Yeni
İnternete Özel Ücretsiz Kargo

Pembe 0+ ay 270 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yenidoğan akış var tekli bpa hayır evet var var

1.599,00 TL
Yeni
İnternete Özel Ücretsiz Kargo

Mavi 0+ ay 270 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yenidoğan akış var tekli bpa hayır evet var var

1.599,00 TL
Yeni
İnternete Özel

Şeffaf 0+ ay 270 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yenidoğan akış var tekli bpa hayır evet var var

499,00 TL
Yeni
İnternete Özel

Şeffaf 0-3 ay 60 ml yuvarlak uçlu silikon cam yenidoğan akış var tekli belirtilmemiş hayır evet var var

599,00 TL
Yeni
İnternete Özel

Pembe 6+ ay 180 ml belirtilmemiş silikon pp (polipropilen) belirtilmemiş yok tekli bpa evet belirtilmemiş belirtilmemiş belirtilmemiş

359,00 TL
Yeni
İnternete Özel

Şeffaf 3+ ay 270 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yavaş akış yok tekli bpa hayır evet var var

499,00 TL
Yeni
İnternete Özel

Mavi 6+ ay 180 ml belirtilmemiş silikon pp (polipropilen) belirtilmemiş yok tekli bpa evet belirtilmemiş belirtilmemiş belirtilmemiş

359,00 TL
Yeni
İnternete Özel

Şeffaf 0+ ay 270 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yenidoğan akış var tekli bpa hayır evet var var

499,00 TL
Yeni
İnternete Özel

Şeffaf 0+ ay 150 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yenidoğan akış var tekli bpa hayır evet var var

499,00 TL
Yeni
İnternete Özel

Şeffaf 0+ ay 150 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yenidoğan akış var tekli bpa hayır evet var var

499,00 TL
Yeni
İnternete Özel

Şeffaf 0-3 ay 60 ml yuvarlak uçlu silikon cam yenidoğan akış var tekli belirtilmemiş hayır evet var var

649,00 TL
Yeni 30%

Şeffaf 3+ ay 330 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) orta akış yok tekli bpa hayır evet var var

459,00 TL 319,00 TL
Yeni 37%

Sarı erkek 0+ ay tekli kiraz uçlu silikon cam 30 ml biberon standart bebek silikon yok

89,99 TL 56,99 TL
Yeni 37%

Lila erkek 0+ ay tekli kiraz uçlu silikon cam 30 ml biberon standart bebek silikon yok

89,99 TL 56,99 TL
Yeni

Pembe 0-6 ay 250 ml simetrik silikon pp (polipropilen) belirtilmemiş var 5 belirtilmemiş hayır hayır var belirtilmemiş

349,00 TL
Yeni

Mavi kız 0-6 ay 250 ml simetrik silikon cam belirtilmemiş biberon var 5 belirtilmemiş hayır hayır var belirtilmemiş

399,00 TL
Yeni

Pembe 0-6 ay 250 ml simetrik silikon cam belirtilmemiş var 5 belirtilmemiş hayır hayır var belirtilmemiş

399,00 TL
Yeni

Mavi 0-6 ay 250 ml simetrik silikon pp (polipropilen) belirtilmemiş var 5 belirtilmemiş hayır hayır var belirtilmemiş

349,00 TL
Yeni

Beyaz 225 ml pp (polipropilen) yok tekli

159,99 TL
Yeni
159,99 TL
31%

Beyaz unisex 0-6 ay tekli simetrik silikon cam 250 ml biberon standart cam yok

159,99 TL 109,99 TL
Yeni 30%

Pembe unisex 0-6 ay cam 240 ml tekli 240 ml simetrik 240 ml biberon standart bebek manuel tekli yok

299,00 TL 209,99 TL
Yeni 32%

Pembe unisex 0-6 ay cam 120 ml tekli damaklı kauçuk 120 ml biberon standart bebek manuel tekli yok

249,99 TL 169,99 TL
32%

Mavi unisex 0-6 ay tekli simetrik silikon orta akış 120 ml biberon bebek manuel tekli yok

249,99 TL 169,99 TL
31%

Kırmızı unisex 0-6 ay 125 ml tekli 125 ml yuvarlak uçlu pp (polipropilen) yenidoğan akış 125 ml biberon standart bebek plastik

