Paul And Stella Kendinden Isıtmalı PP Biberon 180 ml 3-24 Ay

Unisex damaklı silikon pp (polipropilen) biberon

1,0 (1 Yorum)

Model 30012 / STD
Eski Fiyatı: 139,00 TL
Fiyatı: 89,00 TL %36 indirimli

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü


Paulandstella Almanya Sağlık Bakanlığından Özel Tasarım Ve Başarı Ödülü Almış Uluslar Arası Sanayi Ve Üretim Patentli Dünyanın İlk Ve Tek Kendinden Isıtmalı Bebek Biberonudur.
Paul and Stella kansorejen bir madde olan BPA içermez.
TÜV Rheinland tarafından test edilip onaylanmıştır.
Düşünün ki bir uçak seyahatine çıkıyorsunuz ve tam da kemerlerinizi bağladığınız, kalkışa hazırlandığınız sırada bebeğiniz acıkıverdi. Size o andan itibaren ne bir hostes yardım edebilir, ne de kalkıp sütünüzü ısıtma şansınız olabilir. Ağlama sesinin bütün uçağı sardığı bu en çaresiz anınızda hayat kurtarıcı, gelmiş geçmiş en yenilikçi ve pratik biberon Paul and Stella imdadınıza yetişecektir.

Sağmış olduğunuz anne sütünü içerisinde 8 saat muhafaza eden Paul and Stella bebek biberonu, aktif hale getirildikten 4 dakika sonra sütü vücut ısısı (36-37 derece) ayarına getirecek ve bebeğinizin karnı doyarken emme hareketiyle kalkış basıncının kulaklarda yaratacağı rahatsızlığı da alıp götürecektir.

Kablo yok, pil yok, elektrik yok. Peki bu biberon nasıl ısınıyor? Sütün  bebeğim için uygun ısıda olup olmadığını nasıl anlayacağım diye merak ediyorsanız dikkatlice okuyun : Anne sütünün veya bebek formülünün uygun ısıya test etmeden içiniz rahat bir şekilde gelebilmesinin sırrı içine yerleştirilen ıstıcı modülde. Modül içerisinde sadece su ve tuz barındırmakta. Kullanımdan evvel şarj edilen ısıtıcı modül, biberonun içine yerleştiriliyor. Aktif edildikten sonra tuz ve su kristalleşip katılaşarak ısı üretiyor ve üzerinde yer alan ısı göstergesi sayesinde bebeğinizin beslenmesi için hazır olduğunu bildiriyor. Sütün bebeğiniz için gerekli olan ısısını 1 saatten fazla koruyor.
Isıtıcı modülü kaynar su veya sterilizatörde yükleme yapılır. Bu işlemi yaparken yalıtım halkasını çıkarmanız gerekmektedir.
Silikon antikolik geniş boğazlı, süt için çene yapısına uyumlu emziği ile 3.aydan itibaren kullanabilirsiniz.

Üretim yeri: Almanya


KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI