Yeni

Siyah unisex araç güvenliği standart türkiye

699,00 TL
Yeni

Siyah unisex standart türkiye

199,99 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo

Siyah elektrikli kablosuz iç mekan var belirtilmemiş yok masaüstü hd 1280x720

1.499,00 TL
Yeni 18%

Şeffaf unisex 0+ ay standart 4 köşe koruyucu köşe koruyucu yok yok

39,99 TL 32,99 TL
Ücretsiz Kargo
1.599,00 TL
11%
Ücretsiz Kargo

Beyaz unisex 0-3 kg elle kontrol plastik doğumdan itibaren 2 yıl plastik std sabit bebek telsizi bebek

2.590,00 TL 2.299,00 TL
Ücretsiz Kargo

Beyaz unisex 0-3 kg elle kontrol plastik doğumdan itibaren 2 yıl sabit bebek telsizi yetişkin

999,00 TL
Yeni
İnternete Özel Ücretsiz Kargo
1.399,00 TL
Yeni
İnternete Özel Ücretsiz Kargo
2.999,00 TL
Yeni
İnternete Özel Ücretsiz Kargo
2.999,00 TL
Ücretsiz Kargo

Pembe 2 yıl bebek kamerası

1.699,00 TL
Ücretsiz Kargo
1.699,00 TL
40%
249,99 TL 149,99 TL
25%
Ücretsiz Kargo

Beyaz-Mavi 2 yıl bebek telsizi

1.999,00 TL 1.499,00 TL
33%
Ücretsiz Kargo

Beyaz 2 yıl bebek telsizi

1.799,00 TL 1.199,00 TL

Şeffaf çok amaçlı kilit 2

29,99 TL
20%
249,99 TL 199,99 TL
17%

Beyaz unisex çekmece kilidi

29,99 TL 24,99 TL
20%
99,99 TL 79,99 TL
21%
27,99 TL 21,99 TL
17%

Beyaz unisex çekmece kilidi

29,99 TL 24,99 TL
30%

şeffaf unisex 0+ ay dolap kilidi

39,99 TL 27,99 TL
27%

şeffaf unisex 0+ ay dolap kilidi

29,99 TL 21,99 TL
İnternete Özel
369,00 TL
24%
499,00 TL 379,00 TL

Her ebeveyn, bebeği için yüksek güvenlik önlemleri almak ister. Bunun için de çeşitli araçlar kullanır. Bebek telsizi, kameralar ve araç içerisinde kullanılan diğer güvenlik ürünleri bu araçlar arasında yer alır. Civilim bünyesinde sizler için sunulan bebek güvenlik ürünleri yer almaktadır. Ürünler, bebeklerin ve ebeveynlerin kendini konforlu hissetmesi için tasarlanmıştır. Bu ürünleri kullanarak bebeğinizin ev koşullarında güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Bebek Güvenliği için Evde Alınması Gereken Temel Önlemler Nelerdir?

Bir bebeğin kendini güvende hissetmesi adına alınması gereken temel önlemler vardır. Bu önlemler için bebek güvenlik ürünleri yardımcınız olabilir. Elektrik prizlerinde mutlaka kapak bulundurmalısınız. Bebekler her daim keşifte oldukları için parmaklarını prizin içerisine sokmaya çalışabilir.

Köşe koruyuculara yer verebilirsiniz. Mobilyaların köşe kısımlarına sabitlenen koruyucu aparatlar, bebeklerin güvenliğini sağlar. Kapı emniyet kilitleri ile de bebeğinizin tehlikeli alanlara yani başka odalar girmesini önleyebilirsiniz. Özellikle merdiven başları için bu tedbiri almanız önemlidir.

Güvenlik Kapıları, Priz Kapakları ve Köşe Koruyucuların Bebek Odasında Kullanımı

Bebek güvenlik ürünleri arasında yer alan güvenlik kapıları, priz kapakları ve köşe koruyucuları yakından inceleyelim. Güvenlik kapıları, bebeklerin merdivenden aşağı düşmesini ve inmesini önlemek içindir. Merdiven başına bu tür bir kapı takarak bebeğinizin güven içinde olmasını sağlayabilirsiniz.

