23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 23 Nisan 1921 yılında kabul edilen ve 23 Nisan 1922’de Ankara’da yapılan ilk kutlamalarda çocukların ön plana çıkmasıyla birlikte başlamıştır. 1927 yılında ilk kez kutlanan çocuk bayramı o yıllardan beri kabul görülen şekilde her yıl düzenli olarak kutlanmaktadır.

23 Nisan Kıyafetleri 2022

Her yıl coşkuyla kutlanan bu milli bayramımızda özellikle çocuklar için büyük önem arz eder. Çocuklar bu bayram için önceden çalışma yaparak gösteri hazırlığında bulunmaktadır. Bu coşkulu günde şık ve o güne özel kız ve erkek çocuklar için 23 Nisan kıyafetleri tercihi yapmak gerekmektedir. 23 Nisan kıyafetleri 2022 yılında’da şık ve özel tasarlanmış modelleriyle sizler için bu kategoride sunmaktayız.

23 Nisan Elbiseleri

Milli ve dini bayramlarda çocuklar için özel elbiseler tercih etmek fazla zor olabiliyor. Bu günlerde şık ve rahat tercih edilebilecek kıyafet ve elbiseleri daha detaylı incelemek zorunda kalabilirsiniz. 23 Nisan elbiseleri için bu kategoride bu özel gün için oluşturmuş olduğumuz 23 Nisan kombinleri arasından 23 Nisan çocuk kıyafetleri tercihinizi yapabilirsiniz.