13%
İnternete Özel

Mavi unisex 0-3 kg elle kontrol pamuk 0-13 kg 12 kg 6+ ay 2 yıl plastik 72x15x60 cm 10 tek yönlü var yatmaz yürüteç bebek yok

799,00 TL 699,00 TL
13%
İnternete Özel

Pembe unisex 0-3 kg elle kontrol pamuk 0-13 kg 6+ ay 2 yıl 10 tek yönlü var yatmaz yürüteç bebek yok türkiye

799,00 TL 699,00 TL
14%
İnternete Özel
699,00 TL 599,00 TL
11%
İnternete Özel Ücretsiz Kargo
949,00 TL 849,00 TL
Ücretsiz Kargo

Kırmızı unisex 0-3 kg elle kontrol pamuk 0-13 kg 6+ ay 2 yıl plastik 72x15x60 cm yok 10 tek yönlü var yatmaz yürüteç bebek türkiye

899,00 TL
18%

Pembe unisex 0-3 kg elle kontrol 0-13 kg 6+ ay 2 yıl 10 çift yönlü var yatmaz yürüteç bebek yok

849,00 TL 699,00 TL
Ücretsiz Kargo

Kırmızı unisex 0-3 kg 12 kg 6+ ay 2 yıl 10 çift yönlü var yatmaz yürüteç bebek yok

1.099,00 TL
Ücretsiz Kargo

Pembe kız 0-3 kg 0-13 kg 6+ ay 2 yıl 10 çift yönlü var yatmaz yürüteç bebek yok

1.099,00 TL
13%
İnternete Özel

Gri unisex 0-3 kg 0-13 kg 6+ ay 2 yıl 10 çift yönlü var yatmaz yürüteç bebek yok elle kontrol pamuk türkiye

799,00 TL 699,00 TL

Sarı unisex 5 kg elle kontrol pamuk 12 kg 6-24 ay 2 yıl yok sabit tek yönlü var yatmaz salıncak bebek türkiye

449,00 TL
25%
Ücretsiz Kargo

Pembe unisex 0-3 kg elle kontrol 0-13 kg 6+ ay 2 yıl 10 çift yönlü var yatmaz yürüteç bebek yok

1.199,00 TL 899,00 TL
18%

Kırmızı unisex 0-3 kg 0-13 kg 6+ ay 2 yıl 10 çift yönlü var yatmaz bebek yok

849,00 TL 699,00 TL
18%

Sarı unisex 0-3 kg elle kontrol 0-13 kg 6+ ay 2 yıl 10 çift yönlü var yatmaz yürüteç bebek yok

849,00 TL 699,00 TL
18%

Mavi unisex 0-3 kg elle kontrol 0-13 kg 6+ ay 2 yıl 10 çift yönlü var yatmaz yürüteç bebek yok

849,00 TL 699,00 TL
Ücretsiz Kargo

Pembe kız 0-3 kg elle kontrol pamuk 0-13 kg 6+ ay 2 yıl plastik 72x15x60 cm 10 tek yönlü var yatmaz yürüteç bebek yok

999,00 TL
Ücretsiz Kargo

Mavi unisex 0-3 kg 0-13 kg 6+ ay 2 yıl 10 çift yönlü var yatmaz yürüteç bebek yok

1.499,00 TL
Ücretsiz Kargo

Kahverengi unisex 0-13 kg yürüteç bebek 4,5 kg

1.499,00 TL

Bebeklerin yürümeye başlama süreci, ebeveynler için en önemli anlardan biridir. Ebeveynler bu süreci, minikleri için daha kolay bir hale getirmek isteyebilir. Bu noktada bebek yürüteç ürünleri devreye girer.

Bebek yürüteçleri, yürümeyi öğrenme sürecinin daha konforlu ve eğlenceli bir şekilde geçmesine yardımcı olur. Oldukça işlevsel olan yürüteçler, bebeklerin eğlenceli bulduğu tasarımları ve işlevsel özellikleri ile dikkat çeker.

