Yukarı Git

Scooter

Bebek ve çocuklarınızın en eğlenceli tercihi olan scooter kendi ayağıyla itilen bir araçtır. Hareketli yapılarına özgün bir şekilde rahatlıkta kullanabilecekleri ve enerjileriyle birlikte hareket özgürlüğü sağlar. Yaş grubuna göre tercih yapabileceğiniz bebek scooter ve çocuk scooter ile onların keyifle eğlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Çocuk Scooter Fiyatları Ne Kadar?

Piyasada artan ürün çeşitliliği ve talep doğrultusunda yaz dönemi scooter fiyatları değişkenlik gösterebilir. Kalitesi ve kullanılan malzemeyle birlikte ünlü markaların fiyat politikalarıyla belirlenir. Civilim.com olarak bebek ve çocuklarınız için tercih edeceğiniz en kaliteli çocuk scooter en ucuz bulabilmenizi sağlayacak indirimleriyle bu kategoriden ve kampanyalar sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Çocuk Scooter Çeşitleri Nelerdir?

Son yıllarda popülerliği artarak yeni tasarım ve markalarıyla çocuk scooter çeşitleri artış gözükmektedir. Farklı çeşitler mevcut olan 3 yaş scooter gibi yaş grubuna göre tercihler yapabileceğiniz scooterlar pratik kullanımına uygun, hafif ve taşınabilir olabilecek tercihler vardır. Yaşça küçük olan çocuklarınız için 3 tekerlekli scooter tercih ederek onlar daha dikkatli ve güvenle sürüş yapar. Yaşça büyük olan çocuklarınız için 2 tekerlekli scooter tercih ederek daha hızlı ve keyifli sürüş yapabilirler.