Yukarı Git

Bebeklerin hayal dünyasının gelişmesiyle beraber özgürce oynayabileceği ve güvenle hareket etmesine olanak sağlayan üründür. Onların hızla gelişmesiyle beraber güvenli hareket alanı oluşturmak için renkli, desenli ve ev içerisinde pratik kullanım amacınıza uygun olarak oyun halıları tercihini yapabilirsiniz.

Bebek Oyun Halısı Neden Önemlidir ?

Farklı yaş gruplarına uygun olarak tercih edebileceğiniz halılar ile bebeğinizin gelişimini destekleyebilirsiniz. Aksesuarlar oyuncaklar sayesinde eğlenebilir, halkalarına sevdiği oyuncakları asarak onun hareket etmesini sağlayabilir, yumuşak yastık sayesinde rahatlıkla uzanmasını sağlar.

Bebek oyun halısı, onları eğlendirirken aynı zamanda eğitilmesini amaçlar. Müzikler ile ritimsel gelişimi desteklenir, onların kendi kendine güvenle hareket etme becerisi kazandırır. Annelerin tercih edeceğini bu halılar bebek güvenliği sağlar ve rahatlıkla kendi işlerine vakit ayırabilir.

Bebekler İçin Oyun Halısı Çeşitleri

Bebekler için oyun halısı tercihinizde onların belirli özelliklerine uygun tercih yapmanız gerekmektedir. Bebeklerin belirli aylık ve yaş dönemlerindeki hareketsel yapısıyla beraber algısal yapısında değişkenlik göstereceği için bazı özellikler dikkate alınmalıdır.

Müzikli oyun halısı: Bebeğiniz müzikle beraber oyalanmasını sağlayacak ve onlara ritimsel gelişimini sağlayarak keyifle vakit geçirmesine destek olur.

Piyanolu oyun halısı: Daha ileri seviyede kullanılacak olan piyanolu halı ile tuşlara basmaya çalışmasıyla bebeklerin hareket becerisinin gelişmesine yardım eder.