5,0 (0)

Barbie Büyük Şehir Büyük Hayaller Serisi Brooklyn Bebeği GXT04 Siyah

Siyah kız elle kontrol 3+ yaş oyuncak

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü

  Tükendi!  

Çocuklar; Barbie'nin Büyük Şehir, Büyük Hayaller serisinden ilham alan bebeklerle şehir ışıkları altında veya ışıltılı sahnelerde etkileyici sahne performanslarını canlandırabilir. Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz tarzına spor bir hava katan Barbie Brooklyn Bebek, gümüş rengi ışıltılı panele sahip ekose desenli bluz ve vinil etek giyiyor. Örgülü uzun saçlarına, tepede bir topuz ve bebek saçı kakülleriyle modern bir tarzda şekil vermiş. Pembe botları ve uyumlu bel çantası ise şık stilini tamamlıyor. 3 yaş ve üzeri çocuklar, Barbie'nin Büyük Şehir, Büyük Hayaller serisinden ilham alan bebekler ve oyun setleriyle en sevdikleri anları yeniden yaşamaya ve kendi muhteşem maceralarını hayal etmeye bayılacak. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Barbie: Büyük Şehir, Büyük Hayaller serisinden ilham alan bebeklerle Barbie ve arkadaşlarının muhteşem maceralarına siz de eşlik edin.

Bebeğin, gümüş rengi ışıltılı panele sahip ekose desenli bluzu ve vinil eteği pakete dahildir.

Rahat pembe botları şehri keşfetmek için idealdir. Botlarıyla uyumlu bel çantası ise şık tarzını tamamlar.

Tepede bir topuz ve dikkat çekici bebek saçı kakülleriyle şekillendirdiği örgülü uzun saçları ile son derece modern görünüme sahiptir.

3-7 yaş arası çocuklar, klasikleşmiş tarza sahip bu bebekle oynarken şehrin ışıkları altında veya parıltı sahnelerde geçen her hikayeyi canlandırabilir.

Çocuklar, diğer Barbie: Büyük Şehir, Büyük Hayaller bebeklerini de koleksiyonlarına ekleyerek en sevdiği anları canlandırabilir veya kendi muhteşem maceralarını hayal edebilir.

Ürün ölçüsü: 30 cm.

Kutu ölçüsü: 10 x 5,5 x 32,0 cm.Kategorinin Çok Satanları