Sleepy

2004 yılında kurulan ve yerli bir marka olan Sleepy bebek bezi ile birlikte ıslak havlu,Sleepy ped ve ıslak mendilürünleri bulunmaktadır. Sleepy ürünlerinde belirli ayırt edici özellikleri bulunmaktadır. Ergonomik 3’lü bant,ıslaklık göstergesi,ekstra kuru tabaka,bebek losyonu,gözenekli iç yüzey,yumuşak esnek ön ve arka kulaklar,pamuksu dış yüzey gibi özellikleri vardır. Islaklık göstergesi ile bezin kullanım miktarına göre renk değiştirerek bezin doluluk oranını bebeğinizin altınını açmadan anlamanızı sağlar. Saf suyla dokunmuş yüzeyi sayesinde eşsiz yumuşaklık sağlar. Emici tanecikleri,dağılmaya ve ayrılmaya karşı yatay ve dikey olarak tamamen kumaş yapı ile sarılarak bebeğinize konfor sağlar. Hava akışını sağlayan esnek kulaklarıyla bebeğinizin konforunu arttırır. Tekstil dokulu ön bandı,sahip olduğu yumuşak dokudan dolayı göbek bölgesinde sertliği engeller. Renklendirici içermeyen iç yüzey sayesinde Sleepy bezdoğallığını bebeğinize yaşatabilirsiniz.

Sleepy Bebek Bezi Fiyatları ve Kampanyası

Sleepy kalitesini sizlere en iyi şekilde sunmak için belirli dönemlerde kampanyalarımız devam etmektedir. Sleepy kampanyasıile müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için piyasa araştırması yaparak sizlerle en uygun fiyata sleepy bebek bezi fiyatlarıile sunmaktayız. Kampanyalarımızı sürekli olarak takip ederek Civilim.com olarak ucuzluğun keyfini çıkartabilirsiniz.li ürünlerimizi uygun fiyatlara Civilim.com’dan alabilirsiniz.

Bez Bedenleri

Sleepy 1 Numara Bebek BeziSleepy 2 Numara Bebek BeziSleepy 3 Numara Bebek BeziSleepy 4 Numara Bebek BeziSleepy 5 Numara Bebek BeziSleepy 6 Numara Bebek BeziSleepy 7 Numara Bebek Bezi