Yukarı Git

Yeni adım atmaya çalışan bebeklere yardımcı olan bebek yürüteç, onların daha hızlı yürümesi için en büyük katkıyı sağlamaktadır. Ayakta durma kabiliyetini güvenle sağlayarak bebeğiniz için güvenle tercih edebilir ve bebeğiniz keyifle vakit geçirebilir.

Bebek Yürüteçleri Nasıl Seçilir?

Bebeğin sağlam adımlarla doğru yürümesine yardımcı olan bebek yürüteçleri seçerken, kendi standartlarınız ile belirlemiş olduğunuz özelliklere sahip kaliteli markaları inceleyebilirsiniz. Bebeğinizin yürümesiyle birlikte güvenliğinin sağlaması dikkate alarak seçeceğiniz yürüteç ile pratik adımlar atmasına yardımcı olur. Yaş grubunu dikkate alarak bebeğin beden ve kilosuna uygun tercih edebilirsiniz. Piyasada çok farklı kalitede markaların bulunduğu ürün çeşitliliği ile diğer ismi bebek örümcek yürüteç olarak da bilinir.

Yürüteç Modelleri

Bu kategoride göreceğiniz yürüteç modelleri; konuşan kaplan yürüteç, sallanır yürüteç, ilk arabam ve yürüteç ile diğer standart modeller yer almaktadır.

Konuşan yürüteç:Bebeğin hareketleri müziği, eğlenceli sesi aktive etmektedir. Bu sayede bebeğin becerilerini geliştiren fiziksel oyuna teşvik olur.

Sallanır yürüteç:Rahat hareket özelliği ile sallanarak yürüme becerisine kolaylıkla yardımcı olur.

Arabam yürüteç:Kolayca dönüştürülebilen sistemiyle rahat sürüş desteği sağlar ve dönüşen araba ile çocuğun fiziksel gelişimini destekler denge kontrolünü öğretir.

Bebek Yürüteç Fiyatları Ne Kadar?

Bebek yürüteç fiyatları,piyasada model, marka ve özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Fiyatlar 89,00 TL-599,00 TL arasında değişmektedir. Yürüteçler fonksiyonel özelliklerine göre standartlar ölçüsünde belirlenmiş fiyatlara göre belirlenir. Sitemizde sizler için yapmış olduğumuz kampanyaları takip ederek en ucuz yürüteçleri görebilir sizlerin belirlemiş olduğu fiyat standartları ölçüsünde uygun olan yürüteci satın alabilirsiniz.