Yukarı Git

Kız Çocuk Montları

Çocuklarınız soğuk havaların gelmesiyle hastalıklardan korunması için evin içinde mevsime göre ihtiyaçları doğrultusunda giyinmektedir. Çocuklar hareketli yapılarıyla çok çabuk terleyebilir ve soğuk havalarda daha kolay hastalık kapabilir. Kış aylarında kendi vücut ısılarının korunması için kız çocuk montları ile kendilerini koruyabilir ve dışarıda rahatça gezebilirler.

Kız Çocuk Mont Modelleri Nelerdir?

Çocuklarınız için tercih edebileceğiniz çok farklı renk ve özellikte kız çocuk mont modelleri bulunmaktadır.

Kapüşonlu mont: Yağışlı ve hava soğukluğuna bağlı olarak çocuğunuz için pratik kullanım sağlamak amaçlı tercih edilebilir.

Kapüşonsuz mont: Normal havalarda kullanım ihtiyacını karşılamak amaçlı daha hafif olarak tercih edilebilir.

Şişme mont: Hafifliği ve daha yumuşak havalar için tercih edebilecek olan montu gerektiğinde kolaylıkla elinizde taşıyabilir ve kolayca küçülerek istediğiniz yerde saklayabilirsiniz.
Sezonluk yepyeni tasarımlarımızla sizlerin beğenisine sunduğumuz modeller ile, çocuğunuzun seveceği renk ve çeşitliliğe göre en kaliteli montlar en uygun fırsatlarıyla bu kategoride inceleyebilirsiniz.

Çocuk Mont Fiyatları Ne Kadar?

Çocuk mont fiyatları, kış sezonuyla birlikte artış göstermekle beraber, yeni tasarım, model, kullanılan kumaşın kalitesi ve malzemeleriyle değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınız için en iyisi düşünülerek tasarlandığımız en kaliteli montları en uygun fiyatlarıyla sitemizde inceleyebilir gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.