Priz kapaklarının kullanımı ise oldukça basittir. Prizin üzerine kapağı takıp muntazam şekilde oturmasını sağlamalısınız. Bebeklerin gücü bu aparatı çıkarmaya yetmeyecektir. O nedenle, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Köşe koruyucuları kullanırken yine priz kapağı gibi bunu da titiz bir şekilde yerleştirmeyi unutmayın.

Bebek Güvenliği Ürünleri Evdeki Farklı Alanlarda Nasıl Kullanılması Gerekir?

Bebek güvenlik ürünleri evdeki farklı alanlarda dikkatle kullanılmalıdır. Şu şekilde ifade edebiliriz:

  • Mutfak ortamında çatal ve bıçak gibi sivri uçlu malzemelerin bulunması bebeğinizin güvenliğini tehlikeye atar. Oysaki çekmecelerin kilitlenebilir yapıda olması, bu tür tehlikelerin tamamen önüne geçer.
  • Salon, yatak odası ve misafir odası gibi ortamlarda da bebeğinizin güvenliğini sağlamak gerekir. Mobilya köşelerine köşe ve kenar koruyucu takmak önerilir. Devrilebilecek mobilya türlerini sabitlemeniz gerekir. Bebeğinizin itip düşürebileceği hiçbir eşyayı ortalıkta bırakmamanız önemlidir.
  • Banyo konusunda da alabileceğiniz önlemler vardır. Banyo genellikle nemli ya da ıslak bir zemine sahiptir. Bebeğinizin ayağı kayabilir. Bu tarz tatsız kazaların meydana gelmemesi adına kapıya kilit takabilirsiniz. Böylelikle bebeğiniz sadece sizinle banyoya girer ve herhangi bir kaza yaşanması önlenebilir.

Bebek Odası ve Evde Güvenlik Kontrol Listesi Nasıl Oluşturulur?

Bebek odası oluşturmak sandığınız kadar meşakkatli bir şey değildir. Doğru adımları takip ederek bebeğiniz için kusursuz bir oda yaratmanız mümkündür. Odayı tamamen kendi zevklerinize uygun bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Soft renkler kullanabilir, dilerseniz canlı renklere alan açabilirsiniz. Önemli olan tüm dekorasyonun içinize sinmesidir. Bebeğinizin güvenliğini göz ardı etmeden bir oda oluşturmanız önerilir. Bebek güvenlik ürünleri arasından seçim yaparak bu tarz ürünlere de yer verebilirsiniz.

Evde güvenlik kontrol listesi oluşturmak da son derece kolaydır. Listede yer alması gereken ürünlerin tamamı şu şekildedir:

Civilim mağazalarında yer alan bebek güvenlik ürünleri arasından bu ürünleri temin ederek bebeğiniz için güvenli alanlar hazırlayabilirsiniz.

Bebek Güvenliği Ürünlerinin Kurulumu ve Kullanımı

Bebek güvenlik ürünleri, kurulum ve kullanım konusunda oldukça basit gereçlerdir. Kurulum talimatlarını içeren belgeler sayesinde siz de kısa süre içerisinde bu ürünleri hazır hale getirebilirsiniz. Özellikle akıllı teknoloji ile çalışan cihazların kurulumunu saniyeler içerisinde tamamlamak mümkündür.

Manuel gereçler konusunda da yine ürün kullanım talimatlarını inceleyerek hareket edebilirsiniz. Her şey bebeğinizin güvende kalması içindir. Civilim tarafından sunulan tüm bebek güvenlik ürünleri de kusursuz bir kalite sunar.Buradan alacağınız güvenlik ürünlerinin kalitesine güvenebilirsiniz. Tüm ürünler garantilidir ve kaliteli malzemelerle tasarlanır. Senelerce kullanabileceğiniz kadar dayanıklı ürünlerdir.

