Yeni
Ücretsiz Kargo
899,00 TL

Pembe unisex elle kontrol yok doğumdan itibaren plastik yok sabit tek yönlü bebek yok türkiye 2 kg

659,00 TL

Pembe kız 1,4 kg elle kontrol 15-20 kg yok 6+ ay plastik yok sabit tek yönlü var banyo ve mama oturağı 3 nokta emniyet kemeri bebek yok türkiye yatmaz

599,00 TL
Ücretsiz Kargo

Gri belirtilmemiş 25.5 cm belirtilmemiş belirtilmemiş hayır hayır evet

1.618,00 TL

Bebek banyo küveti, bebeklerin güvenli ve keyifli bir banyo deneyimi yaşamalarını sağlayan önemli bir üründür. Bu özel ürünler, bebeklerin rahat şekilde banyo yapmasını kolaylaştırmak için ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır. Banyo küveti modelleri, kaymayı önleyici özelliklere sahip, uygun boyutlarda ve sırt desteği ile donatılmıştır. Bahsi geçen küvetler, hem bebeklerin hem de ebeveynlerin banyo zamanını daha güvenli hale getirir.

Bebekler için üretilen bir banyo küvetinin daima dayanıklı ve işlevsel olması önem arz eder. Küvetler, kırılmamalı, yüzeyi aşınmamalı ve kesinlikle BPA içermemelidir. Bu tür kıstaslar göz önüne alınarak üretilen bebek banyo küvetleri herkesi memnun edecektir. Sizler de küvet seçimi yaparken bu tür ayrıntıları dikkate almalısınız. Neyse ki Civilim ürün skalasında yer alan tüm bebek banyo küvetleri de güvenebileceğiniz şekilde üretilmektedir.

Bebek Banyo Küveti

Bebek banyo küveti, günümüzde tüm ebeveynlerin hakkında bilgi almak istediği ürünlerin başında gelir. Civilim bünyesinde yer alan bebek küvetlerine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Her bir ürünü inceleyebilir, ardından satın alma adımlarına geçebilirsiniz. Civilim ürünlerinin tamamının kendine has bir kalitesi vardır. Bebeğinizin rahat etmesi için buradaki küvetlere mutlaka bakmalısınız. Böylelikle bebeğiniz, mutlu bir banyo deneyimi yaşamış olur.

Bebek banyo küvetlerinin yüksek kaliteye sahip malzemelerle üretilmesi çok önemli bir konudur. Bebek sağlığına zarar vermeyen aksine bebek sağlığını koruyan malzemeler gereklidir. Kalitesinden şüphe etmeyeceğiniz, uzun süre boyunca sorunsuz şekilde kullanacağınız bir banyo küveti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çeşit çeşit banyo küvetlerine buradan bakabilir, kararınızı rahat bir biçimde verebilirsiniz. Bu şekilde bebeğinizi de mutlu edebilirsiniz.

Bebek Banyo Küveti Çeşitleri

Bebek banyo küvetleri, bebeklerin eğlenceli bir banyo vakti geçirmesini sağlar. Bebeklerin yüzü güler, kendilerini iyi hissederler. Civilim bünyesinde yer alan bebek banyo küveti çeşitlerine birlikte göz atalım. Şu şekilde sıralayabiliriz:

·     OkBaby Onda banyo küveti canlı yeşil rengi ile dikkat çeker. 0-12 aylık bebekler için uygun bir üründür. Ayrıca dilerseniz küveti tamamlaması adına banyo kovası da satın alabilirsiniz. Böylelikle kusursuz bir banyo deneyimi elde edilir. Estetik açıdan da sevimli bir görüntüsü vardır. Siz de ürünün hem işlevselliğine hem de görünümüne önem veriyorsanız bu seçeneği kesinlikle tercih edebilirsiniz. Kalitesi, duruşu ve diğer özellikleri ile herkesin aklında yer eden bir üründür.

·     OkBaby Bella çift yönlü banyo küveti de 0-12 aylık bebekler için uygun olacaktır. BPA içermez ve bebeklerin cildine herhangi bir zarar vermez. PVC de içermemektedir. Hafif ve son derece kompakt bir üründür. Hızlı tahliye tıpası da bulunmaktadır. Banyo yapma işlemi bittiğinde bu tahliye tıpasını açarak suyun akmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu küvet, fitalat da içermez. Bebeklerin kendilerini daimi bir biçimde konforlu hissetmesini sağlar. Böylelikle ebeveynlerin de bebeklerin de yüzü her zaman güler.

