4,0 (3)

Multimalt %100 Malt ve Hurma Suyu 250 ml

250 Gr evet takviye gıdaları

Fiyatı: 29,99 TL

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü

Multimalt Çok Al Az Öde! 6 AL 5 ÖDE - 12 AL 10 ÖDE - 18 AL 15 ÖDE - 24 AL 20 ÖDE Fırsatı Kaçırma!

Multimalt Alkolsüz %100 Malt ve Hurma Suyu

%100 arpa maltı.
Hurma konsantresi (%100 meyve suyu oranı)
İlave şeker içermez.
Alkol içermez.
Koruyucu ve renklendirici içermez.


Bugüne dek, tam bir dengi ya da eşi üretilememiş olan anne sütü, ilk altı aylık dönemde bebeğin sağlıklı bir gelişimi için gerekli olan tüm besin öğelerini barındıran mucizevi bir besindir. Diğer hiçbir besin öğesinde olmayan mucizevi bir dengeye sahip olan anne sütü, bebek gelişimi sürecinde bebeğin ihtiyaçları doğrultusunda yapısı değişen bir besindir. Bu yönüyle, yaşayan besin olarak da adlandırılır. Anne sütünün bu eşsiz besleyici özelliklerinden ötürü emzirme döneminin uzun olması bebeğin gelişimi açısından daha faydalıdır. Multimalt, içerdiği malt ve hurma suyu nedeniyle, bu sürenin uzamasına yardımcı olur.

 

Malt ve hurma kullanarak geliştirdiğimiz Multimalt malt içeceği, malt içeceklerin başarısını bir adım öteye taşımaktadır. Doğanın bir mucizesi olan hurma meyvesi, hem gebelikte hem de emzirme döneminde anneye fayda sağlayan bir besindir. Oksitosin hormonu benzeri bir bileşene sahip olan hurma, doğumu kolaylaştırma ve emzirme döneminde anne sütünün arttırıcı etki göstermesiyle ön plana çıkmaktadır. İçeriğindeki demir ile kansızlığa iyi gelen, beta-karoten üretimine sağladığı destek ile hafızanın güçlenmesine yardımcı olan ve önemli bir folik asit (B9) kaynağı olan hurma bitkisi, anne sütü arttırıcı etkisiyle de ön plana çıkmaktadır. Buna ek olarak, anne karnında bebeğin sağlıklı gelişimi için hurma meyvesinin tüketilmesi tavsiye edilir. Malt bitkisi ve hurmanın mucizesini bir araya getiren multimalt, emzirme döneminde anne sütünün kesintisiz ve verimli bir şekilde üretilmesine yardımcı olur.

 

Multimalt yalnızca %100 Arpa Maltı ve Hurma içerir. Bu iki doğal ana bileşenin su ile karıştırılarak pastörize edilmesi vasıtasıyla üretimi gerçekleştirilmektedir.
Multimalt ilave şeker içermez. İçeceğin tadındaki şekerlilik, muhtevasındaki hurma meyvesinden gelmektedir.
Şeker, lif ve proteinin yanı sıra; Potasyum, sodyum, magnezyum ve kalsiyum başta olmak üzere pek çok mineral ve C, B1, B2 ve A vitaminlerini içerir.


Kullanım Tavsiyesi

İlave şeker içermediğinden, içimi kolay olan Multimalt emzirme döneminde günde 3-4 adet tüketilebilir.
Serin yerde muhafaza edilmesi ve soğuk olarak tüketilmesi önerilir.
1 adet Multimalt 250 ml’dir.


Bu Ürünü İçeren Avantajlı Set Ürünleri

17%
İnternete Özel
179,94 TL 149,94 TL
17%
İnternete Özel
359,88 TL 299,88 TL
17%
İnternete Özel
539,82 TL 449,82 TL
17%
İnternete Özel
719,76 TL 599,76 TL

Kategorinin Çok Satanları


Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı