Yeni
Ücretsiz Kargo

Beyaz standart var var tabanca pilli alından var belirtilmemiş belirtilmemiş var belirtilmemiş 30

1.499,00 TL
Yeni 46%
499,00 TL 269,00 TL
14%

Var var tabanca belirtilmemiş alından var belirtilmemiş 1 sn var belirtilmemiş 20

699,00 TL 599,00 TL
Ücretsiz Kargo
799,00 TL
29%
İnternete Özel
69,99 TL 49,99 TL
9%
Ücretsiz Kargo
1.099,00 TL 999,00 TL
34%
349,00 TL 229,99 TL

Beyaz-Mavi var var çubuk pilli ağızdan koltuk altından rektal yok belirtilmemiş belirtilmemiş var belirtilmemiş 1

119,99 TL
14%
İnternete Özel
699,00 TL 599,00 TL
23%
Ücretsiz Kargo
1.299,00 TL 999,00 TL

Ebeveynlerin, bebeklerinin sağlıkları hakkındaki en büyük endişelerinden biri yüksek ateştir.  Bebeklerde ateş, ciddi bir sağlık sorununun habercisi olabilir. Bu sebeple, bebeklerin ateşinin doğru bir şekilde ölçülmesi oldukça önemlidir.

İşte bu ihtiyaçtan doğan bir çözüm yöntemi olarak geliştirilen ateş ölçer modelleri, ebeveynlere büyük kolaylık sunar. Bebek ateş ölçerler, daima hassas ölçümler yapar. Kullanımı da basit cihazlardır. İşte bebek ateş ölçer çeşitleri ile ilgili bilmeniz gereken tüm detaylar!

Bebek Ateş Ölçer

Bebekler için üretilen ateş ölçer ürünleri, günümüzde son derece revaçtadır. Çünkü ebeveynler, bebeklerinin sağlık durumunu sürekli olarak takip etmek ister. Civilim bünyesinde güvenilir ve farklı markaların ateş ölçüm cihazlarını görebilirsiniz. Her biri de sizi memnun edecek ürünlerdir. Civilim online mağazasında klasik ateş ölçerlerin yanı sıra dijital ve temassız olan seçenekler de bulabilirsiniz. Ürünleri inceleyerek bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Civilim’de bebeğinizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacak diğer ürünlere de kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Diş macunu & diş fırçası gibi bebek bakım ürünlerine bir tık ile ulaşabilirsiniz. Bebeğinizin ağız bakım ve hijyenini sağlamanıza yardımcı olacak en kaliteli diş macunu ve diş fırçası seçeneklerine Civilim online mağazasında ulaşabilirsiniz. Birbirinden şirin desenlere sahip diş fırçası alternatiflerine göz atabilir, en beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bebek Ateş Ölçer Modelleri

Bebek ateş ölçer türleri hakkında bilgi sahibi olmak, ürünler arasından seçim yapmanıza yardımcı olabilir. Civilim online mağazasında bulabileceğiniz, her biri ihtiyaca yönelik şekilde tasarlanmış ve kaliteli malzemelerle üretilmiş bebek ateş ölçer seçenekleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

·     Kanz dijital temassız alından ateş ölçer, en kaliteli seçeneklerden biri olarak öne çıkar. Bu ürün, yalnızca 1 saniyede bebeğinizin ateşini ölçerek size sonucu sunmaktadır. Temassız ölçüm özelliği olduğu için ateş ölçeri bebeğinize temas ettirmeniz gerekmez. Bu ürün tam olarak 20 ölçümün kaydını tutabilir. Böylece ateş ölçümleri arasında karşılaştırabilir ve bebeğinizin sağlığını en iyi şekilde takip edebilirsiniz. Ürün sesli ve görsel bir uyarı sistemine de sahip olup her açıdan işlevsel ve ergonomiktir.

·     Wee Baby dijital çubuk termometre ise daha klasik bir modeldir. Alarm ve hafıza özelliği bulunan bu ürün, ölçümü en hızlı şekilde tamamlıyor. Minimal bir yapısı olduğu için de her yere sığdırabileceğiniz bir seçenektir. Büyük bir termometre istemiyorsanız bu opsiyona odaklanabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaca uygun bir seçim yapmış olursunuz.

·     Direct Nexus temassız dijital ateş ölçerin özellikleri de hayli ilgi çekicidir. Siyah renk tasarımı ile ilgi çeken bir üründür. 20 veriyi hafızasında tutabilir. FDA onaylı bir üründür. Geniş yapıda bir LCD ekranı vardır. Ölçüm uzaklığı ile 0-3 cm’dir.

·     Weewell temassız termometre ise mor ve beyaz renklerin hakim olduğu bir tasarıma sahiptir. 5 cm uzak tutmak, ateş ölçmek için yeterlidir. Alarm ayarlama seçeneği de bulunmaktadır. Vücut, ortam ısısı ve yüzey ısısı ölçebilen bir üründür. Son derece fonksiyonel bir performans sergiler. Herkesi memnun eden bu termometreyi, istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Tüm bu termometre seçenekleri arasından sizin gereksinimlerinize en çok hitap edeni seçebilirsiniz. Kriterlerinize uyum sağlayan bir ürünü mutlaka bulacağınızı düşünüyoruz.

Bebek Ateş Ölçer Avantajları

Bebekler için üretilen ateş ölçer modellerinin sayısız avantaj sunduğunu söyleyebiliriz. Bu avantajlardan birkaçını şu şekilde sıralayabiliriz:

·     Bebek ateş ölçer ürünlerinin avantajlarından ilki, bu ürünlerin hassas ölçüm yapma özelliğidir. Bu ürünler, bebeğin vücut sıcaklığını hızlıca ölçerek doğru sonuçlar sunar. Böylece bebeğinizin ateşinin tam olarak kaç olduğunu en pratik şekilde öğrenebilirsiniz.

·     Hızlı sonuç verir. Saniyeler içinde sonuç verdiği için tercih edilir. Bu da bebeğin durumu hakkında hızlı şekilde bilgi almanıza ve gerekli önlemleri alabilmenize imkan sağlar.

·     Ergonomik bir kullanımı sahiptir. Böylece, ebeveynler gittikleri her yere ateş ölçerlerini götürebilir. Ürünler, kolayca çantalarda taşınabilir ve yer kaplamaz.

·     Bebekler için üretilen bazı ateş ölçerler, vücut sıcaklığını farklı yollarla ölçebilir. Örneğin; kulaktan, alından ya da ağızdan ölçüm yapabilen modeller mevcuttur. Bu, ebeveynlerin tercih ettikleri ölçüm yöntemini seçmelerine imkan sunar.

Bebek Ateş Ölçer Seçenekleri

Bebekler için üretilen ateş ölçer seçenekleri, hem bebeklerin hem ebeveynlerin hayatını kolaylaştırır. Eğer siz de bu tarz bir ürün arıyorsanız tercihiniz Civilim bünyesindeki markaların ürünleri olmalıdır. Bebek ateş ölçerlerin sunduğu konfora alıştığınızda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Bebeğinizin ateşi çıktığında, kendini kötü hissetmeye başladığında anında bu ateş ölçerleri kullanabilirsiniz. Böylelikle kaç derece ateşi olduğunu direkt olarak öğrenirsiniz.

Civilim'de ateş ölçer dışında birçok bebek bakım ve hijyen ürünü de bulabilirsiniz. Bebeğinizi mikroplardan uzak tutmak, en iyi hastalık önlemidir. Bunun için dilerseniz, Civilim’in bebek şampuan, jel & sabun seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Böylelikle bebeğinizin saçları her daim tertemiz ve yumuşacık olur. Banyo yapma aktivitesi eğlenceli bir eyleme dönüşür. Ürünlerin içeriği de son derece temizdir ve bebeklerin saçlarına asla zarar vermez.

Bebek Ateş Ölçer Fiyatları

Ebeveynler, bebekleri için bir ürün alacakları zaman fiyat ayrıntısını da es geçmemelidir diye düşünüyoruz. Bu durumda, ateş ölçer fiyatları konusu devreye giriyor. Civilim bünyesinde bulabileceğiniz bebek ateş ölçer çeşitleri, tamamen uygun bir fiyat skalası ile sunulur. Bütçe dostu, sizi asla zorlamayacak olan bu fiyatlara web sitesi üzerinden göz atabilirsiniz. Böylelikle satın alma işlemlerine doğru hızla devam edebilirsiniz.

Günümüzde birçok ebeveynin ateş ölçer fiyatlarını merak ettiğini bildiğimiz için bu bilgiye de değinmek istedik. Civilim’de dönemsel olarak uygulanan indirim günlerini de takip edebilirsiniz. Bu şekilde bütçenize en uygun olan fiyatı seçebilmiş olursunuz. Ateş ölçerlerden diğer bebek ürünlerine kadar sayısız seçeneği burada bulabilirsiniz. Umarız, her açıdan memnun kalacağınız bir alışveriş süreci gerçekleştirirsiniz. Ayrıca dilerseniz bebek yağı gibi diğer işlevsel ürünleri de Civilim bünyesinden satın alabilirsiniz.