Yürüteçler sayesinde bebekler ayakta durma ve yürüme becerilerini geliştirebilir. Bebekler için bir mobil destek görevi gören bu ürünler, tekerli bir tasarıma sahiptir. Bebekler, yürüteçler aracılığıyla çevrelerini keşfedebilir ve hayatlarının ilk deneyimlerini edinmeye başlayabilir.

Bebeklerinin dünyayı keşfetmeye başlamasını isteyen ebeveynler için yürüteçler, benzersiz bir yardımcı görevi görür. Ebeveynler doğru ürünü tercih ederek, bebeklerinin yürüme sürecini daha bilinçli bir şekilde yürütebilir.

Yürüteç ürünleri, bebeklerin kas gelişimini destekler. Ayrıca yürüteçler sayesinde bebeklerin bağımsızlık duyguları gelişir. Böylece bebekler, kendi başlarına dünyayı keşfetmenin tam anlamıyla ilk adımlarını atmış olur.

Civil bebek yürüteç modelleri birçok farklı renk ve interaktif tasarım seçeneği ilk dikkat çeker. Bebeklerin dikkatini çekmek için renkli yürüteç seçenekleri tercih edebilir. Böylece bebeklerin öğrenmeleri eğlenceli bir şekilde teşvik edilmiş olur.

​Bebek Yürüteç

Bebek yürüteçler, minik neşenizin ilk adımlarını atmaya başladığı süreçte büyük bir öneme sahip olan ürünlerdir. Yürüteçler, bebeklerin yürümeyi öğrenme süreçlerinde denge kurabilmelerine yardımcı olur. Bu ürünlerin bebeklere yürüme konusunda yardımcı olma dışında işlevleri de bulunur.

Bebekler yürüteçler sayesinde keşfetme yeteneklerini geliştirebilir. Çünkü yürüteçler bebeklerin çevreleri ile daha iyi bir şekilde etkileşime geçmesini sağlar. Yürüteç ürünleri ile bebekler ev içerisinde daha kolay bir şekilde gezinebilir.

Ek olarak, bebek yürüteçleri bebeklerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunur. Bu anlamda en önemli araçlardan biri olan yürüteçler, bebeklerin güvenli bir şekilde ilk adımlarını atmasına yardımcı olur. Bu sebeple yürüteçler, her bebek sahibi olan çiftin satın almak isteyebileceği bir ürün olarak karşımıza çıkar.

Yürüteçler, bebeklerin ilk adımlarına eşlik eden ürünlerdir. Aynı zamanda işlevsel özellikleri ile bebeklerin hareketliliğini teşvik eden önemli araçlardır. Bebekler yürümeyi öğrenme döneminde dengelerini kurma ve koruma noktasında oldukça zorlanabilir.

Bebek Yürüteç Modelleri

Bebek yürüteç ürünleri, ebeveynlerin en önemsediği ürünlerden bir tanesidir. Bunun sebebi bu ürünlerin, hem bebekler hem de ebeveynler açısından birçok kolaylık sunmasıdır.

Bebekler doğaları gereği sürekli meraklı bir duygu durumu içerisinde olur. Çünkü bebekler, çevrelerini tanımaya başlamak ve yeni geldikleri dünyayı keşfetmek ister.

Fakat bebeklerin bu merak duygusu, fiziksel gelişimlerinin yeterli düzeyde olmaması sebebiyle zarar görebilir. Yürüteçler tam olarak bu sorunu en aza indirmeye yarar.

Yürüteçler sayesinde bebekler ulaşmak istedikleri noktalara daha kolay bir şekilde gidebilir. Bebekler yürüteç yardımı ile doğdukları evi yürüyerek gezme ve keşfetme fırsatı yakalar.

Ebeveynler için ise yavrularının zorlandıklarını görmek zor bir süreç olabilir. Bir yürüteç yardımı ile ebeveynler, bebeklerinin daha az zorlanarak yürümeyi öğrenmelerine katkıda bulunabilir.

Denge kurmak, yürümeyi öğrenme sürecinde bebeklerin en çok zorluk yaşadığı alanlardan biridir. Yürüteçler ile bebekler zorlanmadan denge kurabilir ve kendi başlarına etraflarını inceleyebilir.

