Ücretsiz Kargo

Standart 2 yıl elektrikli göğüs pompası elektrikli

1.699,00 TL
Ücretsiz Kargo

Standart unisex 0-3 kg çift yönlü plastik 0-13 kg doğumdan itibaren 2 yıl plastik std sabit tek yönlü yok yatmaz göğüs pompası bebek ikili elektrikli

2.999,00 TL
İnternete Özel Ücretsiz Kargo

Mor göğüs pompası manuel

999,00 TL

Mavi göğüs pompası tekli manuel

149,99 TL
Ücretsiz Kargo
1.999,00 TL
30%
149,99 TL 104,99 TL

Standart unisex 0-3 kg elle kontrol plastik 0-13 kg doğumdan itibaren 2 yıl plastik std sabit tek yönlü göğüs pompası bebek yok yatmaz

359,00 TL

Bebekler dünyaya geldiği ilk andan itibaren doğru bir şekilde anne sütü ile beslenmelidir. Anatomileri gereği ilk aylarda katı yemek yemeleri mümkün değildir. Bu nedenle onlara uygun anne sütü veya mama tercih ederek bu dönemi sağlıklı atlatmaları gerekir. Uzman hekimler tarafından tavsiye edilen ise ilk aylarda anne sütü verilmesi gerektiğini belirtir ancak kimi zaman emme problemleri meydana gelebilir. Bu durumlarda annenin göğüs pompası kullanımı tavsiye edilir.

Anne sütü bebeklerin ihtiyacı olan bütün değerleri en doğru şekilde sağlar. Üstelik tamamen doğal ve katkısızdır. Hassas ve savunmasız oldukları bu dönemde bebekleri birçok zararlı bakteriye karşı koruma altına alır. Aynı zamanda sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlar. Böylece ilerde güçlü bir birey olmasına yardımcı olmasıyla anne sütü oldukça önemlidir.

Bazı durumlarda emzirme işlemi doğrudan uygulanamayabilir. Anne sütü yetersiz kalabilir veya belli sebepler doğrultusunda kesilebilir. Bu gibi durumlarda süt ihtiyacı sütün sağılması ve hijyenik bir şekilde bir kapta muhafaza edilmesi gerekebilir.

Sağma işlemi için göğüs pompası kullanılabilir. Pompalar anne sütünün elde edilmesini sağlar ve mama veya süt gibi alternatiflerin önüne geçer. Aynı zamanda çalışan veya bir süre çocuğundan ayrı kalması gereken anneler için de fazlasıyla kurtarıcıdır.

Kullanımı basit olan bu ürün bebeklerin ihtiyacı olan değerleri almasında gerekli olan anne sütünün onlara her gerektiğinde verilebilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Kullanım sebepleri birbirinden farklı olabilen bu ürünler pek çok zorlukta yardımcınız olacaktır. Aynı zamanda farklı özelliklere sahip olmaları sayesinde de sizlere kolaylık kazandırır.

Pratik Göğüs Pompası Modelleri

Anne sütü bebeklerin gelişimi için çok önemli ve değerli bir yere sahiptir. Bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve ilerde oluşabilecek rahatsızlıklara direnç gösterebilmesi amacıyla doktorlar tarafından önerilir. Özellikle de ilk altı ay sadece emzirerek beslenmesi gereken bebeklere altı ayın sonunda ek gıda desteğine başlanır. Ancak ek gıdanın yanında da mümkün olduğunca iki yaşına kadar anne sütü verilmesi de tavsiye edilir.

Bu kadar değerli ve gerekli olan bu konunun aksatılmadan gün içinde defalarca gerçekleştirilmesi gerekir. Sık sık acıkan bebeklere anne sütü vermek hem aç kalmamasını hem huzurlu olmasını hem de rahat etmesini sağlar. Kullanılan göğüs pompası pek çok anne ve çocuk için önemli bir yere sahiptir.

Konforlu rahat kullanım sağlayan göğüs pompası modelleri farklı çeşitlerde sunulur. Her ihtiyaca yönelik tasarımlar içerir. Civil kalitesiyle sunulan modellerden bazıları şu şekildedir:

·        Elektrikli göğüs pompası

·        Manuel göğüs pompası

·        Yeni nesil USB tekli göğüs pompası

·        Çiftli elektrikli göğüs pompası

·        Silikon göğüs pompası

Göğüs Pompası Özellikleri

Göğüs pompası çeşitli özellikleri ile annelere büyük kolaylıklar sağlar. Bebeklerin annelerine ihtiyaç duyduğu ilk zamanlarında onların beslenmesi konusunda destek olur. Kullanım sebepleri açısından oldukça fazla olan ürünlerin özellikleri şu şekildedir:

·        Elektrikli göğüs pompaları sütün sağılmasını kendi gerçekleştirir. Ultra sessiz olmasıyla bilinen elektrikli göğüs pompaları kolayca şarj edilebilir. 4 farklı sağım moduna sahiptir. Kablosuz olarak da kullanılabilir. Dijital ekranı ile annelere kolay bir kullanım imkânı tanır.

