5,0 (0)

Nuk First Choice Plus Isı Göstergeli PP Biberon150ml Pembe

Pembe unisex plastik 150 ml damaklı silikon pp (polipropilen) yenidoğan akış 150 ml biberon
Marka
Model NB1743889 / PMB

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü

  Tükendi!  

BPA içermeyen polipropilenden üretilmiştir.

Ürün üzerinde First Choice 0-6 Ay Orta Delikli Silikon Biberon Emziği bulunmaktadır.

150 ml kapasitededir.

Almanya'da üretilmiştir.

NUK sıcaklık kontrollü biberon sayesinde güvenli ve keyifli beslenme:

Ebeveynler, bebeklerinin beslenmesinden önce gıdanın ısı derecesini sıklıkla kontrol ederler. Bebeğiniz acıktığında, biberonun içindeki gıda ne çok sıcak ne de çok soğuk olmalıdır. Her zaman bebeğiniz için uygun olan gıda sıcaklığını bulmak çok kolay olmayabilir. NUK sıcaklık göstergeli biberonlar, size yardımcı olmak için özel olarak tasarlanıp, geliştirilmiştir. NUK sıcaklık kontrol göstergesi, biberondaki gıdanın sıcaklığını kontrol etmenizi sağlar. İdeal gıda sıcaklığı vücut sıcaklığına yakındır (37°C). Eğer biberondaki gıda beslenme için ideal sıcaklıkta ise gösterge mavi olacaktır. Biberondaki gıdanın fazla sıcak olması durumunda, göstergenin rengi maviden beyaza dönüşür.

Dikkat: NUK sıcaklık kontrollü biberon, size ek bir sıcaklık kontrolü sağlar. Bununla birlikte, biberondaki gıdanın sıcaklığını kontrol etmek için, bilek içinize birkaç damla damlatarak bakmanız yine de önerilir.

 

 

First Choice+ Biberon Emzikleri ile uyumludur.


0-6 AY (NO:1)

S (küçük) süt, su ve bebek çayları
M (orta) devam sütü, sıvı mama
L (büyük) daha koyu sıvı gıdalar
 

6-18 AY (NO:2)

S (küçük) süt, su ve bebek çayları
M (orta) devam sütü, sıvı mama
L (büyük) daha koyu sıvı gıdalar
 

Ağız ve cene icin doğal şekil

Annelerin göğüs uçlarının emzirme sırasında aldığı şekilden ilham almıştır. Daha yumuşak dokusu ile daha doğal emme hissi sağlar. Ortodontik yapısı sayesinde bebeklerin ağız, çene ve diş gelişimini destekler.
 

Koliği önlemeye yardımcı


Geliştirilmiş Anti-Kolik Hava Sistemi sayesinde bebeğinize daha doğal bir gıda akışı sağlar. NUK Antikolik Hava Sistemi sayesinde hava yutmaya bağlı gaz sancısını (kolik) önlemeye yardımcı olur.

Klinik olarak test edilmiştir


Özel yumuşak dokusu sayesinde biberon emziği bebeğin ağzına tam uyum sağlar. Özellikle doğal şeklinden dolayı NUK biberon emzikleri bebekler tarafından kolaylıkla kabul edilir. Özellikle hem anne göğsünden beslenen,  hem de biberonla beslenen bebekler için uygundur. Anne göğüsünden emzirmeyi olumsuz yönde etkilemez.
 

*Bilimsel araştırma: Moral et al. BMC Pediatrics 2010, 10:6.

** 205 Anne ile yapılan bağımsız araştırma, Almanya, 2018
Annelerin 99% NUK Sıcaklık Kontrollü Biberonun kolik sancısı yapmadığını belirtmiştir.

Biberon emziği ve biberon, bulaşık makinesi deterjanından zarar görebileceği için bulaşık makinesinde yıkanmamalıdır.
Plastik şişelerin ve biberonların dezenfeksiyon işleminde izin verilen 100°C azami sıcaklık derecesi (şişe üzerindeki bilgi ve uyarıya bakınız) aşılmamalıdır.Poliamid biberonları ("PA" ile işaretlenmiş) kesinlikle mikrodalga fırında ısıtmayınız.Kategorinin Çok Satanları