Ücretsiz Kargo

Gold-Kahverengi unisex 13 kg elle kontrol 15 kg 6-36 ay 2 yıl var tam yatar salıncak 5 nokta bebek 940171000011

3.699,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo

Gri unisex 6-36 ay salopet türkiye

1.599,00 TL
Ücretsiz Kargo

Siyah unisex 13 kg elle kontrol 15 kg 6-36 ay 2 yıl var tam yatar salıncak 5 nokta bebek 940171000011

3.699,00 TL
Ücretsiz Kargo

Mavi unisex 13 kg elle kontrol 15 kg 6-36 ay 2 yıl var tam yatar salıncak 5 nokta emniyet kemeri bebek

3.699,00 TL
Ücretsiz Kargo

Gri unisex 13 kg elle kontrol 15 kg doğumdan itibaren 2 yıl var tam yatar salıncak 5 nokta 940171000011

3.699,00 TL
İnternete Özel Ücretsiz Kargo

Gri unisex elle kontrol doğumdan itibaren 2 yıl salıncak 5 nokta emniyet kemeri bebek 9 kg

2.990,00 TL
İnternete Özel Ücretsiz Kargo

Gri unisex elle kontrol 9 kg doğumdan itibaren 2 yıl salıncak 5 nokta emniyet kemeri

8.290,00 TL
Ücretsiz Kargo

Mavi unisex elle kontrol 3+ yaş salıncak çocuk

999,00 TL
18%

Gold unisex 20 kg 6+ ay 2 yıl salıncak bebek 940171000011

549,00 TL 449,00 TL
18%

Gri unisex 20 kg 6+ ay 2 yıl salıncak bebek

549,00 TL 449,00 TL
Ücretsiz Kargo

Kırmızı unisex 0-3 kg elle kontrol plastik 0-13 kg 2 yaşından itibaren 2 yıl plastik std yok sabit tek yönlü var salıncak çocuk var türkiye

1.399,00 TL

Aileye yeni bir üyenin katılması mutluluk ve heyecan verici bir süreçtir. Bu süreçte ebeveynler, bebekleri için çeşitli hazırlıklar yapmaya başlar. Söz konusu hazırlıklar bebeğin ve ebeveynlerin hayatlarıı kolaylaştırmak adına büyük bir önem taşır.

Bebek için çeşitli eşyaların alınması da bu sürecin bir parçasıdır. Bebekler için alınabilecek eşyalardan bir tanesi bebek salıncak ürünleri olarak öne çıkar. Peki Civil bebek salıncak çeşitleri nelerdir? Neden Civil salıncak ürünlerini tercih etmelisiniz?

Bebek Salıncak

Ebeveynler birçok farklı sebepten ötürü çocukları için salıncak almak isteyebilir. Bu sebeplerden ilki bebek salıncaklarının, bebeklere eğlence ve rahatlığı aynı anda sunmasıdır. Bu ürünler, bebekler için oldukça rahatlacı olan hafif bir sallanma yaratır.

Salıncakların oluşturduğu ritmik sallanma, bebeklerin anne karnında deneyimlediği hareket ve hisleri taklit eder. Böylece bebeklerin rahatlaması ve sakinleşmesi mümkün hale gelir. Özellikle sık sık ağlayan bebekler için salıncak ürünleri harika bir seçenek olabilir.

Bebek salıncakları, ebeynlere de oldukça yardımcı olabilecek ürünlerdir. Gün içerisinde anne ve babaların sık sık bebeklerini kucaklarına alması gerekebilir. Bu da ebeyvenlerin kendilerine veya ev işlerine vakit ayırmasının önüne geçebilir.

Salıncaklar, bebeklerin güvenli bir şekilde kendi kendilerine vakit geçirmesini sağlayabilir. Bu sayede ebeyvenler, bebekleri rahat ve güvenli bir ortamdayken yemek hazırlayabilir, ev işlerini halledebilir ya da diğer işlerini halledebilir.

Salıncaklar bebek hamak ürünlerine benzer olarak bebeklerin rahat uyumasına da yardımcı olabilir. Salıncaklar bebeklerin kendilerini uyumak için hazır hissetmesini sağlayabilir. Ürünün oluşturduğu ritmik sallanmalar bebeklerin uykuya daha rahat dalmasını olumlu yönde etkiler.

Çocuklarını uyutmakta güçlük çeken ebeyvenler, bu ürünler aracılığı ile çocuklarına daha kaliteli bir uyku deneyimi yaşatabilir. Bebeklere sağlıklı bir uyuma ortamı sağlayan salıncaklar, bebeklerin beşikte kendi başlarına uyuma dönemlerine geçiş sürecinde de işe yarayabilir.

Bebek Salıncak Modelleri

Civil diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi salıncak kategorisinde de müşterilerine ürün çeşitliliği sunar. Mama tepsili salıncak ürünleri, kolay kullanım özellikleri ile öne çıkar. Mama tepsisi oldukça kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilen bu ürün, 0-4 yaş arası çocuklar için uygundur.

