11%

Standart unisex 0-3 kg elle kontrol plastik 0-13 kg doğumdan itibaren 2 yıl plastik std sabit tek yönlü yok yatmaz termometre bebek

179,99 TL 159,99 TL
Ücretsiz Kargo
899,00 TL
9%
Ücretsiz Kargo
1.099,00 TL 999,00 TL
10%
Ücretsiz Kargo
999,00 TL 899,00 TL
Ücretsiz Kargo
799,00 TL
28%
349,00 TL 249,99 TL
14%
İnternete Özel
699,00 TL 599,00 TL
30%

Şarj Edilebilir Pil termometre

499,00 TL 349,00 TL

Bebek Ateş ölçer her evde bulunması gereken sağlık için önemli olan bir medikal bir cihazdır. Kullanım amacına göre farklılık olsa bile vücut sıcaklığında oluşan değişimleri tespit eder. Bebek ve çocuklarınızın sık karşılaştığı ateş problemi önlem alınmadığı ve kontrol edilmediği takdirde büyük sıkıntılar doğurabilir. Bu yüzden bu risklerin azalması için bu cihazın her evde bulunması gerekmektedir.

Bebek Ateş Ölçer Nedir?

Bebek ateş ölçer(termometre), medikal bir malzeme olan bu ürün vücut sıcaklığını kontrol eder. Bebek ve çocukların sağlık problemlerini kontrol altına alınabilmesi olası vücut sıcaklığı değişkenliklerinde kolaylıkla görülebilir. Özellikle bebeklik dönemlerinde ateşi kontrol altında tutmak çok önemlidir. Yüksek ateşli bir bebek veya çocuk büyük sağlık problemlerine yol açabilir ve ateş ölçerler ile bunu risk en aza indirilir. Ateş ölçerlerin farklı çeşitleri ile yüksek ateş olduğunda sesli ve ışıklı uyarılarda verebilir. Bebeğiniz ve çocuğunuzun sağlığını dikkate alarak tercih edeceğiniz bu ürünleri bu kategorimizde bulabilirsiniz.

Bebek Ateş Ölçer Çeşitleri Nelerdir?

En iyi ateş ölçer seçmeniz için belli cihazlarda farklı özellikleri dikkate almanız gerekmektedir. Bazı özellikler pratik ve hızlı olarak kullanılırken, bazı cihazlarda ölçüm durumları değişkenlik gösterebilir.

Dijital ateş ölçer: Kullanım kolaylığı olan, yüksek doğruluk oranı ile kolay okunabilir ekran sistemiyle ve uyarı sesi verebilir şekilde tasarlanmıştır.

Akıllı ateş ölçer: Anında okuma sistemi ile, karanlık ortamda okuma kolaylığı olan, dokunabilir led ekran ile kullanıcı dostu tasarıma sahiptir.

Ateş Ölçer Fiyatları Ne Kadar?

Ateş ölçer fiyatları, markalara ve seçmiş olduğun çeşitlere göre değişkenlik göstermektedir. Eski tip olması ile yeni dijital ve akıllı olan ateş ölçerler arasında belli fiyat farklılıkları bulunmaktadır.En ucuz ateş ölçer için kampanyalarımızı takip edebilir ve bu kategoriden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.