5,0 (0)

Present Pets Sürpriz Prenses Köpekçik

Kız elle kontrol 5+ yaş oyuncak

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü

  Tükendi!  

Sürpriz köpekçik ile tanışmaya hazır mısın?

 

O halde hangi yavru köpeğe sahip olacağını öğrenme zamanı! Sürpriz prenses köpekçik seninle tanışacağı için o kadar heyecanlı ki, kendi kendine hediye kutusundan çıkıyor!

 

Büyük gösteriye başlamak için kutunun dış katmanını aç ve hediye etiketini çek. Sevimli yavru köpek şarkı söyleyerek hevesle dışarı çıkarken, kutu anında sallanmaya başlayacak!

 

İşte karşında sevimli yavru köpekçik: Cici veya Mazie!

 

Her yavrunun patilerinde, kulaklarında, yakasında ve tacında altın detayları var. Sarkık kulakları ve süper yumuşak kürkü ile o çok tatlı!

 

Tasması takılırken ve birlikte oynarken evcil hayvanının oyuncu kişiliğini keşfet. Onu heyecanlandırmak için karnını gıdıkla!

 

Sarılmayı sever! Kafasını okşarsan, mutlu bir şekilde öpücükler ve tatlı mırıltılar çıkarır. Yavru köpeğin, onunla konuştuğunda seni tanır ve kuyruğu daha hızlı sallanır.

 

Daha eğlenceli oyunlar için oynayabileceğin pek çok farklı alternatif var. Royal Repeat; yavru köpeğin ile konuştuğunda, o havlayarak seni taklit eder. Prenses Promises; prenses yavru köpeğin belirli sayıda havlayacaktır. Sende aynı sayıda havla ve oyunu kazan.

 

100'den fazla ses ve hareket içeren Present Pets Prenses'in düğmesine bas ve başını okşa. Yavru köpeğin sana hemen bir numara yapar! Adeta gerçek bir köpek gibi sevgisini gösterir!

 

Çocuklara hayvan sevgisini, sorumluluk bilincini ve merhamet duygusunu aşılar.

 

6 x 1,5 V AAA (LR03) pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.

 

Kutu ölçüsü: 23 x 20,3 x 29,5 cm.Kategorinin Çok Satanları