129,99 TL 89,99 TL

Turuncu unisex 6+ ay cam 210 ml 210 ml silikon cam 210 ml biberon standart bebek

294,00 TL

Şeffaf unisex 6+ ay plastik 180 ml yuvarlak uçlu silikon 180 ml biberon standart bebek silikon tekli

399,00 TL
İnternete Özel

Şeffaf unisex 0+ ay plastik 270 ml 270 ml kiraz uçlu silikon pp (polipropilen) yavaş akış 270 ml biberon 0+ ay bebek

479,00 TL
İnternete Özel

Şeffaf 0-3 ay 60 ml yuvarlak uçlu silikon pp (polipropilen) yavaş akış var tekli bpa hayır evet var belirtilmemiş

289,00 TL
İnternete Özel Ücretsiz Kargo

Şeffaf unisex 0+ ay plastik kiraz uçlu silikon pp (polipropilen) yavaş akış biberon 0+ ay bebek

999,00 TL

Biberon, bebeklerin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış, özel olarak üretilmiş bir bebek bakım ürünüdür. Kaliteli plastik ya da cam malzemelerden üretilen özel tasarımlı şişelerdir. Bebeğin anne sütü ve mama ile beslenmesini kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.

Biberon, ergonomik tasarımları ve özel emzik uçları sayesinde bebeğin doğal emme refleksini destekler. Ayrıca, anne ve babalara besleme sürecini daha rahat yönetme imkanı sunar. Böylelikle hem ebeveynler hem de bebekler memnun kalır.

Bebek sağlığını ve konforunu ön planda tutan biberonlar, bebek bakımında önemli rol oynamaktadır. Kullanıcı dostu işlevleri ve hijyen standartlarına uygun tasarımlarıyla öne çıkar. Kolay temizlenebilir yapısı, biberonları pratik bir seçenek haline getirir.

Çeşitli renk ve desen seçenekleri de ebeveynlere estetik bir tercih imkanı sunar. Bebeklerin büyüme aşamalarına uygun olarak farklı akış hızlarına sahip emzik seçenekleri de vardır. Haydi gelin bu ürünlere dair daha fazla bilgi edinelim!

Bebek Biberon

Biberon, günümüzün en çok rağbet gören bebek eşyaları arasında yer alır. Yapısı, dokusu ve taşıdığı desenler ile her zaman dikkat çeken bir ürün olmuştur. Tabii burada önemli olan, kaliteli bir ürün seçmektir. O halde size biberonlar arasından seçim yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklayalım:

●       Beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünün internette yer alan kullanıcı yorumlarını okumalısınız. Ebeveynler ve bebekler bu üründen memnun kalmış mı yoksa kalmamış mı? Tek tek her bir detayı öğrenmenizde fayda var diye düşünüyoruz. Sonuçta bu bilgiler sizi en iyi ürüne yönlendirecektir.

●       Bebekler için biberonlar arasından seçim yaparken ürünün markasına da bakmalısınız. Güvenilir markaların ürünlerini satın almak, bebeğinizin sağlığı açısından oldukça mühimdir.

●       Biberonun kanserojen bileşenler içermediğinden emin olmanız lazımdır. Bebeğinizin sağlığını tehlikeye atacak malzemeler içeren biberonlardan uzak durmakta fayda vardır.

●       Fiyat konusunu es geçmek olmaz. Ürüne gerçekten hak ettiği fiyatı vermek önemlidir. Sırf pahalı diye bir üründen kaliteli olmasını bekleyemezsiniz. Öncelikle özelliklerini incelemeli, ardından uygun fiyatlı mı değil mi bir bakmalısınız. Bu şekilde daha verimli bir alışveriş yapabilirsiniz.

●       Bebeğinizin sevdiği renklere sahip bir ürün seçmelisiniz. Cıvıl Civilim renkler tercih edebilirsiniz. Böylelikle hevesle sütünü içecektir.

●       Özellikle bebek biberon aksesuarları konusunda dikkatli olmalısınız. Kaliteli bir seçim yapmakta fayda var. Aksesuarlar, bir biberonun olmazsa olmaz detayları arasında yer alır. Örneğin Civilim tarafından sunulan biberon temizleme setini inceleyebilirsiniz. Bebeğinizin biberonunu dilediğiniz zaman bu aparatla temizleyebilirsiniz. Ürünün hijyenik kalması ve bebeklerin sağlığının korunması hayli önemlidir.