Bebeğinizin İlk Adımlarına Eşlik Edecek Yürüteç Çeşitleri

Civil bebek yürüteç çeşitleri, farklı tasarımları ve renkleri ile öne çıkar. Civil, birbirinden çeşitli özelliklere sahip yürüteç modelleri ile ebeveynlere geniş bir seçim olanağı sunar.

Farklı tasarım, model, renk ve özelliklere sahip yürüteç seçenekleri arasından seçim yapmak istiyorsanız, Civil websitesini ziyaret edebilirsiniz. Popüler seçeneklerden biri olan kornalı yürüteç satın alarak bebeğinize eğlenceli anlar hediye edebilirsiniz.

Ön kısmında oyuncak aktiviteleri yer alan kornalı yürüteçler, 12 kg'a kadar olan çocukları taşıyabilir. Bu yürüteçler desenli bir oturma bölümüne sahiptir. Böylece bebeğiniz ilgisini yürütece yönlendirmek oldukça kolay bir hale gelir.

Melodili yürüteçler ise bu kategorinin öne çıkan diğer ürünlerinden bir tanesidir. Müzik özelliğine sahip bu seçenekler bebeklerin eğlenirken öğrenmesini sağlar. Yürüteçlerde yer alan oyuncaklar bebeklerin eğlenceli vakitler geçirmesine imkan sunar. Bu sayede ebeveynler bebeklerinin yürüme becelerini geliştirirken eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilir.

Müzikli yürüteç çeşitleri, bebeklere zengin bir duyusal deneyim kazanma fırsatı verir. Sesli özellikler bebeklerinin duyusal algılarını geliştirmelerine yardımcı olur. Bebekler yürümeyi öğrenirken yürüteçlerin interaktif özellikleri sayesinde çevrelerini daha etkili bir şekilde keşfedebilir.

En Kaliteli Bebek Yürüteç Seçenekleri

Yürüteç ürünleri bebeklerine fiziksel ve zihinsel gelişimlerini aynı anda desteklemek adına harika araçlardır. Fakat yürüteç seçenekleri değerlendirilirken ürün özelliklerine dikkat edilmelidir. Ürünler kullanılmadan önce daima kullanım kılavuzları okunmalıdır. Bebeğin güvenliği adına tercih edeceğiniz yürüteç ürününün ağırlık kapasitesine de dikkat etmelisiniz.

Birçok yürüteç ürünü katlanabilir özelliklere sahiptir. Katlanabilme özelliği depolama açısından büyük bir kolaylık sağlar. Ayrıca bu özellik ürünün bir yerden başka bir yere taşınmasını da daha pratik bir hale getirir.

Bebekler yürüteçlere hemen ilgi göstermeyebilir. Bebeğe yürüteç ürününe alışması için zaman tanınmalıdır. Kısa seanslar sayesinde bebekler yürütece alıştırılabilir. Bebeğiniz oturmaya başladıysa yürüteç kullanımına başlayabilirsiniz. Yürüteçler genellikle 6-8 aylık bebeklerde tercih edilir.

Bebek yürüteç ürünleri, bebeklerin merak dolu dünyasına yeni bir renk katar. Doğru ve bilinçli kullanıldığında bu ürünler, bebeklerin gelişim süreçlerine katkı sağlar. Eğlenceli özelliklere sahip olan yürüteçler, bebeğinizin ilk adımlarını daha keyifli ve öğretici bir deneyime dönüştürür.

Bebek Yürüteç Fiyatları

Bebek yürüteç fiyatları çeşitli unsurlara göre değişebilir. Ürünün ağırlık kapasitesi bu unsurlardan biri olarak öne çıkar. Ayrıca ürünün ışıklı ve müzikli olabilmesi gibi etkenler de fiyatlar üzerinde etkilidir. Civil sayesinde bütçenize hitap eden yürüteç çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Civil'in diğer kategorilerine de göz atabilirsiniz. Bebek güvenlik ürünleri, bebek arabası ve bebek kanguru gibi tüm ihtiyaçlarınızı Civil sayesinde kolayca karşılayabilirsiniz.