Minoris Baby Organik El, Yüz, Vücut Nemlendirici 200 ml

Bakım Kremi

5,0 (0 Yorum)

Marka Minoris
Model 1050
Eski Fiyatı: 134,99 TL
Fiyatı: 89,99 TL %33 indirimli

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü


Minoris Baby yüz ve vücut nemlendirici krem Minoris Organik Kimya Ar-Ge laboratuvarlarında geliştirilmiş en az bebekleriniz kadar masum bir üründür. Aşırı güneş ya da soğuk, kuru havalar nedeniyle nemini kaybetmiş cilde nem takviyesi yaparak yeniden nemli ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. Organik nemlendirici etkiye sahip bitki özleri sayesinde cilde zarar vermeden bakım yapar. Her gün kullanım için uygundur.

Minoris Baby organik yüz ve vücut nemlendirici krem gül, aloevera, calendula ve papatya özleri gibi nemlendirici ve bakım etkisi yüksek bitkileri içeriğinde barındırır. Nem etkisinin yanında ciltte hasar görmüş bölgeleri onarır. Tüm cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer sağlar. Bu sayede dış etkenlere karşı da hafif bir koruyucu görevi görür.

Minoris Baby organik nemlendirici içeriğinde hiçbir kimyasal ürün barındırmaz. Klasik nemlendiricilerde denk gelebileceğiniz parafin, sls, sles, benzil alkol, sorbik asit, sitrit asit ve benzeri hiçbir kimyasal içermez. Detaylı içerik listesini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Minoris Baby organik yüz ve vücut nemlendirici kullanımı: El, yüz ve tüm vücut için her gün kullanıma uygundur. İhtiyaç duyduğunuz bölgeye, ihtiyaç duyduğunuz anda masaj yaparak cilt tarafından emilmesini sağlayın.

Çocukların ulaşamayacağı, yüksek yerde saklayın. Isı ve ışıktan uzak tutun. Ürünü göz çevresine uygulamaktan kaçının, göz ile teması durumunda bol su ile yıkayın. İçerikte yer alan maddelerden birine hassasiyet mevcut ise kullanmayınız.


Ürün İçerik Listesi: **Aloe Barbadensis Leaf Water, **Rosa Damascena Flower Water, **Calendula Officinalis Flower Water, *Sodium PCA, *Xanthan Gum, ** Chamomilla Recutita Flower Extract, *Xylityl Sesquicaprylate. (**Organic Ingredient, *Cosmos approved Ingredient)Markanın ait olduğu ülke: Türkiye
Üretim yeri: Türkiye

KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI