19%
İnternete Özel Ücretsiz Kargo
987,00 TL 799,00 TL

Pişik Kremi dalin pişik kremi alkol içermez parfüm içermez paraben içermez çinko oksit renklendirici içermez tüp 100 ml

129,99 TL
20%
İnternete Özel

100 Ml pişik kremi minoris pişik kremi alkol içermez parfüm içermez paraben içermez renklendirici içermez sprey 100 ml

199,99 TL 159,99 TL

Pişik Kremi sudocrem pişik kremi alkol içerir parfüm içermez paraben içermez çinko oksit soydum benzoat butileh hidroksianisol (%0,008) linalil asetat sitrik asit lavanta fragnansı kortizon içermez 60 ml gri tekli 60 ml kutu

159,99 TL

Pişik Kremi 250 gr sudocrem pişik kremi alkol içerir parfüm içermez paraben içermez çinko oksit soydum benzoat butileh hidroksianisol (%0,008) linalil asetat sitrik asit lavanta fragnansı kortizon içermez 250 gr kutu

449,00 TL
30%
İnternete Özel

Bebek Pişik Kremi 110 gr ecowell pişik kremi parfüm içermez paraben içermez çinko oksit b5 vitamini ve shea yağı ayçiçeği yağı distilatı avokado perseose esansiyel lipidler phenoxyethanol içermez phthalate içermez tüp 110 gr

499,00 TL 349,30 TL

Merhem belirtilmemiş yok yok 100 gr hayır

329,00 TL

Bakım Kremi 125 gr sudocrem pişik kremi alkol içerir parfüm içermez paraben içermez çinko oksit soydum benzoat butileh hidroksianisol (%0,008) linalil asetat sitrik asit lavanta fragnansı kortizon içermez 1200 ml kutu

279,99 TL

Bakım Kremi mustela pişik kremi parfüm içermez paraben içermez lanolin provitamin b5 sls içermez renklendirici içermez koruyucu madde içermez tüp 100 ml 100 ml

349,00 TL
129,99 TL

Bakım Kremi nivea pişik kremi parfüm içermez paraben içermez lanolin provitamin b5 sls içermez renklendirici içermez koruyucu madde içermez tüp 100 ml 100 ml

249,99 TL

Krem var var yok 100 ml hayır

219,99 TL

Hassas yapıları küçük vücutlarıyla ebeveynlerin üzerine titrediği bebeklerin bakımı oldukça önemlidir. Normal bir yetişkine kıyasla derileri neme ve sıcaklığa karşı duyarlıdır. Verilen bakımlar, kullanılan ürünler ve pişik pudrası gibi uygulamalarda bunlar göz önünde bulundurulur.

Bebeklerin vücutlarına yapılan masajlar kan dolaşımını arttırarak rahatlamasına neden olacaktır. Bakımda gözden kaçan bacak araları, genital bölge, makat ve apış arası pişik olabilir. Pişik bölgenin ıslak ve nemli olmasıyla harekete bağlı cilt reaksiyonudur.

Kızarık olan pişik bölgesi bebeği rahatsız ederek huzursuz bir ruh haline neden olur. Herhangi bir bakteri ya da virüs neden olmadığı için tedavi için doktora gerek yoktur. İhmal edildiği takdirde tahriş olan bölgede mikroorganizmalar üreyebilir. Bu nedenle bebeğin cilt bakımı ve banyosu oldukça önemlidir.

Narin ve yumuşak yapıdaki vücutlarının bakımı için farklı bebek pişik kremi ve pudra kullanılabilir. Civilim, bebeklerin hassas ciltleri için farklı markalardan pişik pudrası ve bakım kremleriyle ebeveynlere hizmet verir. Kremlerin içerisinde parfüm ve paraben gibi cilde zarar veren maddeler yoktur.

Kuru ve temiz cilt üzerine ince bir tabaka şeklinde uygulanan Civilim pişik kremleri uygun fiyatlarıyla hizmet verir. Pişik kremleri içerisindeki lanolin ve Provitamin B5 bulunur. Bebeğin vücut nem dengesini sağlayan lanolin doğal bir yağdır. Provitamin B5 ise kozmetikte cildin yapısına destek veren bir üründür. SLS, renklendirici ve koruyucu katkı maddesi içermeyen pişik pudrası ve bakım kremlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bebek Pişik Kremi

Çocuklar tuvalet eğitimine kadar bez kullanır. Bezler hassas olan ciltlere zarar verebilir. Sürekli kapalı olan bölgenin hava alması engellenerek pişik gibi cilt reaksiyonlarına neden olur. Pişik, bebeğin hareket etmesine göre farklı bölgelerde gözlenebilir. Cildin kızarmasıyla başlayan pişik tahriş ve kaşıntıyla kendini gösterir ancak pişik pudrası ile bu sorunun önüne geçilebilir.

Burada ebeveynlerin yapması gereken alt değiştirirken bacak araları ve popo çevresini gözlemlemektir. Kızarıklığın olduğu bölgelere bebek pişik kremi ve pudrası uygulanmalıdır. Ayrıca banyodan sonra da bakım kremleri ve pişik pudrası sürülmelidir. Bebeğiniz için en güvenilir bakım ve pişik kremi Civilim web sitesinde bulunur.

Civilim pişik kremlerinin yanı sıra banyodan sonra güzel kokular için bebek kolonyası gibi ürünlerle de ön plana çıkar. Kolonya içeriği bebeklerin vücutlarına uygun hazırlanmıştır. Farklı markaların bebek kolonyalarını en uygun fiyatlarla müşterisine sunan Civilim oldukça beğenilmiştir.