Bebek Banyo Küveti Ürünleri

Bebek banyo küveti ürünleri ile bebeğiniz kendini her zaman konforlu hissedecek. Her biri de birbirinden kaliteli şekilde üretilen bu seçenekler sayesinde sizin de içiniz rahat edecek. Bebek banyo küvetleri ile ilişkili ürünlerden en önemlisi yıkama torbası oluyor. Bu ürün, yıkama eldiveni olarak da geçer. Bebeklerin hassas cildine uygun formatta hazırlanmıştır. Yumuşacık bir yüzeyi vardır ve ebeveynlerden de tam puan almıştır. Sevilen bir ürün olarak ilgiyi üzerine çeker.

Banyo küvetleri ile ilgili söz açıldığında akla gelen bir diğer ürün ise banyo küveti filesi olur. Bu ürün, bebeğini tek başına banyo yaptırmak durumunda kalan ebeveynler içindir. Eğer siz de bebeğinizi yalnız başınıza banyo ettirecekseniz mutlaka bir banyo küvet filesi satın almalısınız. Civilim bünyesinde bu ürüne de yer verilmektedir. İstediğiniz an incelemeye başlayabilirsiniz. Bu şekilde küveti de daha efektif kullanmak mümkün hale gelir. Herkes memnun kalır.

Bebek Banyo Küveti Seçenekleri

Bebek banyo küveti seçenekleri günümüzde sık incelenen ürünlerdendir. Özellikle Civilim ürün skalasında geniş çaplı yer tutan küvetler, ebeveynlerin işini kolaylaştırır. Banyo küvetleri sayesinde hem bebekler hem de ebeveynler rahat etmiş olur.

Bilindiği üzere bebeklere banyo yaptırmak zaman zaman zor bir işlem olabiliyor. Böyle anlarda Civilim banyo küvetleri devreye girer. Gerek yapıları gerekse kaliteleri ile adından sıkça söz ettiren bu ürünler, herkes tarafından beğeniliyor. Siz de ürünleri incelediğinizde bu kaliteyi net bir şekilde görebiliyorsunuz.

Bugüne baktığımızda ebeveynlerin bebekleri için her zaman kaliteli olan ürünleri tercih ettiklerine şahit oluyoruz. Kalite dendiği an akla Civilim bebek küvetleri geldiği için birçok kişi bu ürünlere odaklanmayı seçiyor.

Bebek banyo küvetlerinin yapısı sağlamdır ve uzun ömürlü ürünler olarak dikkat çeker. Senelerce hiçbir problem yaşamadan kullanabilirsiniz. BPA, PVC gibi zararlı maddeler de içermediği için bebek sağlığını en iyi şekilde korur. Bebeklerin hassas cildini koruyan bu ürünleri incelediğinizde o özel kaliteyi anlıyorsunuz.

Bebek Banyo Küveti Fiyatları

Fiyat, ebeveynlerin bebek ürünleri satın alırken göz önünde bulundurduğu önemli faktörlerden biridr. Bebek banyo küveti ve banyo yatağı da fiyatı oldukça merak edilen ürünler arasında yer alır. Civilim online mağazasında bulunan bebek banyo küvetlerinin fiyatı, dönemsel olarak güncellenmektedir. Fakat Civilim web sitesinde her bütçeye uygun bebek ürünleri bulmak mümkündür. Ebeveynler farklı fiyat aralıklarına sahip bebek bakım ürünlerini inceleyebilir.

Dilerseniz belirli döemlerde sunulan indirim kampanyaları takip edebilirsiniz. Bu kampanyalardan yararlanarak bebeğinizin birçok ihtiyacını karşılayabilirsiniz. İndirim kampanyaları sayesinde birçok kaliteli ürüne uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Civilim online mağazasını düzenli olarak takip ederek fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bebeğinizin büyüme sürecinde hayatınızı kolaylaştıracak birbirinden faydalı ürüne Civilim aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz.