ÜYELİK

1- E-posta adresinizi, ve şifrenizi doğru yazdığınızdan emin olun. 2- Büyük ve küçük harf duyarlılığına dikkat edin. 3- E-posta adresinizde Türkçe yada özel karakterler bulunmamalı. (Örneğin : ç,ş,ü,ğ,ö,|<> , gibi) 4- E-posta adresinizi küçük harflerle yazmanız önemlidir. Örneğin Büyük "İ" harfi özel bir karakterdir, küçük "i" harfi geçerli bir karakterdir.
Kullanıcı bilgilerinizi, sitemize üye girişi yaptıktan sonra buraya tıklayarak yapabilirsiniz.
Bu linke tıkladıktan sonra açılan sayfada E-Posta almak istiyorum veya SMS almak istiyorum alanlarındaki onayları kaldırmanız gerekmektedir.
Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Alışveriş yapabilmeniz ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.
Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı özel kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için de üye olmanız gereklidir. Üye olduğunuzda aynı zamanda ilgilendiğiniz ama o anda stoklarımızda olmayan ürünler yeniden stoklarımıza girdiğinde otomatik olarak haberdar edilmeniz mümkün olacaktır.
Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "Üye Kayıt" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.
Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce "Üye Girişi" linkine tıklayarak giriş yapın, daha sonra Hesabım > Bilgilerim > Kullanıcı Bilgilerim sayfasından değiştirebilirsiniz.
Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, "Üye Girişi" sayfasında göreceğiniz "Şifremi Unuttum" linkine tıklayıp "Şifremiz Sıfırla" butonuna basarak şifrenizin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda sistem sizin için yeni bir şifre belirleyecek ve üye olduğunuzda kaydetmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderecektir. Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.
Üyeliğinizi iptal etmek istemeniz durumunda hesap sahibi olarak Müşteri Hizmetlerimiz'i 444 1231 numaradan arayarak onayınız dahilinde hesabınız iptal edilmektedir. İptal edilen üyelik hesapları tekrar aktif edilememektedir. Yeni üyelik oluşturmanızı rica ederiz.