%100 Pamuk Hardal unisex 0+ ay emzik tutacağı standart bebek tekstil emzik askısı

109,99 TL
Yeni

%100 Pamuk Yeşil unisex 0+ ay emzik tutacağı standart bebek tekstil emzik askısı

109,99 TL
Yeni

%100 Pamuk Mint unisex 0+ ay emzik tutacağı standart bebek tekstil emzik askısı

109,99 TL
Yeni

%100 Pamuk Mavi unisex belirtilmemiş emzik askısı müslin tekli emzik askısı

109,99 TL
Yeni

%100 Pamuk Pudra unisex belirtilmemiş emzik askısı müslin tekli emzik askısı

109,99 TL
25%

Pembe unisex belirtilmemiş emzik askısı polipropilen tekli emzik askısı

119,99 TL 89,99 TL
25%

Mavi unisex belirtilmemiş emzik askısı polipropilen tekli emzik askısı

119,99 TL 89,99 TL
25%

Yeşil unisex belirtilmemiş emzik askısı polipropilen tekli emzik askısı

119,99 TL 89,99 TL
25%

Sarı unisex belirtilmemiş emzik askısı polipropilen tekli emzik askısı

119,99 TL 89,99 TL
33%

Lila unisex 6+ ay plastik emzik meyve sebze emziği

149,99 TL 99,99 TL
33%

Turuncu unisex 6+ ay plastik emzik

149,99 TL 99,99 TL

%100 Pamuk Beyaz unisex 0+ ay emzik tutacağı standart bebek tekstil emzik askısı

109,99 TL

%100 Pamuk İndigo unisex belirtilmemiş emzik askısı müslin tekli emzik askısı

109,99 TL

%100 Pamuk Kahve unisex belirtilmemiş emzik askısı müslin tekli emzik askısı

109,99 TL

%100 Pamuk Gül Kurusu unisex 0+ ay emzik tutacağı standart bebek tekstil emzik askısı

109,99 TL

%100 Pamuk Sütlü Kahve unisex 0+ ay emzik tutacağı standart bebek tekstil emzik askısı

109,99 TL

%100 Pamuk Pembe unisex belirtilmemiş emzik askısı müslin tekli emzik askısı

109,99 TL

%100 Pamuk Yeşil unisex 0+ ay emzik tutacağı standart bebek tekstil emzik askısı

109,99 TL
33%

Pembe kız 0+ ay plastik emzik saklama kabı

44,99 TL 29,99 TL
33%

Mavi erkek 0+ ay plastik emzik saklama kabı

44,99 TL 29,99 TL
34%

Pembe kız 0+ ay tekli emzik tutacağı standart bebek plastik var emzik askısı

49,99 TL 32,99 TL
19%

Turkuaz emzik saklama kabı emzik saklama kutusu

79,99 TL 64,99 TL
19%

Pembe emzik saklama kabı emzik saklama kutusu

79,99 TL 64,99 TL
34%

Beyaz unisex belirtilmemiş emzik askısı belirtilmemiş tekli emzik askısı

49,99 TL 32,99 TL
34%

Mavi unisex 0+ ay tekli emzik tutacağı standart bebek plastik var emzik askısı

49,99 TL 32,99 TL
34%

Beyaz unisex 0+ ay tekli emzik tutacağı standart bebek plastik var emzik askısı

49,99 TL 32,99 TL
28%

Turuncu emzik tutacağı emzik askısı

89,99 TL 64,99 TL
28%

Mavi emzik tutacağı emzik askısı

89,99 TL 64,99 TL
28%

Pembe emzik tutacağı emzik askısı kız tekli

89,99 TL 64,99 TL

Yavruağzı unisex emzik saklama kabı

69,99 TL
21%

Unisex belirtilmemiş emzik askısı polipropilen tekli emzik askısı

109,99 TL 86,99 TL

Civilim, anne olmanın heyecanıyla dolu bu yolculukta, bebek bakımının her aşamasında kaliteli ürünlerle yanınızda olmayı hedefler. Emzik ve aksesuarları kategorisinde, sağlıklı ve şık bebek emzik aksesuarları ile sizlerle buluşur. Bebeğinizin emme ihtiyacını karşılayan özel tasarımlı emzikler, hijyeni ve anne memesi hissiyatını bir araya getirerek güvenle kullanılabilir.