·        Manuel göğüs pompaları ise sessiz ve hafiftir. Sağım başlamadan önce anne göğsünü uyarır. Böylece hormon salgılanmasını sağlayarak süt akışı başlanır.

Manuel ve Elektrikli Göğüs Pompası Seçenekleri

Süt sağma işlemlerini kolay, pratik ve hızlı hale getiren bu ürünler işlevleri bakımından farklı kullanım şekilleri sağlar. Hem her türlü ihtiyaca hitap etmesi hem de annelere yardımcı olması amacıyla farklı formlara sahip şekilde üretilir. Bu nedenle çalışma prensipleri de kendi aralarında çeşitlilik gösterebilir.

Oldukça kolay ve pratik bir kullanımı olan bu ürünlerle ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla zaman içerisinde çeşitli özellikler geliştirilir. Birçok durumda kullanılan ve sık sık tercih edilen ürünleri kullanmak için öncelikle kendinize uygun bir model seçmeniz gerekir. Seçenekler içerisinde elektrik yardımıyla otomatik bir kullanım sağlayan model ve manuel ürünler vardır.

Pompalar bu işlemi oldukça kolay hale getirmek için tasarlanmaktadır. Elektrikli modeller ise sizin yerleştirme işleminden sonra pratiklik kazanmanız için üretilmiştir. Ürünlerin çalışma prensibine bağlı olarak çeşitli fonksiyonlar sunulur. Farklı emiş gücü ve hızı olması sayesinde ayarlanarak kendinize uygun bir sağma işlemini yorulmadan gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Ekranı bulunan ayar tuşlarıyla sizlere pratiklik kazandıran bu modeller kolay kullanım sağlar. Çalışma stili bakımından görülen farklılıkları inceleyerek kullanımınıza en uygun yöntemi tercih edebilirsiniz. Göğüs pompası seçenekleri arasında görülen farkları inceleyerek kendinize uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tek ve Çift Göğüs Pompası Çeşitleri

Kadınların bu güzel ama zorlu emzirme dönemlerinde onlara kolaylık sağlayan ürünleri birçok farklı modelde üretilir. Bu çeşitlilik annelerin ve bebeklerin kullanırken rahat etmesi amacıyla ortaya çıkmaktadır. İhtiyaçlara ve kullanım sebebine uygun olarak üretilen bu modeller pratiklik sağlaması sebebiyle sık sık tercih edilir.

Öncelikle model bakımından birbirinden ayrılan bu ürünler ihtiyaçları doğru bir şekilde karşılama amacıyla üretilmektedir. Tekli veya ikili olarak üretilmesi anneler için bazı avantajlar sağlar. Göğüste bulunan sütü tamamen sağmak amacıyla kullanılan bu ürünler, annelerin günlük hayatlarında rahat hissetmelerini sağlar. Aynı zamanda çocukların gerektiği anda beslenmelerine de destek olur.

Ürünler tekli ve ikili olarak ayrılır. Tekli modeller bir göğüsten süt sağma işlemi gerçekleştirir. Böylece sütün oranına bağlı olarak 20-30 dakika arasında sürebilir. Bunun yanında çift modelli olanlar ise aynı anda iki göğüsten süt sağma işlemlerini eşzamanlı olarak sağlar. Bu durum da yaklaşık olarak 10 dakikada tüm sütün sağılmasına imkân tanır.

Göğüs Pompası Fiyatları

Modeli, özellikleri ve sağladığı avantajlar bakımından farklılık görülen ürünler arasından sizin için uygun olan ürüne Civil kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Basit kullanım formuna sahip olan bu ürünlere hızlı bir şekilde alışabilirsiniz.

Manuel veya otomatik kullanım imkânı sunan bu ürünler arasından seçim yapmakta zorlanırsanız göğüs pompası kullananlardan tavsiye alabilirsiniz. Böylece kullanım açısından kafanızda oluşan soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Bütçe dostu göğüs pompası fiyatları için Civil’e göz atmanız yeterlidir. Üstelik bazı dönemlerde gerçekleştirilen indirim ve kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Böylece her bütçeye uyum sağlayan fiyat avantajlarıyla sizin için en uygun ürünleri seçebilirsiniz.