ÖDEME SEÇENEKLERİ

Sitemizde hiçbir şekilde kart bilgileriniz depolanmamaktadır. İşlemleriniz 128 bitlik şifrelemelerle sadece size özgü ekranlarda görünmektedir.
Yapacağınız alışverişlerin ödemesini tek çekim ile ödediğinizde tüm bankaların kartları geçerlidir.
02.01.2014 tarihinde yürürlüğe giren Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik'in 1. maddesi gereğince gıda ve kozmetik ürünleri alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Taksitli alışverişlerinizde vade farkı uygulanmaz.
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
Alışverişlerinizde banka kartı (Debit Card) kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Banka kartı ile yapılan ödemelerinizi Üç Boyutlu Güvenlik Sistemi (3D Secure) ile güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra bankanıza ait güvenlik doğrulama ekranına yönlendirilirsiniz ve karşınıza gelen ekranda cep telefonunuza gönderilen size özel şifreyi girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Uyarı: Banka kartı ile alışveriş yaparken hesabınızda en az sipariş tutarı kadar bakiye olması gereklidir. Hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda online alışveriş yapılamaz. Banka kartı ile tek seferde peşin ödeme yapılır ve ödeme tutarı banka hesabınızdan anında düşülür. Banka kartı ile yapılan ödemelerde taksit yapılmamaktadır.

Havale/EFT komisyon ücretleri bankaların kendi uygulaması olup bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.
Havale/EFT ödemelerinizde Açıklama kısmına mutlaka "Sipariş Numaranızı" eklemeniz gerekmektedir.
Ödeme tarafımıza ulaştığında gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede siparişiniz onaylanır.
Havale/EFT ödemelerinizde Alıcı ismi mutlaka "Civil Mağazacılık A.Ş" olmalıdır.
3 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişler otomatik olarak iptal edilecektir.


Hesap Numaralarımız


Banka Hesabımız;


 Banka  Akbank
 Şube  0799
 Alıcı  Civil Mağazacılık A.Ş
 Hesap No  0057112
 IBAN No  TR69 0004 6007 9988 8000 0571 12

PTT Hesabımız;


 Alıcı  Civil Mağazacılık A.Ş
 Hesap No  5989248
BKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, hızlı, kolay ve güvenli bir ödeme sistemidir. Kart sahibiyseniz BKM Express'e herhangi bir ücret ödemeden kaydolabilir; kart bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik BKM Express'in iPhone ve Android uygulamalarını kullanarak; BKM Express'e üye olabilir, Kartlarınızı ekleyebilir, Farklı bankalara ait tüm kartlara aynı uygulama üzerinden ulaşabilir, İşyerlerinin mobil uygulamaları veya siteleri üzerinden BKM Express ile alışveriş yapabilir, Dilediğiniz cep telefonu numarasına veya kart numarasına para gönderebilirsiniz.
1000 TL ye kadar olan siparişleriniz için kapıda ödeme yapabilirsiniz. 1001 TL üstü siparişleriniz için Kredi Kartı veya Havale\Eft ile ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Kapıda Ödeme sistemi içerisinde taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Siparişleriniz onay tarihinden Üç (3) İş Günü İçerisinde kargoya teslim edilecektir. Ödeme işlemleri tamamlanması ardından, sipariş ile ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Kargo görevlisi tarafından teslim edilecektir. Kapıda Nakit Ödemeler anlaşmalı olduğumuz kargo firması(lar) ile gönderilmektedir.