Yeni

%100 Pamuk Bisiklet Yaka kısa kol bej unisex interlok çıtçıtlı badi bebek pamuk:100 2022 sonbahar - kış türkiye örme

119,99 TL
Yeni

%100 Pamuk Bisiklet Yaka sıfır kol açık bej kız interlok çıtçıtlı badi bebek pamuk:100 2022 sonbahar - kış türkiye örme

119,99 TL
Yeni

%100 Pamuk V Yaka uzun kol açık bej unisex standart interlok zıbın takımı standart bebek pamuk:100 2022 sonbahar - kış türkiye standart standart örme standart

179,99 TL

1 Yaşından İtibaren 350 gr evet devam sütü bebek atıştırmalığı

279,00 TL

4. Aydan İtibaren yulaflı 200 gr evet ek besinler

94,99 TL

4. Ay Sonunda 200 gr evet ek besinler

94,99 TL

4. Ay Sonunda elmalı 250 gr evet ek besinler

99,99 TL

milupa-hipp-bebelac-ülker Sütlaç 125 gr evet kavanoz maması

34,99 TL

hipp 4. Ay Sonunda şeftali püresi 125 gr evet kavanoz maması

42,99 TL
İnternete Özel
119,99 TL

%100 Pamuk Bisiklet Yaka kısa kol beyaz unisex standart interlok çıtçıtlı badi bebek pamuk:95;elastan:5 2022 sonbahar - kış türkiye standart örme standart

119,99 TL

%100 Pamuk Bisiklet Yaka uzun kol mavi erkek interlok patikli tulum bebek pamuk:100 2022 sonbahar - kış türkiye patikli örme

249,99 TL

%100 Pamuk Bisiklet Yaka uzun kol mavi erkek interlok zıbın takımı standart bebek pamuk:100 2022 sonbahar - kış türkiye örme

549,00 TL

%100 Pamuk Bisiklet Yaka uzun kol beyaz unisex interlok zıbın takımı standart bebek pamuk:100 2022 sonbahar - kış türkiye patikli örme

549,00 TL

4. Ay Sonunda armut püresi 125 gr evet kavanoz maması

42,99 TL

4. Aydan İtibaren sebze karışımı 125 gr evet kavanoz maması

42,99 TL

4. Ay Sonunda elmalı havuç püresi 125 gr evet kavanoz maması

42,99 TL

%100 Pamuk Beyaz unisex interlok mama önlüğü yenidoğan bebek pamuk:100 2022 sonbahar - kış türkiye

139,99 TL

%100 Pamuk Bisiklet Yaka kısa kol pembe kız interlok çıtçıtlı badi bebek pamuk:100 2022 sonbahar - kış türkiye örme

119,99 TL

%100 Pamuk Patikli Alt beyaz unisex interlok patikli tek alt bebek pamuk:100 2022 sonbahar - kış türkiye standart standart örme standart

129,99 TL

%100 Pamuk Patiksiz Alt ekru unisex interlok patiksiz tek alt bebek pamuk:100 2022 sonbahar - kış türkiye örme

129,99 TL

%82 Bambu %16 Polyamid %2 Elastan Beyaz-Pembe unisex çorap bebek bambu:82;poliamid:16;elastan:2 2023 ilkbahar - yaz türkiye dokuma casual/günlük

49,99 TL

%82 Bambu %16 Polyamid %2 Elastan Ekru-Pembe unisex standart çorap bebek bambu:82;poliamid:16;elastan:2 2023 ilkbahar - yaz türkiye standart standart dokuma standart casual/günlük

49,99 TL

%100 Pamuk Bisiklet Yaka kısa kol mavi erkek interlok çıtçıtlı badi bebek pamuk:100 2022 sonbahar - kış türkiye örme

119,99 TL

%100 Pamuk Bisiklet Yaka uzun kol beyaz unisex interlok patikli tulum prematüre bebek pamuk:100 2022 sonbahar - kış türkiye

219,99 TL

%100 Pamuk Mavi erkek interlok eldiven 2-0 ay bebek 2022 ilkbahar - yaz türkiye pamuk:100

49,99 TL

Hamilelik sürecinizin ve mutluluğunuzun yanında bebeğinizin doğumu için heyecanlanmaya başlayabilirsiniz. Bu süreç devam ederken bebeğinizin ihtiyaçlarını listeleyerek onun için en sağlıklı ürünler ve en kaliteli markalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hafta hafta gelişim ve ay ay bebeğinizin büyüme sürecinde tüm ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar üzerinden sunmak ise bizim en önemli görevlerimizden biridir. Civilim’de organik bebek alışverişi yaparken almanız gereken tüm ürünlere ve bebeğinizin ihtiyaçlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Binlerce çeşit arasından istediğiniz tüm ürünleri bulabilirsiniz. Aradığınız ürünleri en uygun fiyatlarla Civilim ile keşfedebilirsiniz. İster mağazadan, ister Civilim.com’dan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu süreçte organik ve saf pamuktan tasarlanan binlerce modelde ürüne sahip olabilirsiniz. Peki, bu ürünler gerçekten organik mi ya da organik bebek ürünleri güvenilir mi?

Organik Bebek Kıyafetleri İçin Kullanılan Kumaş Tercihleri

Organik bebek kıyafetleri üretilirken kumaşın ham maddesinin organik olması gerekir. Ayrıca sadece kumaş türünün organik olması yeterli değildir. Kumaş piyasaya sunulacak hale gelene kadar geçirdiği tüm aşamalarda organik adımlara bağlı kalmalıdır. Ancak en başında dikkat edilmesi gereken konu organik kumaşın neyden yapılmış olduğudur.

Organik tekstil ile tasarlanan ürünlerin kumaşında keten, yün ve pamuk organik sertifikasına sahip olması gerekir. Bu sertifika için de ham maddenin organik tarıma bağlı kalınarak yetiştirilmesi gerekir. Organik bebek kıyafetleri için kullanılan kumaş tercihleri hakkında detaylar şu şekildedir:

●       Organik pamuklar kimyasal gübre kullanılmadan yetiştirilmelidir. Bebeklerin hassas cildi için yumuşak nefes alabilen kumaşlar oldukça hipoalerjeniktir.

●       Bambu kumaşlar doğal antibakteriyel özellikleriyle bilinir. Aynı zamanda nefes alabilen malzemelerden üretilir. Oldukça yumuşak olması sebebiyle bebek kıyafetlerinde fazlasıyla tercih edilir.

●       Organik yün de organik bir şekilde yetiştirilen hayvanlardan elde edilir. Isıyı koruma özelliği ile bilinmektedir. Kış aylarında bebek kıyafetleri için rahatlıkla tercih edilebilir. Bu kumaş türleri bebeklerin hassas cildine zarar vermez. Sürdürülebilir ve çevre dostu seçenekler sunmaktadır. Organik bebek kıyafetleri genellikle bebek sağlığı ve çevre bilinci açısından tercih edilir.

Civilim Organik Bebek Ürünleri Koleksiyonundaki Doğal Ürünler Nelerdir?

Annelerin gözünden sakındığı bebekleri için tercih ettiği doğal ürünler sadece kıyafetten ibaret değildir. Organik ürünler organik tekstil, organik mama ve organik bakım ürünleri arasında çeşitlere ayrılır. Organik bebek bakım ürünleri tamamen doğal içerikleri ile bebeklerin hassas cildini en az sizin kadar önemser. Bu ürünler alüminyum, alkol ve paraben içermez. Dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Organik mamalar ise içerisinde bulundurduğu doğal içerikleri sayesinde bebeklerin gelişimine katkı sağlar. Ek gıda sürecinde sağlıklı beslenme konusunda destekler. Faydalı probiyotik lifler ve mikroorganizmalar içerir. Bu mikroorganizmalar bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcıdır.

Probiyotik ürünler ise sindirim sistemini düzenleme konusunda etkilidir. Bağışıklık sistemini destekleyen bu gıdalar organik bebek ürünleri arasında önemli bir yere sahiptir. Organik tekstil ürünleri ise pamuk gibi doğal ürünlerden elde edilir. Bebeklerin bağışıklığını korur ve hassas ciltlerinin tahriş olmasını engeller.

Bebeğinizin Cildi ve Sağlığı İçin Organik Ürün Seçimi Nasıl Yapılır?

Bebeğin cildi ve sağlığı için organik bebek ürünlerinin yeri ve önemi çok büyüktür. Ancak organik ürünler seçilirken nelere dikkat edilmelidir ve nasıl seçim yapılmalıdır? Bu konuda dikkat edilmesi gereken ilk şey ürünün sertifikasına veya etiketine bakmak olmalıdır.

Organik ürünler üzerinde yer alan etiketleri ile kimyasal içermediğini belirtir. Böylece annelerin ayrım yapabilmesini kolaylaştırır. Bebeklerin hassas ciltleri için organik ürün seçimi yaparken, ürün etiketleri ve açıklamasını dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir. Aynı zamanda Civil organik kategorilerinden alışveriş yapmanız yeterlidir.

Civilim Organik Bebek Ürünlerinde Kullanılan Doğal Hammaddeler

Civilim bebeklerinizin hassas cildini önemseyen organik bebek ürünleri ile birçok çeşitliliğe sahiptir. Tekstil ürünlerinden gıdaya kadar bebeğinizin her anında size destek olur. Civilim organik bakım ürünleri, bebeklerin hassas ciltlerini düşünerek özenle hazırlanmış doğal ham maddeler kullanır. Ürünler sertifikalı organik pamuk, doğal bambu lifleri ve sürdürülebilir malzemeler içerir.

Zararlı kimyasallardan arındırılmış, hipoalerjenik ve yumuşak formülasyonlar, bebeklerin sağlığına öncelik verir. Renklendirici ve kimyasal içermez; böylece, doğanın güzelliklerini ve cildin doğal dengesini destekler. Civilim organik bebek ürünleri, bebeklere sevgiyle dokunur. Güvenilir ve çevre dostu bir seçenek olmasıyla anneler tarafından her zaman ilk tercih haline gelmiştir.

Kullanılan Doğal İçeriklerin Bebek ve Doğa Üzerindeki Etkileri

Organik bebek ürünleri, doğal içeriklerle formüle edilmiştir. Böylece bebeklerin hassas ciltleri ile uyumlu ve çevre dostu bir seçenek haline gelmektedir. Organik pamuk ve bambu lifleri kullanılarak üretilen ürünler, zararlı kimyasallardan arındırılır.

Organik ürünlerin üretim sürecinde tamamıyla organik aşamalar tercih edilir. Kullanılan ham maddeler ve üretim süreci doğayı koruyacak şekilde düzenlenir. Bu önemli detay bebeklerin sağlığına saygı gösterirken doğayı korumak konusunda da yardımcı olur.

Organik Bebek Bakım Ürünleri ile Bebeğin Cildini Korumak Mümkün Mü?

Organik bebek bakım ürünleri, zararlı kimyasallardan arındırılmıştır. Aynı zamanda tamamen doğal içeriklerle formüle edilmiştir. Bu da bebeğin hassas cildini korumak için anneler tarafından güvenilir bir seçenek haline gelmesini sağlamaktadır.

Sertifikalı organik pamuk, doğal yağlar ve bitkisel özler içeren ürünler bebeklerin cildini nazikçe temizler ve nemlendirir. Organik bakım ürünleri ve kıyafetler bebeğin cildinin doğal dengesini desteklerken aynı zamanda çevre dostu ve sürdürülebilir bir tercih olur.

Organik Bebek Şampuanları, Losyonları ve Temizlik Ürünleri

Civilim organik bebek, hassas bebek cildine özel olarak tasarlanan şampuanları, losyonları ve temizlik ürünleriyle annelerin ihtiyaçlarına cevap niteliği taşır. Organik içeriklerle formüle edilen ürünler, bebeklerin cildini nazikçe temizlerken aynı zamanda nemlendirir. Zararlı kimyasallar içermez. Annelerin, bebeklerinin gelişimi süresince doğru tercih yapmaları konusunda yardımcı olurken çevreye destek olur.

Organik Bebek Ürünleri Fiyatları

Organik bebek ürünlerinin fiyatları; marka, kullanılan ham madde ve üretim prosedürlerine bağlı olarak değişir. Bu ürünler, tamamıyla organik ham maddeler kullanılarak üretilir ve üretim sürecinde doğaya zarar vermemeye özen gösterilir. Bu özen, ürünlerin fiyatlarındaki artışı da beraberinde getirir. Ürünlerin fiyatları diğer bebek ürünleriyle kıyaslandığında daha yüksek olabilir.

Organik ürünlerin üretiminde bambu ve pamuk gibi doğadan kaynak alan ürünler kullanılır ancak bebek sağlığını da büyük oranda destekler. Civilim, bebeğinizin sağlığına ve yaşamına en az sizin kadar değer verir. Gelecekte yeşil bir doğanın, nesiller için ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. Bu bilinç ve bebeklerin sağlığına verdiği değerle, organik ürünlerini sizlerle buluşturur. Siz de sağlıklı bir bebek ve yeşil bir doğa için bütçenizi değerlendirerek ürünler arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.