Yukarı Git

Bebek ve çocuklarınızın yeme, içme ve giyinme ihtiyacı dışında onların hem eğitilmesinde hem de eğlenmesini oyuncak ile giderebilirsiniz. Bebeklerin doğumundan itibaren çevreyi tanıma ve algılama ihtiyacı arar, bu ihtiyaç için en önemli şey görseldir. Bebeklerin ve çocukların görsel algılara karşı daha çok ilgisi vardır ve bu algıların açık olmasın ile onların daha çabuk öğrenmesini kolaylaştırabilirsiniz. Özellikle oyun ve oyuncağın bebeklerin fiziksel, zihinsel, duygusal gelişiminde etkisi vardır. Oyun bebek ve çocuklar için bir öğrenme şeklidir. Her yeni olay, yeni deneyim ile etkileşim çocuğun zekasını etkilemekte hayal gücü ve yaratıcılığını arttırmaktadır. Dikkate alınması gereken başka bir konu ise sağlıklı ve güvenli oyuncakların seçimidir, bu konuda ailelerin oyun ve oyuncak seçiminde daha dikkatli olması ve bebeğinizin sağlığına en uygun seçimi yapmalıdır.

Oyuncak Fiyatları

Oyuncak kategorisinde binlerce çeşit ürün bulunabilir. Çok farklı markada eğitici, öğretici ve eğlenceli türde oyuncaklar mevcuttur. Oyuncakların üretim kalitesinden markasına kadar oyuncak fiyatları değişiklik gösterebilir. Her üründe olduğu gibi oyuncaklarda ucuz ve fiyat pahalılığı gösterir. Her ne kadar ucuz oyuncak tercihi edilmesi istense bile oyuncakların malzeme kalitesine ve markaları göz alınarak seçilmesi gerekebilir. Bebek ve çocuklarınızın sağlığını düşünmek ilk önceliğiniz olması gerekir. Bu yüzden oyuncakları seçmek ebeveynlerin sorumluluğuna aittir. Bebek ve çocuklarınızın mutluluğu ve gelişimine yardımcı olacak çocuk oyuncakları ve oyuncak çeşitleri ile onların aileden başlayan eğitimine katkıda bulunabilirsiniz.

Sitemizde yer alan oyuncak türü ve kategorilerde en uygun fiyat ve sağlıklı oyuncaklar için Civilim.com’u takip edebilirsiniz.

En Güzel Oyuncaklar

Bebek ve çocuklarınızın yaş grubuna göre oyuncak seçmeniz gerekmektedir. Yenidoğan bebeğiniz bir bebek için anne en önemli partnerdir. Bu aylarda görsel olarak oyunlar oynanabilir. Yenidoğan bebekler için ilk alınacak oyuncaklar yatak dönencesi, yumuşak, renkli çıngıraklı veya el oyuncakları ve bebek müzikleri tercih edilebilir. Bebeğinizin doğumundan itibaren zihinsel gelişimi ay ay artmaktadır. Görsel zeka ile birlikte konuşma yetisi için farklı oyunlarda oynanabilir. Bebeğinizin 6. Ayından sonra yüksek sesle bebeğinize kitap okumak onun kitap sevgisini kazanması ve ilerde alışkanlık kazanması için erkek bir dönem olarak sayılmaz. 1 yaşından büyük bebekleriniz içinde zamana bağlı olarak gelişimi için en güzel oyuncaklar ile onların güzel bir bebeklik ve çocukluk dönemi geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Bebek ve çocuklarınız en büyük eğlencesi olan en güzel scooter tercihini bu kategoride yapabilirsiniz.