28%

Beyaz unisex metal çarşaf standart 60 x 120 cm sezonsuz türkiye

249,99 TL 179,99 TL

Beyaz unisex standart pamuk çarşaf standart sezonsuz türkiye pamuk

149,99 TL

Beyaz unisex pamuk çarşaf 90 x 190 cm sezonsuz türkiye

469,00 TL

Beyaz unisex pamuk çarşaf 80 x 180 cm sezonsuz türkiye

419,00 TL

Beyaz unisex pamuk çarşaf 120 x 200 cm sezonsuz türkiye

499,00 TL
15%
199,99 TL 169,99 TL
22%
204,99 TL 159,99 TL
20%
249,99 TL 199,99 TL

Bebekler, bazı durumlarda yatağı ıslatabilir. Böyle anlarda yatak koruyucuya ihtiyaç duymanız çok normaldir. Bebeğiniz için Civilim su geçirmez yatak koruyucu tercih ederek yatağın hijyenini koruyabilir ve uzun süreli kullanabilirsiniz.

Su geçirmez koruyucular; yatağı bebek bezi sızıntılarından ve öteki sıvılardan korur. Bebeğinizin uyku alanını bu şekilde hijyenik hale getirebilirsiniz. Yatak koruyucu kullanmayı tercih ederek yatakta meydana gelebilecek sararmaların da önüne geçerek sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım avantajı elde edebilirsiniz.

Bebeğinizin Rahat Uykusu için İdeal Yatak Koruyucu Seçimi Nasıl Yapılır?

Bebeklerin konforlu bir uyku deneyimi yaşaması için yatak koruyucu seçimini doğru yapmak önemlidir. Dikkat etmeniz gereken detaylar ise şöyle özetlenebilir:

●       Alacağınız ürünün malzeme kalitesine mutlaka bakmalısınız. Bebeklerin cildi hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle pamuklu, keten kısacası nefes alabilen malzemelere sahip bir ürün seçmelisiniz.

●       Bebek yatakları için hazırlanan koruyucunun su geçirmez özelliğe sahip olması gerektiğini de unutmamalısınız. Tüm bu özellikler, bebeğin terlemesini önlerken sıvı sızıntılarına karşı koruma sağlamış olur. Böylelikle bebeğiniz huzurlu bir uykuya dalar, kendini rahat hisseder.

●       İdeal bir koruyucu seçmek için kullanıcı yorumlarını da dikkate almanız gerekir. Seçtiğiniz ürünün alışveriş sitelerindeki yorumlarını analiz edebilirsiniz. İnsanlar bu üründen memnun kalmış mı ve uzun süreli kullanım sağlayabilmişler mi öğrenmelisiniz. Olumlu yorumlar çoğunluktaysa ürünü alabilirsiniz. Fakat olumsuz yorum fazlaysa bir durup düşünmekte fayda var diye düşünüyoruz. Yorumlar, sizi en kaliteli ürüne yönlendirecek ve seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır.

●       Bazı bebeklerin çeşitli malzemelere alerjisi olabilir. Bebeğinizin herhangi bir unsura alerjisi varsa yatak koruyucu seçimini buna göre yapmalısınız. Böylelikle, içiniz rahat etmiş olur ve bebeğinizin de yüzü güler.

●       Fiyat konusunu da dikkate almak gerekir. Ürün, sergilediği performans ile fiyatını hak etmelidir. Her ürünün fiyatı da kalitesi de birbirinden farklıdır. En beğendiğiniz seçeneği satın alabilirsiniz. Ancak pahalı ürünlerin kaliteli, uygun fiyatlı ürünlerin kalitesiz olduğu algısından çıkmak lazımdır. Çünkü tam tersi de mümkün olabilir. Seçimlerinizi ürünün niteliklerine göre yapmanızı tavsiye ederiz.

●       Ürünün tasarımı da önem arz eder. Bebeğinizin oda dekorasyonuna uyum sağlayacak bir koruyucu seçmelisiniz. Örneğin ferah renklerin çoğunlukta olduğu bir dekorasyona beyaz renkte bir koruyucu yakışır. Ortama biraz renk katmak istiyorsanız da bebe mavisi, pembe, yeşil gibi renklere başvurabilirsiniz. Her biri de son derece estetik görünecektir.

●       Ürünün boyutuna bakmalısınız. Günümüzde birçok farklı boyutta bebek yatağı modeli vardır. Seçeceğiniz koruyucu, yatakla uyumlu olmalıdır. Küçük bir yatağa büyük, büyük bir yatağa da küçük koruyucu yerleştiremezsiniz. Muntazam bir görüntü oluşturmak adına yatağın ölçüsüne uygun ürün tercih etmeniz önemlidir. Koruyucunun ölçüsü, üzerinde ya da bilgi notu kısmında yazar. İncelerken görebilir, buna göre satın alma adımlarına doğru ilerleyebilirsiniz.

