Yeni

Mavi unisex elle kontrol 3+ yaş tekli beslenme gereçleri standart çocuk sezonsuz türkiye standart çelik

399,00 TL
Yeni

Yeşil unisex elle kontrol 3+ yaş tekli beslenme gereçleri standart çocuk sezonsuz türkiye çelik

499,00 TL
Yeni

Kırmızı-Beyaz unisex 6+ ay tekli mama kaşığı standart bebek plastik manuel 2

149,99 TL
Yeni 17%

Pembe unisex standart müslin mama önlüğü standart bebek sezonsuz türkiye tekstil

59,99 TL 49,99 TL
Yeni

Kırmızı unisex 6+ ay plastik std yuvarlak uçlu silikon meyve süzgeçi standart bebek silikon

129,99 TL
Yeni 17%

Beyaz unisex standart müslin mama önlüğü standart bebek sezonsuz türkiye tekstil

59,99 TL 49,99 TL
Yeni

Turuncu unisex 6+ ay 300 ml tekli bardak standart bebek plastik

299,00 TL
Yeni

Sarı unisex 6-18 ay plastik 150 ml tekli 150 gr silikon 150 ml bardak standart bebek manuel tekli yok

249,99 TL
Yeni

Pembe unisex 6+ ay 300 ml tekli bardak standart bebek plastik

299,00 TL
Yeni

Gri unisex elle kontrol 3+ yaş tekli beslenme gereçleri standart çocuk sezonsuz çin standart çelik

399,00 TL
Yeni

Mor unisex elle kontrol 3+ yaş tekli beslenme gereçleri standart çocuk sezonsuz türkiye çelik

499,00 TL
Yeni

Pembe unisex elle kontrol 3+ yaş tekli beslenme gereçleri standart çocuk sezonsuz türkiye standart plastik

89,99 TL
Yeni

Pembe unisex elle kontrol 3+ yaş tekli beslenme gereçleri standart çocuk sezonsuz çin standart çelik

399,00 TL
Yeni

Beyaz unisex 6-18 ay plastik 150 ml tekli 150 ml 150 ml biberon bebek tekli yok

249,99 TL
Yeni

Yeşil unisex 6+ ay 300 ml tekli bardak standart bebek plastik

299,00 TL
Yeni

Gri unisex 6+ ay 300 ml tekli bardak standart bebek plastik

299,00 TL
Yeni

Beyaz unisex elle kontrol 3+ yaş tekli beslenme gereçleri standart çocuk sezonsuz türkiye çelik

499,00 TL
Yeni

Gri unisex elle kontrol 3+ yaş tekli beslenme gereçleri standart çocuk sezonsuz türkiye standart plastik

89,99 TL
Yeni

Mavi unisex elle kontrol 3+ yaş tekli beslenme gereçleri standart çocuk sezonsuz türkiye standart plastik

89,99 TL
Yeni

Mavi unisex elle kontrol 3+ yaş tekli beslenme gereçleri standart çocuk sezonsuz türkiye çelik

499,00 TL
Yeni
İnternete Özel Ücretsiz Kargo
1.199,00 TL
Yeni
İnternete Özel Ücretsiz Kargo
1.199,00 TL
Yeni
İnternete Özel Ücretsiz Kargo
1.199,00 TL
Yeni
İnternete Özel Ücretsiz Kargo
1.199,00 TL
33%

Pembe kız mama kaşığı

89,99 TL 59,99 TL
33%

Mavi erkek mama kaşığı

89,99 TL 59,99 TL
31%

Pembe kız 0+ ay tekli mama tabağı çocuk silikon

159,99 TL 109,99 TL

Bebeklerin sağlıklı bir gelişim süreci için doğru beslenme büyük önem taşır. Bu noktada, ebeveynlerin bebeklerine uygun ve dengeli bir beslenme sağlamaları gerekir. Bahsi geçen konuda kullanılan bebek beslenme gereçleri, pratik kullanımı ve güvenilirliği ile ön plana çıkar.

Civilim, bebek beslenme araç gereçleri konusunda ebeveynlere yardımcı olmak için özenle tasarlanmış ürünleriyle bilinir. Her bir ürünü inceleyip ardından satın alabilirsiniz. Civilim kalitesiyle bebek bakım ürünlerine sahip olabilir, uzun süreli ve hijyenik olarak kullanabilirsiniz.

Bebek Beslenme Gereçleri

Civilim, bebeklerin beslenme ihtiyaçlarını karşılama ve ebeveynlerin güvenle kullanabileceği ürünleri sunma konusunda etkilidir. Bebek beslenme gereçleri kategorisinde yer alan ürünlerden siz de kesinlikle memnun kalacaksınız diye düşünüyoruz. O halde size birkaç örnek sunmak isteriz.

Başlangıcı bebek önlüğü & ağız bezleri ile yapabiliriz. Bildiğiniz üzere bebekler yemek yedikleri sırada üstlerini kirletebilir. Ayrıca ağızlarının kenarına yemek artıkları bulaşabilir. Böyle durumlar için bebek önlüğü ve ağız bezi gibi bebek beslenme gereçleri kullanmak önemlidir. Böylelikle ebeveynler de rahat etmiş olur. Önünde ben acıktım yazan bebek önlüğü son zamanların en sevilenleri arasında yer alır. Dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Bebek beslenme gereçleri dendiği an akla gelen bir diğer ürün ise silikon alıştırma bardağıdır. Gri ve yeşil gibi renk seçenekleri vardır. Silikon yapısı sayesinde bebeklere keyifli bir su içme deneyimi sağlar. Kullanılan malzemeler hiçbir şekilde kanserojen madde içermez. Organik materyallerden üretilmiştir. Evladiyelik bir üründür ve uzun zaman boyunca kullanılabilir.

