10%
Ücretsiz Kargo
12.999,00 TL 11.699,10 TL
10%
Ücretsiz Kargo
12.999,00 TL 11.699,10 TL
10%
Ücretsiz Kargo
11.599,00 TL 10.439,10 TL
10%
Ücretsiz Kargo
11.599,00 TL 10.439,10 TL
10%
Ücretsiz Kargo
4.799,00 TL 4.319,10 TL
10%
Ücretsiz Kargo
2.999,00 TL 2.699,10 TL
10%
Ücretsiz Kargo
2.999,00 TL 2.699,10 TL
10%
Ücretsiz Kargo

Şifonyer sezonsuz türkiye 940370000019

2.299,00 TL 2.069,10 TL
10%
Ücretsiz Kargo
2.299,00 TL 2.069,10 TL
10%
Ücretsiz Kargo
9.299,00 TL 8.369,10 TL

Bebek odası mobilyaları, yeni bir yaşamın başlangıcını simgeler. Öte yandan, ebeveynler açısından keyifli bir dekorasyon sürecini beraberinde getirir. Bebek odası düzenlemek, yalnızca bebeğinizin konforunu ve güvenliğini sağlama adımlarından biri değildir. Bu eylem, ayrıca estetik bir ambiyans oluşturma amacı da içerir.

Bu özel oda, duygusal bağ kurduğunuz harika bir alana dönüşür. En önemli ayrıntılardan biri de doğru mobilyaları seçerek bebek odası oluşturmaktır. İşlevsellik ve göz alıcı tasarımı bir araya getiren Civilim bebek odası mobilyaları her zaman sizinledir. Her birini inceleyebilir, bebeğiniz için en güzel odayı hazırlayabilirsiniz.

Bebek Odası Mobilyaları Arasında Bulunan Şık ve Fonksiyonel Parçalar

Bebek odası mobilyaları arasında birbirinden estetik parçalar yer alır. Her birinin de kendine özgü işlevi bulunmaktadır. Bebek odası takımı, bebek odası şifonyer, bebek odası karyola ve giysi dolabı gibi ürünlerin tüm modellerini inceleyebilirsiniz.

Bir bebek odası oluştururken ihtiyaç duyacağınız bütün eşya seçeneklerini Civilim aracılığıyla bulabilirsiniz. Bu eşsiz kalitedeki ürünlerin her birini çok beğenecek, hemen dekorasyona başlamak isteyeceksiniz.

Karyola, bebek odasında mutlaka bulunması gereken eşyaların başında gelir. Gerçek meşe ağacından üretilen materyalleri ile dikkat çeker. Dolaplar ise 3 kapaklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bebeğinizin kıyafetlerini rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Tatlı küçük patiklerin, zıbınların yerleştirileceği şifonyer olmadan olmaz. Farklı tasarımlarıyla kendine hayran bırakan şifonyer modellerini Civilim bünyesinde inceleyebilirsiniz.

Bebek Odası Mobilyası Seçiminde Ergonomik ve Güvenli Seçenekler

Bebek odası mobilyaları seçerken güvenli opsiyonlara odaklanmalısınız. Tercih edeceğiniz tüm mobilyalar aynı zamanda ergonomik yapıda olmalıdır. Örneğin bebek yatağı, sağlıklı uyku düzenini desteklemelidir. Bebeğin kendini rahat hissetmesine yardımcı olmalıdır.

Mobilyaların köşe kısımları keskin olmamalı, mümkünse yuvarlak biçimli yapılmalıdır. Çünkü, bebekler yetişkinler gibi dikkatli davranmazlar. Bebekler her an bir şeyler keşfetmek için hazır durumdadır. O nedenle dolaplar da mümkünse kilitlenebilir formda yapılmalıdır.

Civilim her detayın düşünüldüğü bebek odası mobilyaları üretir. Bebek odası takımlarında hiçbir sivri köşe bulunmaz. Ayrıca, bebeğin uyurken düşmesini engellemesi adına beşiklerde yüksek bir koruma bölgesi yer alır.

 Beşiğin alt bölgesinde yer alan çekmeceler depolama imkanı sunmasıyla ürünü ergonomik kılar. Şifonyer gibi eşyalar ise yere doğru devrilmeyecek şekilde tasarlanır. Ayak kısımları yere muntazam bir şekilde oturur. Bebeğiniz için rahatlıkla güvenli bir alan oluşturabilirsiniz.

Bebek Odası Mobilyalarında Kullanılan Malzemeler

Bebek odası mobilyaları üretiminde her zaman kaliteli materyaller kullanılır. Kolay temizlenen ve sudan etkilenmeyen ayaklıklara yer verilir. Bunun yanı sıra kurşun içermeyen PVC kenar bandı uygulamasına da özen gösterilir. Kurşun, insan sağlığına zarar verir. O nedenle bebek odası için yapılan tasarımlarda kullanılmaz.

 Rahat açılımlı tam teleskobik raylar tercih edilir. Böylelikle açılması gereken mobilyalar kullanım sırasında size herhangi bir zorluk yaşatmaz. Alman üretimi minifix sistemi ile kurulan bu eşyaları birçok kez söküp taksanız bile deforme olmadığını görürsünüz. Çünkü malzeme kalitesi kusursuzdur.

