Bebek MamasıYukarı Git

Bebeğin doğumundan itibaren zorunlu ihtiyaçlarının giderilmesi gerekmektedir, bunu gidermek için ebeveynler çok fazla araştırma içerisine girebilir. Aileler bebeklerin doğumundan gelişimine kadar bebekleri için en iyisini düşünmektedir bunun için stres altına bile girebilirler. bebek mamaları veya en kaliteli marka araştırmasına girebilir. Bunun için detaylı bir araştırma yapması gerekmektedir. Bu araştırmaları kolaylaştırmak için Civilim.com olarak en kaliteli ve uygun fiyata bebek mamalarını sizlere sunmaktayız.

Bebek Maması Çeşitleri

Piyasada çok fazla çeşit mama bulunmaktadır. Bu fazla çeşit arasından tercih yapmak çok zor olabilir, bütçe ve kullanımınıza göre bebek maması çeşitleri belirleyebilirsiniz. Kalitesi ve bebeğinizin ihtiyacına göre belirleyeceğiniz markalar için dikkat edeceğiniz en önemli husus tarihi geçmiş olmaması ve aldığınız mamanın paketinin hasarlı, sızıntı yapmış olmasıdır. Bu gibi dikkatler göz önüne alarak bebeğinizin hem sağlığını korumuş olur ve bebeğiniz için olabilecek tehditlerin önüne geçmiş olursunuz. Bebekleriniz kolay beslenmesi için sizlere sunulan mamaları bebeklerinizi tehdit edebilecek şekilde üretilmemiş olmasına dikkatte edilmesi gerekmektedir.

En İyi Bebek Maması Markaları

 • Hipp
 • Aptamil
 • Bebelac
 • Sma
 • Similac
 • Arı

Bebek mama marka tercihlerinizde piyasada bulunan mamalar arasında, bebeğinizin özelliklerine ve bütçenizin durumuna göre karar verebilirsiniz. Farklı mama markalarında belir ayırt edici özellikler bulunabilir. Bebek mamalarında özellikle bulunan içerikleri ise;

 • Nükleotit: Bilgi depolama ve kalıtsal bilgiyi taşıma
 • Omega-3 ve omega-6: Bebek sağlığını koruma ve destekleme
 • Taurin: Vücutta doğal olarak bulunur ve iletişim mekanizmasını kuvvetlendirir.
 • Galakto-ologisakkarit:Yararlı mikroorganizmaların vücutta çoğalmasını ve sindirim sisteminin gelişimini destekler.
 • L – metiyonin: Kemik gücü arttırır.
 • Bu kategoride sizlere piyasada bulunan en iyi bebek maması markalarını sunmaktayız. Aptamil 1 ile prebiyotik lif, nükleotid ve LCP ilaveli bebek sütü tercihinizi yapabilirsiniz. Tamamen organik olarak üretilmiş olan Hipp mamaları ile omega-3 ve omega-6 takviyeleriyle bebeğinizin bağışıklığını güçlendirebilir, 12 vitaminli Arı ek gıdalarıyla bebeğinizin beslenme ihtiyacını karşılayacak bal ve besleyici tahıl destekli ürünlerimizi sizler için en ucuz bebek mamasını bu kategoride her zaman bulabileceksiniz.

  Bebek Maması Fiyatları

  Bebek mamaları için son yıllarda özellikle büyük bir artış söz konusu. Bu artış ile birlikte piyasada çok fazla mama bulunmasından dolayı piyasada iyi bir araştırma yaparak istediğiniz markadaki bebek mamasını birden fazla sitede araştırarak en uygununu bulmak isteyebilirsiniz. Bunun için sizlere piyasadaki en iyi fiyatları sunmayı hedeflemekteyiz. Artan fiyatlar belirli markaların özellikle piyasada hakim olmasını sağlamıştır. Sizler için sunmuş olduğumuz birbirinden kaliteli dünyaca ünlü markaları en iyi bebek maması fiyatları ile sunmaya çalışmaktayız. Belirli dönemlerde yapmış olduğumuz bebek maması indirimve fırsatları bu kategoride bulabilir ve bebeğiniz için en iyisini seçebilirsiniz. Bebek maması fiyatları 1.99 TL-229.99 TL arasında değişmektedir.