Yatak Koruyucuların Bebek Odası Hijyenine Etkisi

Yatak koruyucu ürünler, bebek odası hijyenine her zaman olumlu bir etki sağlar. Bu özel ürünler, su geçirmez ve leke dirençli malzemelerden yapılır. Böylelikle bebeğin yatağı özellikle bebek bezinden kaynaklanan sıvı sızıntılarından korunur.

Bahsi geçen koruyucular, bebek yataklarının iç yapısını ve bebek yatağının genel hijyenini sağlamak açısından hayli önemlidir. Tabii bu tür ürünlerin ergonomik yapıda sunulması da lazımdır. İşlevsel bir kullanıma sahip olan koruyucular herkes tarafından memnuniyetle kullanılır.

Yatak koruyucu ürünlerin kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir olması, hijyeni sağlamak adına büyük bir avantaj sunar. Olası bir kirlenme durumunda ürünü basitçe yerinden çıkarabilirsiniz. Bebek odası hijyeni, bebeklerin sağlıklı gelişimi ve konforu için kritik bir rol oynar.

Bu ürünler, alerjenlerin ve mikropların yatak yüzeyine nüfuz etmesini engeller. Bahsi geçen etkileri görebilmek için kalitesi yüksek koruyuculardan edinmeniz önerilir.

Hangi Malzemelerden Yapılan Yatak Koruyucu Tercih Edilmeli?

Yatak koruyucu seçenekleri arasından seçim yaparken %100 pamuklu malzemelerle hazırlanan bir ürün tercih etmek gerekir. Polyester gibi malzemelerden kaçınılmalıdır. Çünkü bu tür kumaşlar içeren ürünler bebeğinizin terlemesine, kendini konforsuz hissetmesine neden olabilir.

Doğal, pamuklu kumaşlardan asla şaşmamak gerekir. Orijinal yapıya sahip ürünlere odaklanmanız önerilir. Bebeğinizin cildine zarar vermeyecek, özenle üretilmiş bir koruyucu her zaman kusursuz performans sergiler. Dilerseniz Civilim yatak koruyucu modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu koruyucular, sıvı geçirmez özelliği ile dikkat çeker. Nefes ve buhar geçirgenliği ile terlemeyi tamamen önler.

Bakteri ve toz akarları bu ürünlerin yüzeyinde tutunamaz. Bebeğinizin her zaman hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlamış olursunuz. Civilim yatak koruyucu çeşitleri, yetişkinlerin kullanımına uygun boyutta da sunulur.

Yatak Koruyucu Kullanımının Bebeğin Uykusu ve Gece Terlemesine Etkisi

Bebekler, rahat bir ortamda huzurlu şekilde uyumak ister. Özellikle yaz gecelerinde terleyerek uyumak, bebeklerin uyku düzenini bile etkileyebilir. Siz de bebeğinizin odasında özel olarak tasarlanan bu koruyuculardan kullanabilirsiniz.

Kaliteli yapıya sahip uygun kumaşla üretilen bir yatak koruyucu, bebeğinizin terlemesini önler. Çünkü nefes alabilen kumaşlarla üretilmiştir. Konforu yüksek bir ortam yaratma imkanınız bulunur. Bebeğiniz deliksiz bir şekilde uykuya dalar. Sabah da uykusunu almış bir şekilde, keyifle uyanır.

Yatak Koruyucu Kullanımıyla Yatakta Oluşacak Lekelere Karşı Önlem Alınabilir Mi?

Yatak için üretilen koruyucuların bilinen en büyük etkisi, yatakta meydana gelebilecek lekeleri engellemesidir. Çeşitli sıvıların yatağa bulaşmasını engellemek için yatak koruyucu modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Bebeğinize mamasını yedirirken de yatağa mama dökülebilir. Böyle durumlarda da yatak koruyucu seçenekleri tüm işlevselliği ile devreye girer. Sizi zahmetli meselelerden tamamen kurtarır. Bebeğinize daha fazla vakit ayırmış olursunuz. Temizlik yapmakla uzun süre boyunca uğraşmanıza gerek kalmadan bebeğinizin bu zamanları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bebek Yatak Koruyucu Fiyatları

Bebek bakımında kusma ve bezden taşma gibi kazalar sıklıkla görülebilir. Yatağın korunması ve uzun süreli kullanılabilmesi için yatak koruyucu kullanılması önerilir. Koruyucular, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir ve su geçirmez özellikleriyle tercih edilir. Kimisi yatağın yalnızca üst yüzeyini korurken kimisi de yan çeperlerini korur.

Yatak koruyucu fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesi, markası ve koruma alanına göre değişkenlik gösterir. Su geçirmez oluşu, yıkama kolaylığı gibi faktörler de fiyatları etkiler. Civilim, farklı marka, malzeme ve tasarımlarla ön plana çıkan ürünleri sizin için derler. Bütçe ve ihtiyaçlarınızı detaylıca değerlendirerek seçimlerinizi yapabilirsiniz.