Bebek emzik aksesuarları, günlük yaşantınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmış pratik çözümleriyle, annelerin hayatını kolaylaştırır. Ürünler, bebeklerin ve annelerin ihtiyaçlarına özenle yanıt verirken zarif tasarımlarıyla da dikkat çeker.

Bebek emzik aksesuarları ve emzikleri, bebek sağlığını ön plana alan bir yaklaşımı benimser. Bebek sağlığını ön planda tutan güvenilir ve hijyenik malzemelerle üretilir. Anne ve baba olarak sizler de huzurlu anlar yaşayabilir ve bebeğinizin sağlığının güvende olduğunu hissedebilirsiniz.

Bebek Emzik ve Aksesuarları

Anne ve babaların bebek bakımında konforunu ve güvenliğini ön planda tutan ürünler, Civilim’de sizlerle buluşuyor. Bu özel kategoride, bebeğinizin emme ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmış çeşitli emzik modelleri bulunmaktadır. Silikon ve kauçuk malzemelerden üretilen emzikler, sağlıklı bir emme deneyimi verir. Kauçuk ve silikon emzik yapısında kullanılan ortodontik tasarımlar, bebeğin ağız yapısını destekleyerek diş gelişimine olumlu etki sağlar.

Aksesuarlar kısmında ise hayatınızı kolaylaştırmak adına özenle seçilmiş bebek emzik aksesuarları yer alır. Bebek arabası organizerleri, emzik zincirleri, taşıma çantaları ve sterilizasyon kutuları gibi pratik ürünleri bu kategoride bulabilirsiniz. Ürünler hem anne ve babaların işini kolaylaştırır hem de bebeğin konforunu ön planda tutarak güvenle kullanılabilir.

Civilim bebek emzik aksesuarları, ekonomik fiyatlarla kaliteli ürünleri bir araya getirerek bütçe dostu bir alışveriş deneyimi sunar. Her ayrıntısı anne, baba ve bebeklerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanır. Sağlıklı ve mutlu bir bebeklik dönemi geçirmenize katkı sağlamayı amaçlar.

Civilim kalitesiyle sizlerle buluşan ürün seçenekleri arasından tercih yaparak bebeğinizin sağlığını güvenceye alabilirsiniz. Ağız ve diş sağlığını destekleyerek keyifli bir büyüme sürecine adım atabilirsiniz.

Bebek Emzik ve Aksesuar Çeşitleri

Civilim’in bebek sağlığını ön planda tutarak özenle tasarladığı, bebek emzik aksesuarları ve emzik çeşitleri bulunur. Bu ürünler, bebeğinizin konforunu ve güvenliğini ön planda tutar ve sizi pek çok farklı ürün seçeneğiyle buluşturur. Emzik çeşitleri arasında, bebeğinizin emme ihtiyacını sağlıklı bir şekilde karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Emzik çeşitleri arasında, silikon ve kauçuk malzemelerden üretilenler dikkat çeker. Farklı şekil ve boyutlardaki silikon ve kauçuk emzik uçları, bebeğinizin özel ihtiyaçlarına uyum sağlar. Tıpkı anne memesi hissiyatı yaratan tasarımlara sahiptir. Böylece, bebekler meme reddi yaşamadan emzik kullanımına geçebilir.

Bebek emzik aksesuarları ise günlük yaşamınızı kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmış pratik ürünleri içerir. Bebek arabası organizerleri, emzik zincirleri, taşıma çantaları ve sterilizasyon kutuları gibi ürünler; şık tasarımlarıyla dikkat çeker. Gün boyu kullanım kolaylığı sağlar. Emzik ve aksesuarlar arasındaki çeşitlilik; anne, baba ve bebeklerin bireysel ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçmelerine olanak tanır.

