Yukarı Git

Park yatak, ebeveynlerin oyun oynarken ve uyurken bebeğin güvenli bir şekilde vakit geçirebileceği bir üründür. Oyun parkı ile kontrollü bir şekilde hareket alanı belirlenir ve bebek güvenliğini kolaylıkla sağlanır.

Bebek Park Yatak Özellikleri Nelerdir ?

Bebeğin gelişimiyle beraber artan ihtiyaçlarıyla birlikte onun güvenliği çok önemlidir. Hareket etmeye çalışan bebek ciddi tehlikeleri beraberinde getirebilir. Bebek park yatak seçiminde dikkat etmeniz gereken belli özellikler bulunmaktadır bunları göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Müzikli ve dönenceli: Oyun parklarında bebeğinizin eğlenceli vakit geçirmesi ile görsel ve müzik duygusunu anlamaya başlamasını sağlayabilirsiniz.

Anne yanı park yatak: Yatağınızın yanında birleştirebilme imkanı sunarak bebeğinize kolayca ulaşabilmenizi sağlar ve kolaylıkla kontrolünü sağlayarak gönül rahatlığıyla oyun oynayabilir ve uyku uyuyabilir.

Sallanabilmesi: Pratik kullanıma uygun bebeğinizi sallayarak daha huzurla uyumasına yardımcı olacaksınız.

Alt değiştirme ünitesi: Bu ünite ile parkla beraber bebeğinizin altını değiştirmede size kolaylık sağlayacaktır.

Oyuncak Torbası: Bu torba ile bebeğinizin oynadığı oyuncakları pratikçe koyup saklayabileceğiniz ve oynamak istediği zaman kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

Oyun Parkı & Park Yatak Modelleri ve Fiyatları Ne Kadar ?

Kategoride bulunan oyun parkı ve park yatak modelleri farklı markalara ve çeşitlerine göre fiyat aralıkları bulunmaktadır. Oyun parklarının belirli özellikleri ve markaların kendi özgü üretim çeşitlerine göre belirlenen bu fiyatlamaları belirli dönemlerde yapmış olduğumuz kampanyalar sayfamızdan takip edebilirsiniz. Oyun parkı ve park yatak fiyatları için piyasada kendini marka haline getirmiş olan Star Baby, Kraft, Kanz, Pierre Cardin, Chicco gibi markaları bu kategoride sizlere en uygun fiyatlarıyla sunmaktayız. Bebeğinizin odası için tercih edeceğiniz diğer ürünlerimizi Beşik, Oyun Parkı ve Yatak kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Park yatak ve oyun parkı fiyatları 499,00 TL-1.279,00 TL arasında değişkenlik göstermektedir.