Yeni

Açık Haki erkek deniz ayakkabısı çocuk 2024 ilkbahar - yaz türkiye 640299910000

149,99 TL
Yeni

Mint erkek deniz ayakkabısı çocuk 2024 ilkbahar - yaz türkiye 640299910000

169,99 TL
Yeni

Kırmızı erkek deniz ayakkabısı çocuk 2024 ilkbahar - yaz türkiye 640299910000

199,99 TL
Yeni

Lacivert erkek deniz ayakkabısı çocuk 2024 ilkbahar - yaz türkiye 640299910000

169,99 TL
Yeni

Sarı erkek deniz ayakkabısı çocuk 2024 ilkbahar - yaz türkiye

149,99 TL
Yeni

Beyaz erkek deniz ayakkabısı çocuk 2024 ilkbahar - yaz türkiye

169,99 TL
Yeni

Batik erkek deniz ayakkabısı çocuk 2024 ilkbahar - yaz türkiye

199,99 TL
Yeni

Hardal kız deniz ayakkabısı çocuk 2024 ilkbahar - yaz türkiye

199,99 TL
Yeni

Siyah erkek deniz ayakkabısı çocuk 2024 ilkbahar - yaz türkiye 640299910000

199,99 TL
Yeni

Turuncu erkek deniz ayakkabısı çocuk 2024 ilkbahar - yaz türkiye

149,99 TL
Yeni

Kırmızı erkek deniz ayakkabısı çocuk 2024 ilkbahar - yaz türkiye 640299910000

199,99 TL
Yeni

Saks Mavisi erkek deniz ayakkabısı çocuk 2024 ilkbahar - yaz türkiye

169,99 TL
Yeni

Antrasit erkek deniz ayakkabısı çocuk 2024 ilkbahar - yaz türkiye

199,99 TL
Yeni

Siyah dinozor tekstil 26-30 slip on belirtilmemiş evet

169,99 TL

Sarı unisex bebek 2023 ilkbahar - yaz türkiye kısa topuklu düz topuklu

249,99 TL

Çocuk deniz ayakkabısı çeşitleri sahilde keyifli zaman geçirirken çocuğunuzun ayağını korumak için özel tasarlanmaktadır. Tüm ürünler çocuklara uygun boyutlarda üretilir. Aynı zamanda şirin tasarımları ile çocukların ilgisini çeker. Kullanım esnasında size kolaylık sağlayan bu tasarımlar sayesinde siz de onların minik ayaklarını koruyabilirsiniz. Sahilde kumlar arasında bulunabilecek zararlı maddelerden koruma sağlayan bu ürünler pek çok ebeveyn tarafından sıklıkla tercih edilir.

Pratik tasarımı ve kolay çıkmayan yapıları sayesinde çocuklarınız için tercih edebileceğiniz modeller içerir. Terlik benzeri olan bu ayakkabı çeşitleri yürümeyi yeni öğrenmiş çocuklar için uygun bir seçenektir. Kullanım farklılığına sahip olsa da bu modellerin ikisi de pratiklik ve şık olması ile çocukların sevdiği ürünlerdir.

Erkek çocuk deniz ayakkabı çeşitleri arasından siz de dilediğiniz gibi tercih yapabilir ve çocuğunuzun ayaklarını güvenle koruyabilirsiniz. Yüzme esnasında da kolaylık sağlayan bu modeller aynı zamanda yüzerken keyifli vakit geçirmenizi de mümkün kılabilirsiniz.

Ürünlerin alt bölümünde bulunan özel yapı deniz taşı gibi rahatsız edici olabilecek maddeler sayesinde onların ayak tabanına zarar gelmesini engelleyebilirsiniz. Sahillerde eğlenirken güvenlik ve konforu ön planda tutuyorsanız bu ürünlerden mutlaka edinebilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip olan konforlu modeller arasından çocuğunuzun hoşuna giden tercih ettiği modeli seçebilirsiniz.

Erkek Çocuk Deniz Ayakkabıları

Erkek çocuk deniz ayakkabıları çeşitlerinde kullanılan tasarımlar miniklerin hoşuna gider. Pembe, mavi, sarı ve yeşil gibi etkileyici renklerin yer aldığı tasarımlar sıklıkla tercih edilir. Tasarımların bazılarında yer verilen çeşitli hayvan figürleri ayakkabılara etkileyici bir görünüm kazandırır. Sizler de çocuğunuza ayakkabı giydirmekte zorlansanız bile onun hoşuna gidebilecek tasarımlarla onu deniz ayakkabısı giymeye teşvik edebilirsiniz.

En az erkek çocuk panduf modelleri kadar kullanımı da oldukça rahat ve kolay olan pek çok model çeşidi ile çocuğunuzun zevkine hitap eden ürünü bulabilirsiniz. Cırcırtlı veya terlik tarzı olan modeller tercih ederek kullanım rahatlığına sahip olabilirsiniz. Siz de çeşitli kullanım özelliklerine sahip olan bu modeller arasından dilediğinizi seçebilir ve çocuğunuzun işini kolay hale getirebilirsiniz.

