Yukarı Git

Bebeğiniz hızla büyüdüğü dönemde ağırlığının artmasıyla beraber özellikle güvenli bir şekilde kucakta taşımak zorlaşmaktadır. Bu güvenliği sağlamak ve bebeğin huzurla rahat bir şekilde kucakta taşınıyor imkanı veren ana kucağı ile bu ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

Bebek Ana Kucağı Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Araç içi ve dışında kullanımınıza göre değişkenlik gösteren farklı ana kucağı çeşitleri bulunmaktadır. Bebeğinizin güvenliğini dikkate alarak emniyet kemeri olan, daha huzurlu olmasını sağlayacak sallanabilen özellikli, evde kullanabilmesi ile ev tipi olan, malzemesi ve markaların kendi belirlemiş olduğu özellikler göz önüne alınarak ana kucaklarında tercihlerinizi yapabilirsiniz. Bebeğiniz için en ucuz ana kucağı bu kategorimizde inceleyebilir, fırsatlar ve belli dönemlerde yapmış olduğumuz kampanyaları Civilim.com’da takip edebilirsiniz.

Ana Kucağı Modelleri Nelerdir ?

Bebeğinizi kolaylıkla taşımanıza yardımcı olan ana kucağı modelleri tercihinizi yaparken kendi kullanım amacınıza uygun olarak seçmeniz gerekmektedir. Bu modeller;

Ev tipi ana kucağı: Evinizin içindeki kullanım alanına göre belirlenmiş olarak kurulumu kolay, emniyet kemeri, oyuncak örtülü, kolayca takıp sökülebilir gibi çeşitli özelliklere sahip olabilir.

Sallanan ana kucağı: Bebeğiniz huzursuz olduğu zaman kolaylıkla sallamanıza yardımcı olacak ve hız ayarıyla ileri geri ritimle sallanabilmesini sağlar.

Bebek Taşıma Puseti

Ana kucağı olarak bilinen bebek taşıma puseti ile bebeğiniz için kullanım alanına göre tercih yapabilirsiniz. Ev içinde, ev dışında, araba ve ihtiyaçlar doğrultusunda tercih edeceğiniz bebek puseti ile gündelik hayatta bebeklerinizle pratik kullanımın farkına varacaksınız. Ebeveynlerin bebeğini güvende sağlaması açısından önemli olan bu taşıma koltuğu ile onları rahatlıkla güvene kavuşturabilirsiniz.

Ana kucağı fiyatları, 79,99 TL-539,00 TL arasında değişkenlik göstermektedir.