Yeni 18%

Şeffaf unisex 0+ ay standart 4 köşe koruyucu köşe koruyucu yok yok

39,99 TL 32,99 TL
40%
249,99 TL 149,99 TL

Şeffaf çok amaçlı kilit 2

29,99 TL
17%

Beyaz unisex çekmece kilidi

29,99 TL 24,99 TL
20%
99,99 TL 79,99 TL
21%
27,99 TL 21,99 TL
17%

Beyaz unisex çekmece kilidi

29,99 TL 24,99 TL
30%

şeffaf unisex 0+ ay dolap kilidi

39,99 TL 27,99 TL
27%

şeffaf unisex 0+ ay dolap kilidi

29,99 TL 21,99 TL
İnternete Özel
369,00 TL

Bej-Kahverengi çok amaçlı kilit 2

29,99 TL
22%
44,99 TL 34,99 TL
İnternete Özel Ücretsiz Kargo

Siyah unisex ev güvenliği bebek 392690979018

849,00 TL
44%

beyaz unisex çekmece kilidi

17,99 TL 9,99 TL
İnternete Özel Ücretsiz Kargo
849,00 TL

Standart unisex 0-3 kg elle kontrol plastik 0-13 kg doğumdan itibaren 2 yıl plastik std sabit tek yönlü evde güvenlik gereçleri

17,99 TL
27%
29,99 TL 21,99 TL
20%
24,99 TL 19,99 TL
26%
87,99 TL 64,99 TL
29%
İnternete Özel
84,99 TL 59,99 TL
23%
64,99 TL 49,99 TL
23%
97,99 TL 74,99 TL

Bebeğinizi uyuttuğunuzda, yarım kalan işlerinizi tamamlamak veya bir kahve yudumlayıp dinlenmek için harika bir zaman dilimidir. Ancak aklınız devamlı olarak bebeğinizdedir. “Acaba uyandı mı?” ya da “Ya bebeğim kusuyorsa?” gibi çeşitli sorular aklınızı çeler. Bu durumda elbette işinizi yarıda bölüp endişe içerisinde bebeğinizin odasına gider ve bebeğinizi kontrol edersiniz. Bu gibi durumların önüne geçebilecek Civilim bebek ev güvenlik ürünleri gün içerisinde bebeğinizin hareket imkanını kısıtlamadan güvenilir bir şekilde zaman geçirmesini sağlar.

Civilim bebek ev güvenlik ürünleri arasında şunlar bulunur:

Bebek ev güvenlik ürünleri, gün içinde bebeğinizin özgürlüğünü kısıtlamadan ve kolayca işlerinizi halletmek için size fırsat tanır. Bebeğinizin güvenliğini ön planda tutarak meydana gelebilecek kazaların önlenmesine yardımcı olur.

Bebeğinizin Güvenliği İçin Evde Alınması Gereken Temel Önlemler

Bebeğinizin güvenliği için evde alınması gereken temel önlemler bulunmaktadır. Bu önlemler, kazaları önlemek ve bebeklerin sağlıklı gelişimini desteklemek adına önem taşır. Priz kapakları, köşe koruyucu, kapı kilitleri gibi bebek ev güvenlik ürünleri kullanmak ev içinde meydana gelebilecek kazaları önleme konusunda yardımcınız olabilir.

Bebeğin yatak odasında, banyo ve oturma odasında odaları güvenle keşfetmesini sağlamak için bu önlemlerin alınması gerekir. Böylece odalar, anne babaların içini rahatlatacak daha güvenli bir alana sahip olabilir. Güvenli bir ev düzeni, bebeklerin sağlıklı ve mutlu bir ortamda büyümelerine yardımcı olacaktır. Böylece, bebekler keşfetme duygusunu güven içerisinde yaşama imkanı bulabilir.

Bebek Odası ve Evin Diğer Alanlarında Kullanılabilecek Güvenlik Ürünleri

Bebek ev güvenlik ürünleri bebek odasında ve evin birçok bölümünde rahatlıkla kullanılabilir. Bebeklerin gelişim süreçlerinde rahat hareket etmelerini sağlar. Özgür ve güvenli bir alan oluşturarak bebeklerin her odayı keşfetmeleri konusunda konfor sunar. Aynı zamanda anne babaların da içinin rahat olmasına da yardımcı olur. Peki bu ürünler nelerdir? İşte bebek ev güvenlik ürünleri ve kullanılabileceği alanlar:

  • Bebek kameraları bebeğinizin uyku veya oyun zamanında onu uzaktan takip edebilmeniz için tasarlanmıştır. Farklı özelliklere sahip bebek kameraları da bulunur. Bu özelliklere göre kamera üzerinden bebeğinizin sesini duymanız da mümkündür. Her odaya rahatlıkla taşınabilir.
  • Priz, dolap, çekmece ve köşe koruyucuları evin her alanında kullanılması gereken güvenlik ürünleridir.
  • Yatak bariyerleri ve kapı stoperleri bebeğin odasında kullanılabilecek güvenlik önemleridir. Bebeğin sağlıklı hareket etmesi için mutlaka gereklidir.
  • Emekleme dizliği bebeğin tenine hasar vermeden emeklemesini sağlar.

Bu önlemleri alarak ve bebek ev güvenlik ürünleri kullanarak bebeğiniz için güvenli bir ortam hazırlayabilir, özgürce hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek Güvenlik Kameraları ve Bebek Telsizleri ile Ev İçi Gözetim

Civilim bebek ev güvenlik ürünleri arasında yer alan kameralar ve bebek telsizleri, ebeveynlere bebekleriyle daha yakın ve güvenli bir iletişim kurma rahatlığı sunar. Güvenlik kameraları, bebek odasını uzaktan gözlemleme olanağı tanır. Böylece anne babalar her anında yanlarında hisseder.

Bebek telsizleri ise bebek sesini dinlemek, konuşmak ve hatta müzik çalmak için tercih edilir. Bu teknolojik ürünler, ebeveynlere bebekleriyle bağlantıda kalma ve güvenli bir gözetim sağlama konusunda destek olur. Böylece ebeveynler bebekleriyle ilgilenirken ekstra konfor ve güvenlik duygusunu hisseder.

Bebek Odası Dekorasyonuna Uygun Güvenlik Ürünleri Seçimi

Bebek ev güvenlik ürünleri bebek odası dekorasyonuna uyum sağlayan tasarımlara sahiptir. Genellikle koruma ürünleri şeffaf veya beyaz renge sahip olması sayesinde her ortamda kullanılabilir. Tasarımlar üzerinde yer alan figürleri ile adeta oyuncak görünümündedir.

Ürünler, bebek odasının bütünlüğünü bozmadan güvenlik sağlama imkânı tanır. Dekorasyona uyum sağlayan renk ve desen seçenekleri arasından tercih yapmak için Civilim’i tercih edebilirsiniz. Civilim bebek güvenlik ürünlerini tercih ederek siz de şıklığı ve bebek konforunu bir araya getirebilirsiniz.

Bebeğinizin Yaşına Uygun Güvenlik Ürünleri Seçimi Nasıl Yapılır?

Bebeğinizin yaşına uygun bebek ev güvenlik ürünleri seçimi, ev içinde potansiyel tehlikeleri önlemek ve onların güvenliği için gerekir. Yürümeye başlayan bir bebek için kapı kilitleri ve köşe koruyucular önemli olabilmektedir. Ancak henüz emekleyen bir bebek için priz kapakları ve bebek kapıları tercih edilmelidir.

Bebeğin gelişim aşamasına uygun olarak seçilen güvenlik ürünleri, onların evi keşfetmelerini sağlar. Aynı zamanda da güvenli bir çevre sunar. Doğru ürün seçimi yapmak bebeğinizin yaşına ve evdeki potansiyel tehlikelere uygun olarak seçilip özenle yapılmalıdır.

Güvenlik Ürünleri ile Bebek Dostu Bir Ortamı Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Civilim bebek ev güvenlik ürünleri, bebek dostu bir ortam oluşturmak için ebeveynleri rahatlatan çözümler sunmaktadır. Priz kapakları, köşe koruyucular, bebek kapıları gibi ürünlerle evinizi güvenli hale getirebilmenize yardımcı olur.

Bebeğinizin özgürce keşfetmesini sağlarken aynı zamanda kazaların önüne geçmenize destek olur. Gelişmiş tasarımları ve kullanım kolaylığıyla Civil güvenlik ürünleri, ebeveynlere güven verir. Bebeklerin sağlıklı bir çevre içerisinde büyümelerine katkıda bulunur. Güvenliğin yanı sıra pratik çözümler sunarak bebeğinizin konforunu ön planda tutar.

Bebek Ev Güvenlik Ürünlerindeki Akıllı Teknoloji Trendleri

Civil bebek ev güvenlik ürünleri teknoloji sayesinde çeşitli imkanlar tanır. Teknolojik bu ürünler günün her saati bebeğin konforu konusunda destek olur. Anne babaların içini rahatlatan güvenlik ürünleri uzaktan takip imkanı ile her an bebeği gözetme olanağına tanır. Üstelik her alanda taşınarak rahatlıkla kullanılabilir.

Civil kalitesi ile sunulan akıllı teknoloji trendleri ile bebek ev güvenlik ürünleri birçok farklı seçeneğiyle tercih edilebilir. Bebek kameraları, telsizler dikkat çeken özellikleri sayesinde çeşitli kolaylıklar tanır. Her saat kesintisiz kullanabileceğiniz bu ürünleri tercih etmek için Civil kategorilerine göz atmanız yeterlidir.

Ev Güvenlik Ürünleri Fiyatları

Yaşam alanlarında meydana gelebilecek kazaları önlemek için bebek ev güvenlik ürünleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu ürünler genellikle uygun fiyatlarla sizlere sunulur ve fonksiyonel parçalardır. Prizler, mobilya kenarları, kapı stoperi ve dolap kilitleri bu ürünler arasında bulunur. Ufak olmalarıyla oldukça uygun fiyatlarda sizlere sunulur.

Civilim, farklı amaçlar için tasarlanan uygun fiyatlı ev güvenlik ürünlerini sizinle buluşturur. Evinizde ve yaşam alanlarınızda bebekleriniz için güvenli alanlar oluşturmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bütçenize ve güvenlik ihtiyacınıza göre seçimlerinizi yaparak bebeklerinize ferah ve güvenli yaşam alanları sağlayabilirsiniz.