Yeni

156 belirtilmemiş yok belirtilmemiş yok belirtilmemiş tüm cilt tipleri

49,99 TL
Yeni

50'Li yok evony temizleme mendili genel kullanım yok yok yok

19,99 TL
Yeni

Beyaz 96'lı yok ıslak mendil genel kullanım 96 yaprak sert kapak alkol içermez yüzey

89,99 TL

Beyaz 100'lü baby turco ıslak mendil genel kullanım paraben içermez

79,99 TL
Yeni

Beyaz tekli ıslak mendil uni baby ıslak mendil bebek ve çocuk 24x52 yaprak var alkol içermez bez bölgesi el yüz paraben içermez organik pamuk organik zeytinyağı sls içermez sles içermez boya içermez

349,00 TL

50'Li 90'lı ıslak mendil önlem ıslak mendil genel kullanım 90 yaprak sert kapak yok yok alkol içermez parfüm içermez yok paraben içermez aloe vera sls içermez sles içermez

19,99 TL
23%
İnternete Özel
329,85 TL 254,85 TL
23%
İnternete Özel
65,97 TL 50,97 TL
30%

Islak Mendil uni baby ıslak mendil genel kullanım 3x52 yaprak sert kapak yok yok yok el yok yok sls içermez sles içermez etil alkol

49,99 TL 34,99 TL

Islak Mendil komili ıslak mendil bebek ve çocuk 4x70 yaprak sert kapak var yok alkol içermez parfüm içermez yok paraben içermez sls içermez sles içermez

59,99 TL

Islak Mendil komili ıslak mendil genel kullanım 3x60 yaprak yapışkan kapak yok yok yok var el yok

69,99 TL

Islak Mendil sleepy ıslak mendil bebek ve çocuk 3x50 yaprak sert kapak yok yok alkol içermez parfüm içerir el yok paraben içermez saflaştırılmış su gül

52,99 TL

90'Lı ıslak mendil sleepy ıslak pamuklu mendil bebek ve çocuk 90 yaprak sert kapak var yok yok bez bölgesi el yok yok pamuk zeytinyağı

26,99 TL

3X50 belirtilmemiş yok belirtilmemiş yok kokusuz normal

59,99 TL

Islak Mendil baby turco ıslak mendil bebek ve çocuk 90 yaprak sert kapak yok yok alkol içermez parfüm içerir el yüz vücut yok paraben içermez vegan gül

26,99 TL

Islak Mendil baby turco ıslak mendil bebek ve çocuk 3x15 yaprak alkol içermez bez bölgesi el vücut

18,99 TL

Islak Mendil sleepy ıslak mendil bebek ve çocuk 3x70 yaprak sert kapak var yok yok yok bez bölgesi el yok yok saflaştırılmış su pamuk vegan doğal bambu limon yağı glüten

64,99 TL

Islak Mendil baby turco ıslak mendil bebek ve çocuk 90 yaprak sert kapak yok yok yok var el yüz vücut yok yok zeytinyağı vegan

26,99 TL

Islak mendil olarak üretilen bakım ürünleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yetişkinler ve bebekler için farklı formüllerde üretilen ıslak mendillerin, hijyenik bir içeriği vardır. Islak mendiller, farklı esanslar kullanılarak el değmeden üretilir.

Sağlık açısından önemli bir yere sahip olan bu bakım ürünleri, ebeveynlerin bebeklerinin hassas tenine uygun olarak tercih edebileceği çeşitliliktedir. Genellikle, alt açmalar ile birlikte ihtiyaç duyulan ıslak mendiller, farklı vücut temizliği yaparken de kullanılmaktadır.

Bebek ıslak mendil seçenekleri, farklı ıslak mendil markaları tarafından üretilir. Molfix, Uni Baby, Komili, Dalin gibi büyük bebek bezi ve ıslak mendil markaları, farklı esans ve içeriklere sahip ıslak mendil üretimleri yapmaktadır.

Bebek Islak Mendil

Islak mendiller, bebeklerin cildini koruyan ve gün boyu ferahlık veren içerikleriyle ebeveynlerin ilk tercihidir. Aynı zamanda, cildin nem değerini koruyan ve yumuşak kalmasını sağlayan bebek ıslak mendilleri de dikkat çekmektedir. Seçenekler arasında yer alan anti bakteriyel özellikteki ıslak mendiller ise mikroplara karşı bebeğinizin korunmasına yardımcı olacaktır.

Bebek ıslak mendilleri, bulaşıcı hastalıkları minimum düzeyde tutmak için özel formüller ile üretilir. Anne ve babalar tarafından bebek bakımı için kullanıldığı gibi yemek öncesi ve sonrası da kullanılmaktadır. Aynı zamanda, bebeklerin alt değişimi yapılırken, genital bölgenin steril hale getirilmesi için de farklı markalar tarafından üretilen ıslak mendil seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Bebek Islak Mendil Çeşitleri

Islak mendil seçenekleri, kullanım alanı bakımından içerik ve yapıları değişiklik gösteren ürünlerdir. Kategoriler arasında yer alan ıslak mendiller, yüksek teknolojiler kullanılarak el değmeden imal edilir. Bu anlamda kendini kanıtlamış seçkin markalar, hijyenik ortamlarda ürettiği ıslak mendiller ile kullanıcıların gönlüne taht kurmayı başarmaktadır.

Islak mendiller, kullanım amacı yönünden birbirinden ayrılan ürünlerdir. Buna bağlı olarak da içerikleri farklı formüllerde geliştirilir. Bebeklerin ihtiyaçlarını gidermek için üretilen ıslak mendiller, genel olarak alt temizliği yapmak için kullanılır.

