4,0 (4)

Naturpy Bebek Tarhanası 135 gr

6+ Ay takviye gıdaları 135 gr evet bebek çorbası
İnternete Özel

Fiyatı: 39,99 TL

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü


aturpy Bebek Tarhanası;

Naturpy Bebek Tarhanası üretiminde doğal köy ortamında mevsiminde yetişmiş besinler kullanılır. Özel kapalı alanlarda hijyenik koşullarda üretilerek, güneş görmeyen kapalı ranza sisteminde gölgede kurutma yapılır. Tamamen doğal, katkı maddesi içermeyen özel üretim ev yapımı bebek tarhanasıdır.

Naturpy Bebek Tarhanası içeriğindeki besinlerin karbonhidrat, protein, vitamin ve mineral bakımından zengin besleyici değere sahip olması nedeniyle 6.aydan itibaren bebek ve çocuk beslenmesinde önemli bir destektir.

Üretim sürecinde hamura ilave edilen yoğurtta bulunan laktik asit bakterileri fermentasyon(mayalanma) sırasında diğer besinlerin bakteri kültürü ile ön sindirime tabi tutulmasını sağlayarak tarhananın daha kolay sindirilmesini sağlar ve besleyici değerini yükseltir.

İçindekiler: Tam Buğday Unu, Taze Kırmızı Biber, Havuç, Yoğurt, Soğan, Sarımsak, Yeşil Mercimek, Kırmızı Mercimek, Ekşi Maya

Naturpy bebek tarhanası hazırlama şekli;

Naturpy bebek tarhanası hazırlamak için orta büyüklükteki bir cezveye 1 yemek kaşığı zeytinyağı 1 bardak 200 ml su koyulur(100 ml su-100 ml süt karışımı ve ya direk sütle de yapılabilir).
20 gr ( 2 yemek kaşığı) Naturpy Bebek Tarhanası ilave edilir ve istenilen kıvama gelinceye kadar karıştırılarak pişirilir. Naturpy Bebek Tarhanası çocuğunuz için hazır hale gelir. İsteğe bağlı yağsız olarak da yapılabilir.Kategorinin Çok Satanları


Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı