5,0 (2)

Mycey MyFeeder Güvenli Meyve Sebze Emziği Lila

Lila kız
Marka
Model 200001-200002 / LLA

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü


 

● Bebekler taze, sağlıklı ve birbirinden lezzetli meyve ve sebzelerle ilk tanışıklıklarını Güvenli Sebze Meyve Emziği ile yaşıyorlar.

● Anneler ve dünyalar tatlısı bebekleri için`MYFeeder güvenli meyve sebze emziği; diğer MYCey ürünleri gibi annesinin bebeği Ceyla yı büyütürken yaşadığı sorunlardan ortaya çıkan bir ürün olduğu içinhayatınızın bu en özel döneminde sizin ve bebeğinizin ihtiyaç duyduğunuz desteği sorunsuz bir şekilde sağlar.
 

Hitap ettiği Yaş Aralığı : 6 - 18 ay 

Kullanım Amacı ve Faydası :

 

● MYFeeder ile bebekler taze meyve ve sebzelerin tadına varıyor.
● Boğulma riski taşımadan kendilerini besleyebiliyorlar.
● Taze meyve ve sebzeyi herkes sever. Eklenmiş tuz, baharat, şeker veya herhangi bir koruyucu madde olmadan bebeğinizin doğal lezzetleri keşfetmesini, hem de bunu kendi başına yapmasını istiyorsanız tek ihtiyacınız olan MYFeeder.
● Özel tasarımı sayesinde bebeğin eline tam oturan, menteşe, kopça, sert köşe gibi bebek içintehlikeli olabilecek parçalar içermeyen MYFeeder ile beslenme artık çok kolay ve çok doğal.
● Katı gıdalar ile artık bebeğinizin boğulma riski yok. MYFeeder ile bebeğinizi istediğiniz taze gıda ile besleyebilirsiniz.
● File sistemimiz ile her şey çok kolay. Fileyi halkaya geçirin. İstediğiniz sebze, meyve veya yiyeceği seÇin. Seçtiğiniz yiyeceği filenin iÇine atın. Sıkıca vidalayın. İşte bu kadar basit.
● File iÇine dilerseniz buz veya donmuş meyve koyun, mükemmel bir diş kaşıyıcınız olsun.
● Bebeğinizin kesici dişleri çıktığında MYFeederı daha da fazla kullanacaksınız. Yiyecekler önce çiğnenmeli, sonra yutulmadır.
● Ama sadece ön dişleri çıkmış bebekler sadece ısırır ve kopardığı parçayı yutar.
● MYFeeder bebeklere bir parça koparıp yutmaya çalışmak yerine çiğnemeyi öğretir, boğulma riskini azaltır. MYFeeder ile bebeğinize sunabileceğiniz yiyecekler sınırsızdır.
● Dilediğiniz zaman temiz ve güvenli file kullanabilmeniz içinher zaman yedek file bulundurunuz.

 

Temizlenme Özellikleri :
Her kullanımdan sonra bir küçük fırça (mesela diş fırçası) yardımı ile sabunlu su ile yıkayıp durulayınız.

 

Markanın ait olduğu ülke: Türkiye
Üretim yeri: TürkiyeKategorinin Çok Satanları