Bebeğinizin yüz, el ve vücudunun diğer bölgeleri için geliştirilen formülleri de tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyecek ıslak mendilleri değerlendirebilirsiniz. Böylelikle, bebeğinizin bakımını gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Islak Mendil Kullanım Alanları ve Avantajları

Islak mendil üretimi yapan büyük markalar, bebekler üzerinde kullanılabilecek formüller geliştirmektedir. Bu markalar; külot bez, mayo bez, cırtlı bez gibi üretimlere de imza atmaktadır. Dolayısıyla bebek cildinin hassaslığı konusunda titiz bir çalışma yürütülmektedir.

Islak mendiller, yukarıda da belirtildiği gibi alt değişimi, el, yüz ve diğer vücut bölümlerinde kullanılacak şekilde formüle edilir. Kullanım alanlarının farklılık göstermesi ise ürün içeriklerini etkiler. Islak mendillerin sağlıklı ve bebek cildini koruyan formülasyon bulunur. Formülasyonunun yanı sıra avantajlı kullanım olanaklarına sahip olması ise ebeveynlerin bakım sırasında bu ürünleri tercih etmelerini kolaylaştırır.

Islak mendiller, kullan at mantığıyla kullanabileceğiniz malzemelerdir. Aynı zamanda, bebek tenine özel üretilen malzemeler olduğu için steril olmayan bir bez kullanmak yerine, ıslak mendiller ile daha kolay bir temizlik sağlayabilirsiniz.

Bebek Islak Mendil İçeriklerinin Önemi

Bebek ıslak mendil içeriklerinin bebeklerin hassas cildiyle uyumlu olması son derece önemlidir. Çünkü bebeklerin cildi normal bir yetişkinin cildinden daha hassastır. Bu durum, ıslak mendil ve diğer kullanılan bakım ürünlerinin içeriklerinin bebek cildine uyum sağlamasını gerektirir. Öncelikle, bebeğiniz için ıslak mendil seçimi yaparken, onun cilt durumunu göz önüne almanız gerekir.

Bunun yanı sıra, antialerjik olan ve içindeki maddelerin bebek cildine zarar vermeyen formüllerin olduğundan emin olmalısınız. El vücut ve genital bölge temizliğini ayrı ayrı yapabileceğiniz özellikteki ıslak mendilleri kullanacağınız vücut kısmına uygun olarak seçmelisiniz.

Islak Mendil Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Islak mendil içerik, marka ve kullanım amacı yönünden birbirinden ayrılan bakım ürünleridir. Farklı amaçlar için kullanılan ıslak mendilleri satın alırken belli unsurlara dikkat etmek gerekir. Öncelikle; ıslak mendil, mayo bez, cırtlı bez ve diğer bebek ürün üretimi yapan seçkin markaların ıslak mendilleri tercih konusu olmalıdır.

Parfüm ve paraben içermeyen markaların üretimlerini tercih etmelisiniz. Hipoalerjenik ve toksik olmayan bebek ıslak mendilleri de uygun seçimler olacaktır. Kolay açılıp kapanan ambalajlı ıslak mendiller sayesinde pratik bir kullanım kolaylığı yakalayabilirsiniz. Islak mendillerin kaliteli ve yumuşak bir yapıya sahip olması da son derece önemlidir.

Civilim Bebek Islak Mendil Tavsiyeleri

Civilim üzerinden satın alabileceğiniz birçok farklı esans ve yapıda ıslak mendiller bulunur. Kullanıcılar tarafından, bebek cildiyle uyum sağlayacak ve anti-alerjen yapıda üretilenler önerilmektedir. Ebeveynler tarafından sevilerek kullanılan ve tercih edilen diğer ıslak mendil tavsiyelerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

·        Önlem markalı aloe veralı ıslak mendiller, cildi besleyen ve koruyan bir yapıya sahiptir.

·        Gül kokulu olarak geliştirilen Sleepy markalı ıslak mendiller ise kokusu ve yumuşaklığıyla beğeni toplamıştır.

·        Baby Turco limon kokulu ıslak mendiller ise ferahlığı ve içeriğiyle ön plana çıkmaktadır.

Yukarıda sıralanan ıslak mendillerin yanı sıra, Uni Baby, Molfix gibi markalar tarafından üretilen ürünler de ebeveyn tavsiyeleri arasındadır.

Bebek Islak Mendil Fiyatları

Islak mendil üretimini birçok farklı stratejiyle geliştiren markalar vardır. Üretilen ıslak mendillerin içeriği, formülü, dokusu ve markası fiyat aralıklarına yansıyan detaylardır. Ebeveynlerin önem vermiş olduğu konuların başında ıslak mendillerin zararsız olmasıdır.

Bunun yanı sıra, cildi besleyen ıslak mendiller de tercih konusu olmaktadır. Fiyat aralıklarını etkileyen bir diğer unsur ise paket içindeki ıslak mendil sayılarıdır. Etkili bir şekilde hijyen sağlamanıza yardımcı olacak ıslak mendillerin kullanım amacının farklı olması da fiyatları etkiler.

Anti-bakteriyel özellikler, içindeki aromatik bileşenler ve diğer özellikler de fiyata yansımaktadır. Bebeklere özel üretilen ıslak mendiller ile yetişkinler için tasarlanan formüller farklı olduğu için fiyatlar sabit değerde ilerlememektedir.