5,0 (1)

Mamajoo Yumuşak Uçlu Damlatmaz Eğitici Bardak 270ml /Mor

Mor unisex 6+ ay plastik pp (polipropilen)

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü

  Tükendi!  

Mamajoo Kulplu Eğitici Bardaklar, bebeklerin biberondan bardağa kolayca geçerek içmeyi öğrenmesine yardımcı olmak için tasarlanmış olup, bebek sağlığı ön planda tutularak BPA içermeyen yüksek kaliteli ham maddelerden üretilmiştir. Mamajoo Kulplu Eğitici Bardaklarda bulunan anti-kolik valf sistemi, bardağın içindeki havayı dışarı atmaya yardımcı olarak bebeklerde gaz oluşumu riskini azaltır. Ters veya yana yatık olduğunda bile akıtmaz ve sızdırma yapmaz. Böylece, evde veya ev dışında özellikle yolculuk sırasında da pratik bir kullanım olanağı sağlar.

Ürün Avantajları:
Mamajoo Kulplu Eğitici Bardak, minik ellerin rahatça kavrayıp tutabileceği şekilde tasarlanmış ergonomik kulpu sayesinde bebeğinizin tek başına içmeye alışmasını destekler.
Eğitici Bardağın yumuşak ucu esnek ve bebeğinize uygun sıvı akışını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Hem bardak hem de bardak ucu, bebeğinizin sağlığı ön planda tutularak yüksek kaliteli, BPA içermeyen, gıdaya uygun maddelerden üretilmiştir.
Eğitici Bardak’ta bulunan anti-kolik valf sistemi, bardağın içindeki havayı dışarı atarak bebeğin hava yutma riskini azaltır.
Mamajoo Kulplu Eğitici Bardak, çalkalandığında veya yana yatık olarak bırakılsa bile akıtmaz ve sızdırma yapmaz.

Temizlik ve Bakım:
Mamajoo Kulplu Eğitici Bardak, bulaşık makinesinin üst rafında veya sabunlu suyla elde yıkanabilir ve Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız.

Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye
Üretim Yeri: Türkiye

Paket İçeriği:
1x %0 BPA PP Bardak
1x %0 BPA Bardak Kapağı
1x %0 BPA Eğitici Kulp
1x %0 BPA Silikon Yumuşak Bardak Ucu

Uygun Olduğu Avrupa Standardı: EN 14350
Kullanım Yaşı: 9 ay+

 Kategorinin Çok Satanları