5,0 (0)

Mamajoo Beslenme Kaşığı Ve Saklama Kutusu 6+ Ay Beyaz

Beyaz unisex 6+ ay

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü

  Tükendi!  

Mamajoo Mama Kaşıkları, bebek sağlığı ön planda tutularak ISO 9001 belgeli üretim tesislerimizde en son teknoloji ile Avrupa Birliği standartlarına ve gıdaya uygun BPA içermeyen yüksek kaliteli hammaddeden üretilmiştir.
Mamajoo Mama Kaşıklarının ergonomik uzun sapı rahat bir tutuş ve en derin kavanozlarda da kullanmak amacıyla tasarlanmıştır.
Ayrıca kaşık sapının arka ucunda bulunan destek bölümü kaşığın tabağın içine kaymasını engellemek için özel tasarlanmıştır.
Yuvarlatılmış hatları ve bebek anatomisine uygun kaşık ucu ise minik ağızlara göre şekillendirilmiştir.
Mamajoo Mama Kaşıkları, steril edilebilir saklama kutusu ile birlikte ambalajlanmıştır.
Böylece evde veya dışarıda kaşığı hijyenik olarak saklamak ve taşımak için anne-babalara pratik ve ekonomik bir çözüm sunulmaktadır.
  Avantajları: 
Mamajoo Mama Kaşığının uzun ve ergonomik sapı, geniş ağızlı biberon veya derin kavanozlardan bebeğinizi rahatça beslemenizi sağlar.
Mamajoo Mama Kaşığının büyüklüğü ve yuvarlak hatlı ucu, bebeklerin anatomisi gözetilerek ağızlarına uygun olarak tasarlanmıştır.
Kaşığın arka ucundaki destek bölümü,kaşığın bardak ve tabak kenarlarına tutunup tabak içine kaymasını engellemek için tasarlanmıştır.
Mamajoo Kaşık Saklama kutusu, Mamajoo Mama Kaşığına uygun formu ve pratik kilit sistemiyle kaşığı kullanmadığınız zamanlarda hijyenik bir biçimde saklamak için en ideal çözümdür.
Mamajoo Mama Kaşığı, pratik kullanım için esnek ve aynı zamanda son derece dayanıklı tasarlanıp üretilmiştir.

Temizlik ve Bakım: Mamajoo Mama Kaşıkları ve Saklama Kutuları bulaşık makinesinin üst rafında veya elde sabunlu suyla yıkanabilir ve Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir.
Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız.
 

Markanın Ait olduğu Ülke: Türkiye
Üretim yeri : Türkiye


Kategorinin Çok Satanları