Günümüzde birçok ebeveyn, bebeğinin güvenliğini sağlamak adına bu tür ürünler kullanmaktadır. Siz de ürünlerin kurulumunu tamamladıktan sonra keyifli bir şekilde bu harika cihazları hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Bebeğin Odasını Güvenli Hale Getirmenin Pratik Yolları

Bebeğinizin odasını daha güvenli hale getirmek için uygulayabileceğiniz pratik yöntemler:

  • Bebek güvenlik ürünleri deyince akla mobilya sabitleyiciler gelir. Mobilya sabitleyiciler kullanabilirsiniz. Şifonyer ve giysi dolabını duvara sabitlemek, yaşanabilecek kazaların önüne geçmenizi sağlar.
  • Bebeğinizin düşmesini engellemek için, odada kaymaz yapıya sahip halılara yer verebilirsiniz. Böylelikle bebeğiniz özgürce koşup dolaşabilir.
  • Perdeler konusunda da dikkatli olmak gerekiyor. Bebeğinizin ulaşabileceği uzun perdeler kullanmamalısınız. Bunun yerine daha kısa, onun ulaşamayacağı perdeler tercih etmelisiniz.
  • Kablolar konusunda tedbirli olmakta fayda var. Bebek odasında herhangi bir elektronik cihaz yer alıyorsa kablolarını ortada bırakmamalısınız. Bebekler, kablolarla oynamaya bayılır. Bunun sonucunda da tehlikeli anlar yaşanabilir. En iyisi önlem almaktır.

Bebek Güvenlik Ürünleri Arasında Öne Çıkan Akıllı Teknoloji Kullanımları

Akıllı teknolojiler, günümüzde hemen hemen her alanda karşımıza çıkar. Doğal olarak, bebek güvenlik ürünleri konusunda da akıllı teknolojinin desteğini alabilirsiniz. Dijital ekrana sahip bebek telsizi modelleri oldukça işlevseldir.

Ürünler kablosuz haberleşme teknolojisi sayesinde kesintisiz iletişim sağlar. Bebeğinizin odasına ve kendi odanıza yerleştirdikten sonra keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Bebeğiniz ağladığında, acıktığında kısacası size ihtiyaç duyduğunda bu telsiz sayesinde onu duyabilirsiniz.

Bebek güvenlik ürünleri arasında yer alan telsizler, aynı zamanda gece lambası görevi de görür. Bazı modelleri ise bebeğiniz için ninni çalabilir ve onun daha huzurlu bir şekilde uykuya dalmasını kolaylaştırır.

Ses kontrolünü de ebeveyn ünitesi üzerinden sağlayabilirsiniz. Kristal netliğinde ses verdiği için günün her saati bebeğinizi duyabilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin odasına dijital bebek izleme cihazı da yerleştirebilirsiniz. Böylelikle, bebek güvenlik ürünleri sayesinde onu işteyken de gün boyu izleyebilir ve güvenli olmasını sağlayabilirsiniz.

Bebek Güvenlik Ürünleri Fiyatları

Bebek güvenlik ürünleri, bebeğinizin konforunu ve güvenliğini ön planda tutan uygun fiyatlı ürünlerdir. Kullanım amaçları ve fonksiyonelliğiyle farklılaşan bu ürünler; marka, model ve kullanım amacı doğrultusunda farklı fiyatlara sahip olabilir. Civilim, bebeğinizin güvenliği için tercih edebileceğiniz güvenlik ürünlerini uygun fiyat avantajlarıyla sizinle buluşturur.

Ev, araba ve tüm yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz ürünleri ihtiyacınıza yönelik olarak seçebilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre bebek güvenlik ürünleri arasından tercihlerinizi yaparak bebeğinize ferah bir yaşam alanı sağlayabilirsiniz.