Erkek Çocuk Deniz Ayakkabı Modelleri

Erkek çocuk deniz ayakkabı modelleri çeşitli özellikleri ve tasarım şekilleri ile birbirinden ayrılır. Terlik haline gelen modeller kalın bir taban yapısına sahip olduğu için sahil ve havuz dışındaki mekanlarda da kullanmaya uygundur. Ayak tabanını güvenle koruyan bu ürünleri siz de dilediğiniz her yerde kullanılabilir.

Çocuklar için deniz ayakkabısı modellerinin bazıları ise yüzme sırasında kullanılabilmesi için çorap şeklinde tasarlanır. Bu ürünler su içerisinde ve dışında rahatlıkla kullanılabilir. Bu sebeple taban tasarımında tercih edilen materyaller kayma probleminin önüne geçmek için özel olarak tasarlanır. Kaymayı tamamen engelleyen makosen tabanlı modeller de sık sık tercih edilerek rahat bir kullanım elde edilebilir. Bu modeller erkek çocuk spor ayakkabı modelleri gibi oldukça işlevseldir.

Patik şeklinde olan ürünlerin bilek kısmında yer alan lastik ürünün sürekli ayaktan çıkmasını engelleyecektir. Aynı zamanda gün boyu rahatça kullanıma olanak sağlar. Siz de çocuklarınızın havuzda ve denizde rahat etmesini ve eğlenebilmesini istiyorsanız bu ürünlerden temin edebilirsiniz. Çocuk deniz ayakkabısı modelleri sayesinde siz de çocuğunuzun ayak numarasına uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Erkek Çocuk Deniz Ayakkabı Çeşitleri

Erkek çocuk deniz ayakkabı çeşitlerinden bazıları günün her anında kullanılabilecek stilde tasarlanır. Modeller sahip olduğu özel taban tasarımı ile çocuklarınızın rahat etmesini sağlar. Aynı zamanda onların ayak tabanlarını sert temaslardan korur.

Gün içinde nereye giderseniz gidin bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Parkta, sokakta veya sahilde kullanıma uygun olan bu modellerle siz de çocuğunuzun her daim rahat ettiğinden emin olabilirsiniz. Sıcak havalarda ayaklarının nefes almasına olanak sağlayan bu modelleri kullanarak özellikle yaz aylarında fazla rahatlık sağlayabilirsiniz.

Erkek çocuk deniz ayakkabısı çeşitlerinin tasarımında mavi, sarı veya yeşil gibi renkler ağırlıklı olarak yer alır. Eğlenceli tasarımlara sahip olan bu çeşitler aynı zamanda oldukça kolay bir şekilde giydirilebilir. Çocuklar kendi başına ürünü kolayca giyip çıkarabilir. Siz de bu eğlenceli tasarımlara sahip pratik ayakkabı çeşitleri sayesinde çocuğunuzun yaz aylarında rahat etmesini sağlayabilirsiniz. 

Birbirinden Çeşitli Erkek Çocuk Deniz Ayakkabı Seçenekleri

Erkek çocuk deniz ayakkabıları patik, ayakkabı veya terlik şeklinde tasarlanabilir. Kullanım esnasında küçüklere kolaylık sağlayan tasarımlar kolayca giyilip çıkarılabilir. Siz de çocuğunuzun kolayca kullanabileceği ürünler arıyor ve bulamıyorsanız bu pratik tasarımları değerlendirebilirsiniz. 

Erkek çocuk bot ve çocuk deniz ayakkabısı tasarımı belirlenirken modellerin sahip olduğu tüm avantajlı özellikler göz önünde bulundurulur. Sağlıklı bir şekilde gelişimi destekleyen bu modeller çocuğunuzun tabanını korur. Aynı zamanda hareket sırasında rahat etmesini sağlar.

Çocukların fizyolojik yapısına uygun şekilde tasarlanan modeller çıplak ayak geziyorlarmış gibi hissetmelerine imkân tanır. Siz de çocuğunuzun gönül rahatlığıyla eğlenebilmesini istiyor ancak güvenliğini de önemsiyorsanız bu koruyucu ve rahat ürünler edinebilirsiniz. Bu ürünlerden edinerek kayma ve düşme gibi olumsuz problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Erkek Çocuk Ayakkabısı Fiyatları

Yaz mevsimlerinde parkta, sokakta veya sahilde kullanılabilecek şekilde tasarlanan modeller avantajlı yapıları ile dikkatleri üzerine çeker. Terlik şekline gelebilen ve 2 farklı biçimde kullanılabilen çeşitler ise çocukların fazlasıyla hoşuna gider.

Hayvan figürlerine sahip şık tasarımlar da çocukların bu ürünlerden hoşlanmasını sağlar. Pratik kullanımı ve şık tasarımları ile dikkat çeken bu ürünler sahip olduğu avantajlar düşünüldüğü zaman ürünlerin fiyatının oldukça uygundur. Siz ebeveynler de bütçe dostu fiyatlar içeren bu ürünlere sahip olabilirsiniz. 

Erkek çocuk deniz ayakkabı modellerine sahip olarak ürünlerin kullanım sırasında rahatlık ve güvenliği fark edebilirsiniz. Sıcak yaz aylarında çocuklarınızın gönül rahatlığıyla eğlenebilmesini istiyorsanız bu kullanışlı ürünleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı deniz ayakkabısı modellerine göz atmak istiyorsanız siz de Civil ile pek çok ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.