5,0 (0)

Cuski Çok Amaçlı Muslin Bezi Çizgili Mavi 0-24 Ay

Mavi erkek

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü

  Tükendi!  

İngiltere'de defalarca en iyi bebek ürünü ödülü kazanmış olan Cuski artık Türkiye'de.
 
Muslin bezlerinin içinde en büyük ölçülerde üretilmiş olan Cuski Swandoodle sadece bebeğinizi kundaklamak için değil emzirme ve gaz çıkarma önlüğü, battaniye, havlu, şal, araba örtüsü ya da çocuk arabanızın üstüne sererek rüzgar, güneş vs korumak için kullanılabilir.
 
Organik Bambu
 Cuski Great Swandoodle özel bamboo pamuğundan yapılmıştır. Hızlı emiciliğe sahip olan bamboo hem anti-bakteriyel hem de eco-friendly bir üründür. Bambu pamuğundan yapılan bebek kıyafetleri doğal anti-bakteriyel özelliği dolayısıyla alerjik reaksiyonlara neden olmaz.
 
Bambu pamuğu diğer bezlere göre 60% kadar daha fazla su emer. Bu sebeple hem muslin bezi olarak hem de havlu olarak kullanılabilir.
 
Nefes alabilen özelliğe sahip olduğundan bebeklerinizi terletmez. Termo özelliği sayesinde vücut ısısını korur ve soğuk kış aylarında sıcak tutar. Bu yüzden bebeğiniz için hem yaz hem de kış aylarında ideal olarak kullanılır.
 
Bambu ağaçlara göre 35% daha fazla karbondioksit emer. Bu nedenle daha fazla bambu üretimi karbondioksit seviyelerini düşürmek ve global ısınmaya karşı mücadeleye yardım etmek için teşvik edilmelidir.
 
Ürün boyutu: 140cm x 140cm.Kategorinin Çok Satanları