Yukarı Git

Yenidoğan Bebek Bezi

Bebeğin doğumundan itibaren doğal ihtiyacını karşılaması için en gerekli ihtiyacı olan bebek bezi ile gidermesi gerekiyor. Bebeklerin özellikle bu dönemde hassas vücuduna uygun ve konforlu bebek bezlerinin tercihi ile daha sağlıklı uyku uyumasını ve gün içerisinde rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bazı bezlerin kendine has özellikleriyle bebeğinizin yaşadığı duruma uygun tercih yapabilmeniz ve farklı kalitede markaların bulunmasıyla değişiklikte yapabilir. Özellikle yeni doğan bebek bezi ile farklı bedenlerde bez tercihleri yapabilir ve bebeğinizin yaş, boy, kilo farkına göre farklılık gösteren durumları göz ününde bulundurarak seçebileceğiniz bezler sizlere sunulmaktadır.

Bebek Bezi Fiyatları

Ürünün markası, kalitesi, yaş aralığı, özellikleri, kumaş yapısı gibi farklı özelliklere göre bebek bezi fiyatları değişkenlik gösterebilir. Markaların belli dönemlerde yaptığı promosyonlar ve indirimleriyle bu fiyat çeşitliliği olabilir. Bezlerin yapısal özellikleri göz önüne alındığında kalite ile belirli orantıda fiyat artışı da görülebilir. Bezlerin tercihlerinin belirlenmesinde marka ile birlikte fiyat karşılaştırma yapmanız ve bebeğiniz için kullanacağınız ürünleri takip etmeniz gerekebilir. Uygun fiyata bez almak için aldığınız ürünlerin markalarının çoklu paketlerini tercih edebilirsiniz. Bebek bezi fiyatları 19,90 TL-164,90 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Bebek Bezi Markaları

  1. Sleepy, Türkiye'nin saf suyla dokunmuş ilk ve tek bebek bezi özelliğine sahiptir.
  2. Prima, Sıvıyı emen yapısıyla,cilt dostu ve sızdırmaz yapıya sahiptir.
  3. Goon, Ultra kuruluk sağlayan Japon teknolojisi, yumuşacık dokusuyla gelen mükemmel cilt koruması ve esnek yapısının sunduğu hareket özgürlüğü sağlar.
  4. Molfix, Türkiye’de ilk ve tek olan 3d teknolojisiyle üretilen elastik gövde sistemi sayesinde bebeğine ekstra rahatlık sağlıyor.
  5. Evy Baby, Flexdry sistem özelliğiyle üretilen Evy Baby, bebeğine maksimum ölçüde kuruluk sağlayarak ıslaklık hissinin verdiği rahatsızlıktan koruyor.

Bebekleriniz için tercih edebileceğiniz çok sayıda bebek bezi markaları bulunmaktadır. Marka çeşitliliği ile tercih edeceğiniz ürünlerin sayısı artmakta ve bu sizler için bazen kararsız kalmaya neden olmaktadır. Marka tercihi yaparken bebeğinizin yapısına, bedenine ve boyuna uygun almanız gerekir. Farklı markaların kendine uygun ürettiğini bez özellikleri mevcuttur. Islaklık göstergeli, saf duyla dokunmuş ve ultra kuruluk sağlama gibi özelliklerini tercih etme fırsatını sizlere sunmaktadır. Bu gibi özellikler ile fiyat karşılaştırması yapabilir bebeğinize en uygun markayı bulabilirsiniz.