DEĞİŞİM

İnternet mağazamızdan aldığınız ürünlerin değişimini, 30 gün içerisinde faturası ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca size en yakın mağazamızdan fatura ile birlikte ürünlerinizi değiştirebilirsiniz.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK HALLER


Cayma hakkı aşağıdaki hallerde kullanılamaz:

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde (Ziynet, altın ve gümüş kategorisindeki ürünler)

Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmelerde (Biberon, emzik, göğüs pedi, bebek bezi, göğüs pompası, iç çamaşırı, bikini, mayo vb. tüm hijyenik gruba dahil ürünler Jelatin, blister ya da vakumlu ambalajlı ürünlerde)

İç çamaşırları (emzirme ürünleri, hamile ürünleri, alıştırma külotları, bebek ve çocuk iç çamaşırları) yıkanmış tekstil ürünleri Gıda ürünleri (mama, içecek vs.) Koruyucu bandı olmayan hızlı tüketim ürünleri (krem, şampuan, vb. ürünler) Teşhir / fırsat köşesi reyonunda indirimli olarak satılan ve kusuru önceden belirtilen ürünler Tüm kullanılmış ürünler (satıla bilirlik özelliğinin yitirilmesinden dolayı iade ve değişim süresine uygun olsa dahi iade ya da değişimi söz konusu olmamaktadır)

Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmelerde

Tüketici tarafından ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması şartıyla maddi ortamda sunulan kitap, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelerde

Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmelerde.
Değişiminiz “Ürün değişimi ve süresi” kısmında yer alan şartlara uyması durumunda; -Size en yakın mağazalarımızdan değiştirebilirsiniz. - İnternet mağazamızdan değişim yapabilirsiniz. Bunun için şu adımları izleyiniz 444 123 1 irtibat numarasından bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. -Faturanızın 1 nüshası ile beraber üründeki problemi yazarak karşı ödemeli olarak Cumhuriyet Mahallesi Cihan Sokak No:20 Çayırova - Kocaeli adresine anlaşmalı kargo firması ile gönderiniz. -Kargonuz bize ulaştığında gerekli çalışma yapılıp, yeni ürününüzü en kısa sürede göndereceğiz.
Değişim yapmak istediğiniz ürünü tarafımıza aracı kargo şirketi ile gönderimini sağladığınız takdirde kargo bedeli Civilim.com'a ait olmaktadır. Aynı sipariş içerisinde değişim ürünü ikinci kez gönderilmesi durumunda kargo ücreti müşteriye aittir.
Değişim için gönderimini sağladığınız ürün tarafımıza ulaştığı an itibariyle değişim/iade departmanı üç (3) iş günü içerisinde işleminizi sonlandırmış olacaktır.
Size en yakın mağazamızdan fatura ile birlikte ürünlerinizi değiştirebilirsiniz.