Civilim bebek emzik aksesuarları, kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Estetik ve işlevsel tasarımlarıyla öne çıkar. Bu çeşitlilik, bebeğinizin her ihtiyacını karşılamak ve anne-babaların günlük yaşamlarını kolaylaştırmak adına ideal seçenekler sunar. Bebek emziklerini ve aksesuarlarını Civilim kalitesiyle edinerek bebek bakım sürecini keyifli hale getirebilirsiniz.

Emmeyi Kolaylaştıran Bebek Emzik Modelleri

Özel tasarımlarıyla anne memesi hissiyatı veren bebek emzikleri, emmeyi kolaylaştıran tasarımlarıyla da tercih edilir. Modeller, bebeğinizin sağlıklı gelişimini ve rahatlığını ön planda tutan özel tasarımlarıyla öne çıkar. Emme ihtiyacını karşılamak için özenle seçilmiş silikon ve kauçuk malzemelerden üretilen emzik modelleri, farklı özellikleri ile dikkat çeker.

Ortodontik emzikler, bebeğinizin ağız yapısını destekleyerek doğru diş gelişimine katkı sağlar. Simetrik tasarımları da bebeğin rahat emmesine olanak tanır. Koleksiyon içinde yer alan emzikler, bebeğin konforunu ve emme refleksini düşünerek geliştirilmiştir. Hava delikleri sayesinde bebeğin cildiyle temasını azaltarak hava sirkülasyonunu sağlar ve hassasiyeti en aza indirir.

Farklı renk ve desen seçenekleriyle de göz alıcı tasarımlara sahip olan emzik modelleri, bebeklerin ilgisini çeker. Ebeveynlerin beklentilerini de büyük oranda karşılar. Sağlıklı ve konforlu emme deneyimi sağlar. Malzeme ve model çeşitliliği, bebeğin ağız yapısı için en uygun seçeneklerin keşfedilmesini mümkün kılar. Bebek emzik aksesuarları ile birleşen emzikler, anne ve babaların güvenini kazanır.

Bebek emzik aksesuarları ve emzikleri, bebeğinizin her anında güvende hissetmesini sağlamak ve sağlıklı bir büyüme süreci geçirmesine destek olmak adına ideal bir tercih olabilir. Bebeğinizin diş ve ağız yapısının zarar görmediğinden emin olabileceğiniz tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Sağlıklı malzemeler ve güvende hissedeceğiniz aksesuar çeşitleriyle çocuğunuzun büyüme sürecini keyifle gözlemleyebilirsiniz.

Bebek Emzik ve Aksesuar Fiyatları

Civilim bebek emzik aksesuarları ve emziklerinin fiyatları, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürünleri bir arada buluşturur. Anne ve babaların, bebek bakımında bütçe dostu seçeneklere ulaşmasını sağlar. Emzik modelleri, çeşitli fiyat aralıklarıyla sizlere sunulur. Böylece her bütçeye uygun seçenekler bulmak mümkün olabilir. Kaliteli malzemelerle üretilen emzik modelleri, bebeklerin sağlığını ön planda tuttuğu gibi ekonomik bir tercih olarak da dikkat çeker.

Bebek emzik aksesuarları arasında; bebek arabası organizerleri, emzik zincirleri, taşıma çantaları gibi pratik ürünler yer alır ve daima uygun fiyat seçenekleriyle dikkat çeker. Civilim’in uygun fiyat avantajları, anne ve babalar bebekleri için gerekli olan ürünleri bütçelerine uygun bir şekilde temin etmeniz olanak tanır. Üstelik sağlıklı ve hijyenik ürünlerle, bebek bakımını ekonomik bir şekilde de karşılayabilirler.

Civilim’de her bütçeye hitap eden farklı ürünler bulunur. Bebeklerin konforunu ve güvenliğini ön planda tutan, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünler, anne ve babalarla buluşur. Bebek emzik aksesuarları ve emzik modelleriyle güvenilir ve ekonomik bir alışveriş deneyimi elde edilebilir.