Bebek Biberon Çeşitleri

Bebek biberon çeşitleri, Civilim bünyesinde yer almaktadır. İstediğiniz an incelemeye başlayabilirsiniz. Biberonların her biri de son derece kalitelidir. Bebekleri de ebeveynleri de memnun eder. Ağız bölgesi ise koku tutmaz bu nedenle bebekler iştahlı şekilde sütü içebilir. Biberonlar arasından seçim yaparken bebek biberon emzikleri ile ilgili de inceleme yapabilirsiniz. Birkaç örnek vermek isteriz:

●       Baby Soft silikon akıtmaz suluk emziği, özgün valf sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde hiçbir sıvı çeşidi biberondan akma yapmaz. Bebeklerin damak ve diş yapısına uygun şekilde üretildiği için sorun çıkarmaz. Fiziki zorlamalara karşı da tamamen dayanıklıdır.

●       Wee Baby silikon emzik ise yoğun akış özelliği ile dikkat çeker. BPA içermemektedir. Rahatlıkla sterilize edilebilir ve sağlıklı silikondan yapılmıştır. Senelere uzanan kalitesi ve deneyimi ile ilgi çeken Wee Baby ürünleri, Civilim nezdinde satışa sunulmuştur.

●       Philips Avent Y kesik biberon emziğini de unutmamak lazım. Bu ürün BPA içermemektedir. Bebekler için rahat bir kullanım sunmaktadır. Esnek bir yapısı vardır ve uzun ömürlü bir üründür.

Tutma Kolaylığı için Biberon Tasarımları

Bebekler belli bir zaman sonra biberonu kendileri tutmak ister. Böyle anlarda rahat tutabilecekleri bir biberon arayışına girersiniz. Sizlere bebekler için tutma kolaylığı sağlayan birkaç biberonu tanıtmak isteriz:

●       Wee Baby klasik kulplu PP biberon; pembe, sarı ve mavi renkleri ile ilgi çeker. Bebekler, ürünün kulplarından tutarak sütünü rahatlıkla içebilir. Ürün tam bir tasarım harikasıdır diyebiliriz. BPA içermez ve sağlıklı malzemelerle üretilmiştir.

●       Baby Soft geniş ağız kulplu PP biberon; sarı, lila, turkuaz, beyaz, kırmızı ve pembe renklerdedir. 150 ml’lik bir boyutu vardır. Kaliteli plastikten üretildiği için herhangi bir problem yaratmaz. Uzun süreli bir şekilde kullanılabilir.

●       Tommee Tippee gelişmiş antikolik biberon, mint yeşili rengi ile çok sevilir. Kulplu olmasa da kıvrımlıdır. Bu da bebekler için muazzam bir tutuş kolaylığı sağlar. Ftalat ve BPA içermemektedir. Isı algılama özelliği vardır. Böylelikle mama çok sıcaksa tüp renk değiştirecektir. Pembe rengi gördüğünüzde mamanın fazlası ile sıcak hale geldiğini görebilirsiniz. Havayı sütten uzaklaştırma işlevi de bulunur. Biberonun içerisine hava dolmaz, bebekler rahat eder. Bebeğinize bu biberondan süt vermeden önce sıcaklık kontrolü yapmayı unutmayınız. Memnuniyetle kullanabilirsiniz.

Bebek Biberon Fiyatları

Bebek bakım ürünleri arasından seçim yaparken fiyat skalasını öğrenmek istersiniz. Bu gayet normal bir meraktır. Özellikle biberon gibi her bebeğin kullanması gereken demirbaş ürünlerin fiyatı sık konu olur. Civilim bünyesinden alacağınız her biberonun kendine has işlevleri ve kalitesi olduğunu hatırlatmak isteriz. Fakat kalite arttıkça fiyat daha da uygun hale gelir. Çünkü Civilim, daima sizleri ve bebeğinizi düşünerek hareket eder.

Birbirinden özel ürünler üretir. Ürünlerin fiyat dengesi ise zaman içerisinde ekonomik durumlara göre değişiklik gösterebilir. Dönemsel indirim kampanyası süreçlerini de takip edebilirsiniz. Ancak Civilim’de ürünler genellikle indirimdedir. Dilediğiniz an uygun fiyatlı biberon modellerini inceleyerek en çok içinize sinen ürünü satın alabilirsiniz. Ürünlere dair detaylı bilgiler web sitesinde de yer almaktadır.