Bebek Pişik Pudra Ürünleri

Kullanılan bebek bezleri bazen alerji ve pişiğe neden olur. Sert yapıdaki bezler bölgenin ıslak olmasından kaynaklı tahrişe neden olur. Bebeklerin huzursuz olmasına neden olan bu durum pişik pudrası ve kremleriyle çözülebilir.

Düzenli ve bebeğinizin cildine uygun verilen bakım, bu tür cilt problemlerine son verir. Pişiği önleyici maddeler farklı formlarda karşımıza çıkar. Pişik spreyi, pişik pudrası ve kremi şeklinde ayrılan ürünlerden tercihinizi yapabilirsiniz.

Bebek Pişik Kremi ve Pudra Çeşitleri

Civilim web sayfasında bebekler için pek çok kategoride ürün bulundurur. Pişik kreminden bebek ateş ölçer ve kolonyaya kadar birbirinden farklı ürün vardır. Bebekler için güvenilir hijyen ve temizlik ürünleri de en uygun fiyata hizmet verir.

Ebeveynler çocukları için en uygun bakımı vermek ister. Pişik gibi olumsuz durumlarda kullanılan bakım kremleri vitamin ve mineral içerir. Bepanthol ve Dalin gibi ünlü markaların bebek pişik pudrası oldukça güvenilirdir. Bebek pişikleri oldukça kolay bir şekilde, krem ve pudra bakımıyla iyileşebilir.

Bebeklerin immün sistemi tam gelişmediği için bu tür sorunlar ihmal edilmemelidir. Aksi takdirde bakteriler için elverişli ortam oluşabilir. Genellikle bu düzeye gelmeden pişik pudrası veya diğer bebek bakım ürünleriyle tedavi edilmesi önerilir.

Bebek Pişik Kremi İçerikleri

Bebeklerin derileri oldukça incedir. Yağ tabakası yetişkine oranla daha azdır. Dışardan gelebilecek darbelere karşı savunmasız olan bebeklerin bakımını anne-babalar üstlenir. Banyodan sonra yapılan masajlar ve hareketler bakım için önemlidir.

Çocuğunuzla güvenli bir iletişim kurmanızı sağlayan bu anlar paha biçilmezdir. Bebeğin banyosundan ve bez değişimden sonra, pişik pudrası ve kremleri gibi farklı ürünler kullanılır. Bakım kremleri ve doğal yağlar da bunlar arasında yer alır.

Bebek pişik kremi ve pudra içerisinde sitrik asit, çinko oksit ve sodyum benzoat bulunur. Pişik kremleri lavanta fragnansı da içerir. Bebeğin cildini koruyucu bir bariyerle saran maddeler nemlendirme özelliğine de sahiptir.

Doğal içeriklerden olan lavanta yağı ise kokusu ve ağrıyı azaltan içeriğiyle bebeklerin rahatını temin eder. Civilim pişik kremleri hakkında akıllara takılan sorula, ürün içeriği kısmında yer alan bilgilerle giderilebilir. Kremlerin içeriği bu kısımda detaylı olarak bulunur.

Bebek Pişik Pudra Kullanımı

Pişik için kullanılan bebek pudra ve kremi temiz bir cilde uygulanmalıdır. Bez değişiminden sonra temizlenen bacak arası genital bölgeye ince bir tabaka şeklinde sürülür. Hassas ciltlere sahip olan bebeklere yumuşak hareketlerle pişik kremi sürülmelidir.

Pişik kremi sürme işlemi, bebeğin canını yakmadan dairesel hareketlerle masaj şeklinde yapılmalıdır. Pişik bölgesi düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir. Bez değişimlerinde pişik pudrası ile desteklenmelidir. Sıcak aylarda bebeklerin daha fazla pişik olabileceği de unutulmamalıdır.

Bebek Pişiklerine Karşı Önleyici Tedbirler

Bebeklerde sıkça rastladığımız pişik sorunu cildin tahriş olmasıyla ortaya çıkar. Bebeğin hareketini kısıtlayan bu durum düzenli bakımla ortadan kaldırılabilir. Bunun yanı sıra pişik önleyici pek çok yöntem vardır.

Pişik pudrası ve bakım kremleri pişik ortaya çıkmadan önce de kullanılır. Bebek cildine uygun bebek bezi tercihi oldukça önemlidir. Kasık ve kalça aralarında oluşan pişik bölgesi sabunlu suyla yıkanmamalıdır. Düzenli olarak bebek bezi değiştirilmeli ve bölgenin havalandırılması sağlanmalıdır. Özellikle yaz aylarında artan pişik, idrarın asit yapısıyla daha kötü duruma gelebilir.

Bebek Pişik Kremi ve Pudra Fiyatlar

Civilim farklı markaları bünyesinde bulundurur. Pişik pudrası fiyatları da değişiklik gösterebilir. Tek sayfa üzerinden görebileceğiniz bakım kremlerine ulaşmak artık çok kolay. Müşterilerinin bütçesine göre tasarlanan ücretlendirmeler ile dilediğiniz ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Sadece pişik kremlerinde değil çocuk dünyasına ait farklı kategorilerden ürünlere erişebilirsiniz. Bebekleriniz ve çocuklarınız için güvenilir ürünlere ihtiyacınız varsa Civilim’i tercih edebilirsiniz.