MDF arkalık da Civilim bebek odası mobilyaları için destekleyici malzeme olarak rol oynar. Yataklarda da dikey destek bulunur. Böylelikle bebeğinizin ağırlığı yatağa eşit bir şekilde dağılır. Bebek, bu sayede sabahları daha dinç uyanmaya başlar.

Bebekler için Mobilya Alışverişi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek odası mobilyaları arasından seçim yaparken titiz davranılması gereken birkaç ipucu bulunmaktadır. Bunlar:

•  Güvenlik detayını göz önüne almalısınız. Bebek yatağı, karyola ve beşik gibi eşyaların kenarlarında çubuklar bulunur. Bahsi geçen çubuklarla bebek arasındaki mesafe güvenli biçimde ayarlanmalıdır. Bebeğin başını, bacaklarını ya da kollarını sıkıştıran bir ortam yaratmamalısınız.

•  Bebek odası mobilyaları için kullanılan cila, boya ve kaplama gibi malzemelerin bebek sağlığına uygun şekilde seçilmesi gerekir. Toksik maddeler içeren mobilyalar almamalısınız.

•  Malzeme kalitesi de bebek odası mobilyaları konusunda önem taşır. Dayanıklı, kolay temizlenebilen ve eskimeyen ürünler seçmelisiniz. Örneğin ahşap bir mobilya satın almayı düşünüyorsanız doğal malzemeler kullanıldığından emin olmalısınız. Şayet metal parçalarla üretilen bir mobilya alacaksanız parçaların paslanmaz olması gerekir.

•  Fiyat ve performans dengesine bakmalısınız. Fiyatını gerçekten hak eden ve etmeyen ürün kendini direkt olarak belli eder.

Civilim Bebek Odası Mobilyalarındaki Öne Çıkan Özellikler

Civilim bebek odası mobilyaları konusunda öne çıkan özelliklerden en önemlisi kalitedir. Kalitesi ile herkesi memnun eden bu ürünler, bebeğinizin güvenliğini sağlama konusunda da harikadır. Dayanıklı malzemelerle üretimi sağlanan her bir mobilya, senelerce kullanılabilir.

Odanın Dekorasyonuna Uygun Bebek Odası Seçimleri

Odanın dekorasyonunun doğal detaylar içermesini istiyorsanız size bir önerimiz var. Civilim Baby Darling Sansa Meşe Eko bebek odası takımı ile hayallerinizdeki alanı yaratabilirsiniz. Beşikte, dolapta ve şifonyerin üzerinde meşe ayrıntıları yer alır. Beşiğin çekmece kısmının olması da muazzam bir fark yaratır.

Kurduğum bebek odası minimal bir tasarıma sahip olsun diyorsanız, beyaz versiyonunu seçebilirsiniz. Hiçbir desen ve renk içermeyen bu takım, sade ve hoş bir dekorasyon hazırlamanızı kolaylaştırır. Bu tür takımlarla renkli eşyaların gücünü birleştirmek, ortamın enerjisini yükseltebilir. Renkli bir perde ile başlangıç yapabilirsiniz!

Bebeğin Büyümesine Uygun Mobilya Seçimi

Bebeğin büyümesine uyum sağlayacak mobilyalar seçmek gerekir. Çok fonksiyonlu ve dönüştürülebilir mobilya modelleri ile tasarruf sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz büyümeye başladığında orta boy bir karyola alabilirsiniz. Karyolaların baza kısmı çekmeceli olan versiyonları vardır. Bebeğiniz büyüdükçe eşyalarının sayısı artacağı için bu tarz bir yatak modeli seçebilirsiniz.

Bebek Odası Mobilya Montajı ve Kullanım Önerileri

Bebek odası mobilyaları yapısal olarak ufaktır. Bu nedenle de monte işlemleri her zaman kolay şekilde yapılabilir. Civilim bünyesinden alacağınız her bebek odası mobilyasının kurulum kılavuzu, tarafınıza gönderilir. Kurulumla alakalı adımları takip ederek siz de bu süreci başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Bebek Odası Mobilyaları Fiyatları

Bebek odası dekorasyonunu şekillendiren mobilyaların seçimi heyecanınızı artırsa da fiyat çeşitliliği sizi tedirgin edebilir. Mobilyaların fiyatları; marka, üretim malzemesinin kalitesi, tasarımı ve işlevselliği gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Ürünler genellikle takım olarak satılır ve takım içeriğinde; beşik, şifonyer, dolap ve kimi zaman da alt değiştirme ünitesi yer alabilir.

Bebek odası mobilyaları takım ya da tekli olarak ihtiyacınıza yönelik satın alınabilir. Civilim, tekli ve takım olarak uygun fiyatlı seçenekleri sizin için derler. Kaliteli, fonksiyonel ve sevimli tasarımlarıyla göz dolduran modelleri sizlere sunar. Ahşap türü, boyama teknikleri ve ek özellikler gibi değerlendirmeniz gereken pek çok detay bulunur. Zevkinize, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercihlerinizi yapabilir, bebeğinizin konforunu ön planda tutan kaliteli ürünleri satın alabilirsiniz.