5,0 (4)

Philips Avent SCF376/11 Ultra Air Gece Emziği 0-6 ay Pembe

Pembe unisex 0-6 ay yuvarlak uçlu silikon emzik

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü

  Tükendi!  

Philips Avent Ultra Air Night 2'li Silikon Emzik 0-6 Ay Bebeğinizi, cildinin nefes almasını sağlayan ve geceleri kolayca bulabileceğiniz bir emzikle yatıştırın.
Ultra air gece, hassas ciltleri yumuşak ve kuru tutmak için ekstra büyük hava deliklerine ve karanlıkta parlayan bir düğmeye sahiptir.
Böylece ışıklar kapalıyken bile emziği görebilirsiniz.
Hassas cildin nefes almasını sağlar Ekstra büyük hava delikleri bebeğinizin cildini nazikçe havalandırarak yumuşak ve kuru tutar.
Cildi tahriş etmez Ultra air, maksimum rahatlık için hafif katman ve yuvarlak köşeler ile tasarlanmıştır.
Işıklar kapalıyken bulması kolaydır ultra air'ın karanlıkta parlayan düğmesi sayesinde bebeğinizin emziğini ışıkları açmadan kolayca bulabilirsiniz.
Rahatlık hissi için ideal dokuultra air emziğin, ipeksi yumuşaklığa sahip emziği de dahil tüm unsurları hafiflik ve rahatlık sunmak için tasarlanmıştır.
Dünya genelinde bebeklerin favorisiAnnelere bebeklerinin dokulu silikon emziklerimize nasıl tepki gösterdiğini sorduk ve bebeklerin ortalama %98'inin Philips Avent ultra soft ve ultra air emziklere alıştığını öğrendik.
Damağın, dişlerin ve diş etlerinin doğal şekline uyum sağlar damağın, dişlerin ve diş etlerinin doğal şekline uyum sağlayan simetrik emzik ile bebeğinizin ağız gelişimini destekleyin.
Temizleyin ve kullanışlı kabında saklayın ultra air seyahat kabı sterilizatör olarak kullanılmak üzere iki katına çıkar; kaba bir miktar su ekleyerek mikrodalga fırına yerleştirmeniz yeterlidir.
Sonraki kullanım için temiz olacağı konusunda içiniz rahat olsun. Karanlıkta parlayan düğme ile Ortodontik ve BPA İçermeyen2'li paketYaş Aralığı:0-6 ayKategorinin Çok Satanları