Organik ağız mendili, mavi ve pembe gibi türlü renk opsiyonları ile sunulur. Yumuşak bir dokuya sahip olduğu için bebeklerin ağız bölgesini hiçbir zaman tahriş etmez. Aksine konforlu bir dokunuş sağlar. Set halinde satılır. Kaç adet ağız mendiline ihtiyaç varsa o kadar alınabilir. 30 derecelik sıcaklıkta yıkanabilir ve pamuklu kumaştan yapılmıştır. Uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Meyve süzgeci de en kaliteli bebek beslenme gereçleri arasında yer alır. Kırmızı, pembe, turuncu, yeşil, mavi ve mor gibi çeşitli renklerde sunulur. Bebeklerin meyve türleri ile tanışarak güvenli biçimde meyve tüketmesini kolaylaştırır. Soğutulmuş meyve ve sebzeler kullanmak gerekir çünkü aksi durumda bebeklerde diş eti hassasiyeti oluşur. Bu tür durumlarda dikkatli olmak önemlidir.

Bebek Beslenme Ürünleri

Bebek beslenme gereçleri yani ürünleri dendiğinde bebek termosu modelleri akla gelecektir. Gri ve somon gibi renk seçenekleri ile dikkat çeken bu termosları çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Son derece şık ve ergonomik tasarıma sahip ürünlerin başında gelir.

Tek tuşla basitçe açılan bir sisteme sahiptir. 12 saate kadar sıcak içecek muhafaza edebilir. Bunun yanı sıra 24 saat de soğuk içecekleri muhafaza etmektedir. Kırılmaz, çift kat paslanmaz çelikten üretilmiş olan bir üründür. Ona her zaman güvenebileceğinizi bilmelisiniz.

Bebek beslenme gereçleri arasında elbette ki mama tabağı & kaşıklar da yer alır. Mama tabakları, bebeklerin daha rahat yemek yemesini sağlar. Kaşıklar ise motor kabiliyetlerinin gelişmesine destek sunar. Her iki ürün de son derece faydalı olacaktır. Tabii bu kısımda önemli olan, ebeveynlerin en doğru ürünü bizzat seçmesidir.

360 derece dönen kaşık modeli buna en iyi örnektir. Bebeğin her daim rahat etmesini sağlar. Vakumlu bebek beslenme gereçleri ise tabak gibi ürünlerin masadan düşmesini tamamen önler. Ayrıca bebeğin tabağı kaldırıp dökmesi gibi sorunlar da ortadan kalkar. Böylelikle ebeveynler de mutlu olur.

Sağlıklı Malzemeler ile Üretilen Bebek Beslenme Araçları

Civilim, her daim sağlıklı malzemeler ile üretilen bebek beslenme gereçleri sunar. Bahsi geçen araçlar, bebeklerin büyüme ve gelişim süreçlerini destekler. Bebekler için üretilen beslenme gereçleri zararlı kimyasallar içermez.

Gıda ile temas ettiğinde güvenli olan malzemelerden üretilir. Özellikle bebeklerin ağızlarına temas eden emzik, biberon ve kaşık gibi ürünler, bebeğin sağlığını gözeterek tasarlanır. Sizlere bu konuda birkaç örnek vermek isteriz:

Bebekler su içecekleri zaman suyu etrafa dökebiliyor. Bunu engellemenin bir yolu var. Silikon akıtmaz suluk modeli, bebeklerin kendini konforlu hissetmesini sağlar. Suyun dökülme riski de ortadan kalkmış olur.

Sarı ve beyaz olmak üzere birçok renk seçeneği vardır. Dilediğiniz renk opsiyonunu tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin en sevdiği renklere yönelebilirsiniz. Böylelikle o da heveslenir ve yüzü gülmeye başlar. Civilim kalitesini hep birlikte deneyimlemiş olursunuz.

Bebek bardakları her zaman işlevsel olmalıdır. Özellikle set halinde olanlar fazlasıyla dikkat çekicidir. Üçlü bebek bardağı seti ise sarı, mavi ve kırmızı gibi özel renklerden meydana gelir. Bebekler su içerken bu estetik bardak modellerini keyifle kullanabilir.

2’li mama önlüğü seti ise bir önlük kirlendiğinde diğerini kullanmak içindir. Tasarım harikası olan bu ürün seçeneği, Civilim markasının en sevilenleri arasında yer alır. Ön kısmında ise köpek motifi yer alır. 30 derecelik ısıda yıkanabilir. Kaliteli kumaş türleri ile üretimi sağlanmıştır. Gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Bebek Beslenme Ürün Fiyatları

Bebek beslenme gereçleri hakkında en sık merak edilen konuların başında fiyat meselesi gelir. Fiyatlar dönemsel olarak değişmektedir. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz: Ürünlerin ne kadar meblağdan satılacağı tamamen türüne bağlıdır.

Termoslarla bardaklar, mama tabakları ile kaşıklar ayrı fiyatlarda sunulabilir. Bu gayet normal bir durumdur. Güncel indirim kampanyalarını takip ederek ürünleri dilediğiniz fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Bebek beslenme gereçleri; kaliteli malzemelerle üretildiği, bebek sağlığını koruduğu için yüksek fiyatlarla da satışa sunulabilir. Burada mühim olan kısım ise ebeveynlerin daima güvenilir ürünler tercih etmesidir.

Bebeğiniz su içerken ya da bir şeyler yerken rahat etsin istiyorsanız çözüm basittir. Derin bir araştırma sonucunda bebek beslenme gereçleri arasından seçim yapabilirsiniz. Tercihiniz eminiz ki Civilim ürünleri olacaktır.