tüm modeller, bebeğinizin odasının dekorasyonunu tamamlar. Dekorasyonunu keyifle yapacağınız renk kombinasyonları arasından seçimler yapabilirsiniz. Bebeğiniz de kocaman gülümsemesi ile bu görüntüyü sevdiğini belli edecektir. Odaya pozitif bir enerji katmak için Civilim perde cibinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Bebek Odası Perde ve Cibinlikleri ile Odanın Atmosferini Değiştirebilirsiniz

Bebek odasının atmosferini değiştirmek son derece kolaydır. Birkaç ufak dokunuşla bunu siz de yapabilirsiniz. Estetik açıdan en çok hoşunuza giden perde cibinlik modelini seçerek bebeğinizin odasına dahil edebilirsiniz.

Beşiğin yer aldığı bölgenin daha modern görünmesini sağlamış olursunuz. Günümüzde birçok ebeveyn, bebek odasında perde cibinlik kullanır ve bundan son derece memnun kalır. Siz de bu ürün çeşidini keşfe çıkabilir ve bebeğinizin odasına şıklık katabilirsiniz.

Perde Cibinlik Fiyatları

Bebek odalarının vazgeçilmezi perde cibinlik fiyatları; marka, desen ve ölçülere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Civilim’de pek çok farklı marka, model ve desen seçeneği bulunur. Birbirinden sevimli desenleriyle perde ve cibinlik modellerinin fiyatları ihtiyaç duyduğunuz ölçülere göre artış gösterebilir.

Civilim, tüm ürünlerde uygun fiyat avantajlarını sizlerle buluşturur. İhtiyacınız olan ölçüye, zevklerinize ve bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Beğendiğiniz perde cibinlik desenlerini seçerek ve bebek odanızın dekorasyonu için ihtiyacınız olan  ölçüleri belirleyerek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri satın alabilirsiniz.