Portatif özellikte olan gondol salıncakların oturma kısmı istenilen şekilde ayarlanabilir. Yemek zamanında oturma bölümü dik bir şekilde ayarlanabilir. Diğer zamanlarda ise bu bölüm yatay konuma getirilebilir. Gondol salıncakların bu özelliği, onları günün her vaktinde kullanmaya uygun hale getirir.

Ürünün siyah, gri, antrasit, gold kahve ve gold antrasit renk seçenekleri bulunmaktadır. Renk çeşitliliği sayesinde evinizin estetiğine uyum sağlayacak salıncak ürününü basitçe seçebilirsiniz. Ürünün sahip olduğu elyaflı yatak sayesinde bebeğinize rahat ve güvenli şekilde vakit geçirebilecekleri bir ortam hediye edebilirsiniz.

Civil aracılığı ile geniş bir bebek salıncak ürünü yelpazesine kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Civil salıncak ürünleri arasında bütçenize uygun seçenekler bulabilirsiniz. Dilerseniz müzikli ve ışıklı salıncak seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Müzikli ve ışıklı bebek salıncak ürünleri bebeğinizin rahatlığını bir üst seviyeye çıkarmanızı sağlayabilir. Ürünün file kumaş özelliği, bebeğinize daha serin ve nefes alabilen bir alan sunar. Özellikle yaz aylarında tercih edilebilecek bu ürün, sessiz motor yapısı ile bebeklerin uykusunu bölmez.

Doğa'nın kendisinden ilham alınarak oluşturulmuş sesler bebeğinizin huzurlu bir şekilde uyumasına katkıda bulunabilir. "White noise" yani beyaz gürültü sesleri de tercih edilebilir. Ürünün ışıkları, bebeğinizin uyumadığı zamanlarda eğlence aracı olarak kullanılabilir.

En Eğlenceli Bebek Salıncak Çeşitleri

Civil ürünleri arasında şelale salıncak ürünleri bulmak da mümkündür. Şelale salıncaklar, kullanım alanı genişliği ile öne çıkar. Bu ürünler hem bahçede hem evde kullanılabilir. Dileyenler piknik gibi aktivitelere de bu ürünü dahil edebilir.

Bagajda kesinlikle yer kaplamayan şelale salıncaklar, oldukça kolay bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınabilir. Şelale salıncak 6 ay-5 yaş arası çocuklar için uygun olup farklı renkleri ile ebeveynlere seçim kolaylığı sağlar.

Şelale salıncaklar, bebek arabası ürünlerine benzer olarak çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesine katkıda bulunur. Şelale salıncağınızı dilerseniz evinize dilerseniz bahçenize kurabilirsiniz. Çocuğunuz ile kaliteli vakit geçirmek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece biriciğiniz ile birlikte unutulmaz anılar biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Eğer daha lüks bir seçenek arıyorsanız, elektrikli salıncak modellerine göz atabilirsiniz. 5 farklı sallanma hız şekline sahip olan bu ürünler ile bebeğinize rahat anlar yaşatabilirsiniz. Elektrinkli salıncaklar oldukça şık tasarımlara sahip olup uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir.

Elektrikli salıncakların farklı melodilerini deneyerek bebeğinizin en rahatlatıcı bulacağı seçenekleri keşfedebilirsiniz. Terletmez kumaşlı ürünün yeni doğan yastığı sayesinde, 0-6 ay arasındaki minikleriniz için elektrikli salıncakları tercih edebilirsiniz.

Bebek Salıncak Fiyatları

İdeal salıncak ürünü her bebek için farklı olabilir. Bazı bebekler müzikli ve ışıklı salıncakları daha ilgi çekici bulurken diğerler bebekler bunu rahatsız edici bulabilir. Her bebek farklı koltuk pozisyonlarını rahatlatıcı bulabilir.

Civil sayesinde bebek ve çocukların en seveceği salıncak modellerine erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz melodili ürünleri tercih edebilir ya da koltuğu ayarlanabilir ürünlerden yararlanabilirsiniz. Böylece bebeğinin en rahat edeceği ürünü bulabilirsiniz.

Az yer kaplayan seçenekler sayesinde evinizin düzenini bozmadan salıncak ürünlerini kolayca dekorasyonun bir parçası haline getirebilirsiniz. Her ürünün açıklama kısmını inceleyerek satın almak istediğiniz salıncağın dilediğiniz tüm özelliklere sahip olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Taşınması basit salıncakları misafirliğe, pikniklere veya diğer yerlere zorlanmadan götürebilirsiniz. Web sitemizdeki bebek salıncak ürünlerini inceleyerek sizin ve bebeğiniz için en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Dilerseniz bebek güvenlik ürünleri gibi diğer kategorilere göz atabilir ve bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Civil salıncak ürünleri fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Fakat geniş ürün yelpazesi sayesinde bütçenize uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Bebek salıncak seçeneklerini şimdi inceleyerek bebeğinizin favorisi olacak ürünleri keşfedebilirsiniz.