5,0 (0)

Barbie Chelsea'nin Yeni Karavanı Pembe

Pembe kız elle kontrol barbie 3+ yaş tekli oyuncak 3+ yaş çocuk sezonsuz 950300990000 çin
Ücretsiz Kargo
İnternete Özel

%20İndirimli
Eski Fiyatı:1.399,00 TL
Fiyatı: 1.119,20 TL

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü


Barbie Chelsea'nin Yeni Karavanı ile çocuklar, Chelsea bebek ve iki hayvan dostuyla birlikte hayal gücü dünyasında keşfe çıkabilir! Araç açıldığında, mutfak da dahil altı oyun alanı içeren bir oyun setine dönüşür. Aracın ön panelini açarak bir yemek alanına ve çatıyı açarak tümü pakete dahil Chelsea bebek ve iki hayvan dostu için yataklar içeren bir yatak odasına dönüştürün. Çocuklar aracın çatısını ters çevirip suyla doldurarak havuz başında hikayeler oluşturabilir ve hayal güçlerini besleyebilir. Aralarında bir ağaç, hamak ve daha fazlasının bulunduğu 14 ek parça, kamp ateşinin başında türlü masallara ilham verir. Sınırsız eğlence içeren bu çok yönlü kamp oyuncağı, özellikle macerayı ve doğayı seven 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Çocuklar, havalı bir kamp alanına dönüşen Barbie Chelsea'nin Yeni Karavanı ile Chelsea ve iki hayvan dostunu seyahate çıkarabilir.
Aracı açıp kamp alanına dönüştürün, çatıyı ters çevirip havuzu hazırlayın ve güneş altında keyifli vakit geçirmek için ağacı yerleştirip hamağı kurun!
Araç ön panelini açarak yemek alanına dönüştürün ve çatı üzerindeki yatak odasında yıldızları izleyerek uykuya dalın. 14 temalı parça hayal gücüne ve hikaye anlatımına ilham verir!
Chelsea, sevimli köpeği ve tavşanıyla eğlenceli bir yolculuğa çıkıyor! Kamp ateşi, gitar ve hem Chelsea hem de hayvan dostları için yiyecekler gibi aksesuarlarla oyun fırsatlarını artırın.
Gitme zamanı geldiğinde, çocuklar karavanı kapatıp bir sonraki maceraya doğru yola çıkabilir.
Çok sayıda parça ve eğlence olanağıyla bu Chelsea'nin Yeni Karavanı, özellikle doğayı keşfetmeyi seven 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.Kategorinin Çok Satanları


Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı